Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 89 of 89

Thread: Sony scapa de piratare?

  1. #81 SP
    Junior Member TheLeo's Avatar
    si uite ce frumos ma joc eu top spin 4 de ieri.....ah ce frumos e filelistul

    ---------- Post added 13-03-2011 at 03:25 PM ----------

    stii GuCOZA ca nu dau 2 bani pe ce ai zis)

    ---------- Post added 13-03-2011 at 03:34 PM ----------

    daca vreti dau invitatzii filelist gratis...nu am ce sa fac cu ele......stai sa vezi acum pm-uri de la totzi astia care se lauda ca nu pirateaza.....daca dati pm va dau invitatzie numai sa va demontrez ca nu o sa puteti sa va abtineti sa nu imi cereti....

  2. #82 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Imi place ca va contrati zilnic pe tema asta. Nu conteaza daca esti elev, muncitor, pensionar s.a.m.d, depinde de mentalitatea fiecaruia. Pana la urma fiecare face ce vrea si in unele cazuri mai suporta si consecinte.

    TheLeo - in modul in care curg report-urile pe mail pt. postul tau, o sa ai tu nevoie de o invitatie inapoi pe consolegames si ma tem ca nu o sa o primesti.

  3. #83 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Zi de primavara in toata regula. Nu vreti sa iesiti la un suc/o bere?

  4. #84 SP
    Member mastakilla's Avatar
    nu , mi-am luat de pe filelist lefe bruna si e ok , beau si ma minunez cat de revoltatzi sunt cate unii ,nu uitati pestele de la cap se impute

  5. #85 SP
    buf
    Junior Member buf's Avatar
    1. Prin piratare nu prejudiciezi doar microsoft, sony, nintendo,etc ci si pe cei care creeaza jocul.
    2. Cand spui ca piratatul si cumparatul second-hand sunt aceeasi chestie gresesti putin. Exemplu concret: eu am 3 jocuri, le vand second si imi cumpar altul nou cu acei bani si particip intr-un fel pozitiv pe piata jocurilor.
    Si da! Romanii au mentalitate gresita in multe situatii si se mira ca le merge cum le merge.
    Hai sanatate!!!

  6. #86 SP
    Member liviu15's Avatar
    Ar trebui sa deschidem un nou topic de pirati contra anti-pirati ca ar avea succes , mai ia si vre-un pirat care nu stie sa stea in banca lui ban , se mai curata forumul , sau schimbati titlul la topic si mutati-l in alta categorie ca e deja inceput , oricum ideea e ca nimic nu ma va face sa ma las de jocuri video , nici macar lipsa de bani , si de cat sa vand de prin casa de disperat ce sunt dupa jocuri prefer o metoda mai usoara pentru ca nu se ia nici o masura , e si vina celor care nu iau masuri , sunt un gamer pirat si cu asta basta , dar am si o colectie de vreo 10 jocuri originale de xbox si vreo 3 de ps3 , pe astea mi le-am permis la sh . Oricum nu sunt pro pirateriei si nu sfatuiesc pe nimeni sa pirateze.
    Care ma intelege bine , care nu sa ma jigneasca in mintea lui sau pe PM si nu pe forum ca nu mai vreau sa ma adaug un post acestui topic(valabil in special pentru Laurentiu care nu inteleg ce treaba are el cu paritii mei sau stie ce probleme au ei)

  7. #87 SP
    Junior Member grant's Avatar
    Nu-i bai,l-a cum joc acum 1 joc la 2 saptamani,mai am destule jocuri care merg jucate pe 3.55.
    Ce se mai bucura unii ca Sony v-a reusi sa stopeze pirateria de parca ar fi compania lor si le-ar da ceva de mancare .

  8. #88 SP
    Member iradum's Avatar
    Deci... m-am cam saturat sa aud si sa citesc atatea despre vai doamne ce rai sunt hackerii. Si totusi, toti cei atat de cunoscatori in domeniul asta... sunteti siguri ca sunt toti acestia hackeri? Nu crackeri cumva? Ultima mea interventie pe forum in orice post despre piraterie e asta. Doresc sa las un link simbloic, pentru toti cei ce acuza. Sa se gandeasca a doua oara poate, inainte sa sa o faca si sa numeasca pe cineva hacker.

    The Hacker's Manifesto, The Mentor

    "Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is
    that of judging people by what they say and think, not what they look like." (The Mentor, 8 ianuarie 1986)

    Sper sa nu iau ban pentru el. Daca voi lua... singurul lucru e sa doresc sa ramana postul asta. Numai bine!

  9. #89 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sunteti absolut incorigibili. Aceleasi discutii si scuze penibile pentru piraterie, aceleasi chestii debitate. Piraterie va exista intotdeauna. Orice gadget se va hackeri, indiferent de motive, este un mers firesc al lucrurilor. Companiile fac si trebuie sa faca tot ce le sta in putinta sa-si apere dreptul intelectual.
    End of story, closed.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 12-11-2014, 10:39
  2. Replies: 6 Last Post: 28-10-2009, 13:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts