Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 161 to 180 of 183

Thread: De ce s-a inchis PSN?

  1. #161 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Deschis.
    Attached Images Attached Images psn-apology.jpg

  2. #162 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    I-au dat drumul pe US! Toate features-urile mai putin Store!

  3. #163 SP
    Junior Member Tiby1994's Avatar
    Da pt RO knd ajunge?

  4. #164 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by Tiby1994 View Post
    Da pt RO knd ajunge?
    Nu ajunge ca este multi.

  5. #165 SP
    Junior Member predator1's Avatar
    urmeza europe ... adica noi

  6. #166 SP
    Member romey's Avatar
    Eu nu pot sa-mi activez ID de RO, desi cei de la SONY mi-au trimis de 3 ori email-ul .
    Am reusit cu ajutorul user-ului ReNeGaDe124.

  7. #167 SP
    Member Aquashark's Avatar
    in PS3 mi-au zis ca-mi dau un mail de activare pe PC
    pe PC cand dau pe link-ul lor: "PlayStation�Store is not available in the selected country or region."

    wtf?? ce retardati.. al n-lea motiv pentru care o sa evit Sony pe cat posibil de acum inainte

  8. #168 SP
    Junior Member predator1's Avatar
    PSN este up and runing .... psn U.K functioneaza

  9. #169 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    in PS3 mi-au zis ca-mi dau un mail de activare pe PC
    pe PC cand dau pe link-ul lor: "PlayStation�Store is not available in the selected country or region."

    wtf?? ce retardati.. al n-lea motiv pentru care o sa evit Sony pe cat posibil de acum inainte
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post622088


  10. #170 SP
    Member Aquashark's Avatar
    am incercat si nu mi-a mers.. in Firefox imi trantea direct eroarea aia, in IE9 m-a lasat sa intru si sa schimb parola dar cand dadeam submit imi trantea eroare din nou

  11. #171 SP
    Junior Member selea's Avatar
    PSN merge pe uk

  12. #172 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    La mine n-a trebuit sa intru pe PC ca sa resetez parola. Dar m-am enervat un pic cu noua parola. Sa fie de 8 caractere, sa fie si cu litere si cu cifre. Pana mea, parca trebuia sa dau parola de admin la un server de domeniu...

    Ah, store tot nu merge...

  13. #173 SP
    dad
    Junior Member dad's Avatar
    S-au anuntat si jocurile gratuite ce vor fi oferite pentru aceasta "neplacere" de 3 saptamani:

    Two PS3 games from the following list:
    • LittleBigPlanet
    • Infamous*
    • Wipeout HD/Fury
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
    • Dead Nation*

    For those with PSP accounts, you will also be eligible to download two PSP games from the following list:
    • LittleBigPlanet PSP
    • ModNation PSP
    • Pursuit Force
    • Killzone Liberation*
    Cam slabe, unii chiar se asteptau la KZ3, U2, MAG etc. ... sa fim seriosi, good job, Sony

  14. #174 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Cred ca multi preferau jocuri mai ieftine da' mai noi. Multi le au pe astea 5.

  15. #175 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Era si normal, si asa au pierdut o gramada de bani, ce sens avea sa piarda in continuare...

  16. #176 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Nu aveau cum sa includa in lista aia Killzone 3, e mult prea nou aparut.
    Totusi, isi putea face loc pe acolo un KZ2 sau un Uncharted ceva, dar decat deloc e bine si asa.
    Apropo, stie cineva pe ce data se va redeschide Store-ul ? Banuiesc ca tot atunci vor fi deveni disponibile si jocurile din lista ...

  17. #177 SP
    Member Aquashark's Avatar
    mda.. a mers pana la urma cu trucul ala (replace "security" cu "reset"), insa numai in IE9
    Sony doesn't like Firefox :/

  18. #178 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by dad View Post
    S-au anuntat si jocurile gratuite ce vor fi oferite pentru aceasta "neplacere" de 3 saptamani:

    Two PS3 games from the following list:
    • LittleBigPlanet
    • Infamous*
    • Wipeout HD/Fury
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
    • Dead Nation*

    For those with PSP accounts, you will also be eligible to download two PSP games from the following list:
    • LittleBigPlanet PSP
    • ModNation PSP
    • Pursuit Force
    • Killzone Liberation*
    Cam slabe, unii chiar se asteptau la KZ3, U2, MAG etc. ... sa fim seriosi, good job, Sony
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Cred ca multi preferau jocuri mai ieftine da' mai noi. Multi le au pe astea 5.

    Din partea mea pot sa le bage in... nas. Pentru un utilizator de PLUS oferta e de 2 lei. LBP, Infamous si Wipeout parca au fost deja date moca cand au bagat PLUS-ul. Puteau sa faca lista mai lunga ca sa poata toata lumea sa aleaga ceva. Cred ca o mare parte din utilizatori vor fi nemultumiti.

  19. #179 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Puteau sa faca lista mai lunga ca sa poata toata lumea sa aleaga ceva. Cred ca o mare parte din utilizatori vor fi nemultumiti.
    De acord cu prima parte. Dar a doua parte ? Hai sa fim seriosi... sa fii nemultumit pt ceva gratis ? Desi la romani cred ca e posibil. Si era chiar bine sa bage jocuri mai multe si mai slabe, n-avea sens sa puna KZ2, Uncharted, etc, astea sunt hit-uri si oricine se respecta le are deja (sau le-a jucat),

  20. #180 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Hai sa fim seriosi... sa fii nemultumit pt ceva gratis ?
    Chestia asta cu PSN-ul gratis si ca nu trebuie sa fim nemultumiti e cu dus intors. Sony cand a scos pe piata PS3-ul l-a scos cu acest serviciu inclus si a specificat de la inceput ca e gratis. Cati crezi ca mai cumparau PS3-ul daca nu aveai posibilitatea sa joci multiplayer online.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Studioul Zipper Interactive va fi inchis By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 03-04-2012, 21:58
  2. MTV Games s-a inchis By Mika in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-02-2011, 02:14
  3. Pandemic Studios Brisbane Inchis By Mika in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 15-01-2009, 22:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts