Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Late Night cu MW 3, GOW 3, U 3, BF 3

  1. #1 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar

    Late Night cu MW 3, GOW 3, U 3, BF 3

    Jimmy Fallon a dezvaluit la emisiunea care-i poarta numele (Late Night with Jimmy Fallon), in serile precedente, doua gameplay-uri din cele mai asteptate jocuri, si anume Call Of Duty Modern Warfare 3 si Gears Of War 3. La gameplay-ul MW3, Jimmy Fallon a fost insotit de Activision Publishing CEO Eric Hirshberg, Creative Strategist Rob Bowling si Co-Founder la Sledgehammer Games, Glen Schofield. Imagini din demoul din New York au fost aratate, iar un demo live de Spec Ops a fost jucat. Dupa seara gameplay-ului MW3, a urmat Cliff Beszinski cu Gears Of War 3. Veti putea vedea demo-ul E3 in actiune (precum si auzi urletul lui Fallon in timp ce juca, de parca avea o criza). De asemenea, Cliff a spus ca vor sa faca seria Gears Of War 3 ca Lord Of The Rings, dar a spus ca: "there might be a Hobbit.".

    Gears Of War 3 se va lansa pe 20 Septembrie pe X360, iar Modern Warfare 3 se va lansa pe 8 Noiembrie pe PS3, X360 si PC.

    Late Night with Jimmy Fallon - Gears of War 3 (6/14/11) - Video - NBC.com
    Late Night with Jimmy Fallon - Call of Duty: Modern Warfare 3 (6/13/11) - Video - NBC.com
    Attached Images Attached Images late_night_jimmy_fallon_gears_of_war.jpg

  2. #2 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Modern Warfare 3 arata ca si Modern Warfare 2 dupa cum se vede in video.Nu vreau ca cineva sa sara in capul meu deoarece am insultat jocul dar asta este parerea mea.

  3. #3 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Crede-ma, nimeni nu te va contrazice, in afara de un adevarat fanboy Si mie imi place Call Of Duty dar gameplay-ul Spec Ops arata exact ca MW2...

  4. #4 SP
    Junior Member HIMMNOZZ's Avatar
    off topic:- Lasa ti deoparte CALL OF DUTY,spun asa deoarece am toata colectia CALL OF DUTY,dar ce am vazut in BATTLEFIELD 3 mi am schimbat total parerea despre CALL OF DUTY,fiind fan EA,recomand si posibil nu spun DA,o sa-l intreaca sigur....... BATTLEFIELD pe CALL OF DUTY

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uitati-va ce audienta are MW3 in comparatie cu B3. cercurile rosii
    Attached Images Attached Images dslak-1024x910.jpg

  6. #6 SP
    Banned Lime's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    uitati-va ce audienta are MW3 in comparatie cu B3. cercurile rosii
    Pai, multi cred ca tipologia adolescentului american supraponderat si cu un IQ sub nivelul marii care joaca COD este doar un mit, din pacate insa este cat se poate de real.

  7. #7 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Dear console gamers fellows, BF3 Rocks. Nuff' said! Serios, macar ei vin cu ceva nou pe masa.

  8. #8 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Lime View Post
    Pai, multi cred ca tipologia adolescentului american supraponderat si cu un IQ sub nivelul marii care joaca COD este doar un mit, din pacate insa este cat se poate de real.
    e si normal..nu trebuie sa fii mare inteligent ca sa-ti dai seama de povestea banala si plina de clisee din MW..

    P.S.Sunt sigur ca vom avea replici de la cei care impanzesc thread-ul COD

  9. #9 SP
    Manager paul's Avatar
    Astazi e Uncharted 3: Drake's Deception.

    Maine:
    Tune into @JimmyFallon Thursday night for the world premiere of the console version of @Battlefield 3! Battlefield Blog
    Twitter

  10. #10 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Jimmy Fallon asta a ajuns ca un E3 V2

  11. #11 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Modern Warfare 3 arata ca si Modern Warfare 2 dupa cum se vede in video.Nu vreau ca cineva sa sara in capul meu deoarece am insultat jocul dar asta este parerea mea.
    De ce e asta o insulta. MW2 are printre cele mai bune grafici din todeauna.

  12. #12 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Si, avem si gameplay la Uncharted 3: Drake's Deception!

    Late Night with Jimmy Fallon - Uncharted 3 (6/15/11) - Video - NBC.com

    Off: Daca poate cineva din echipa CG sa modifice titlul si sa adauge si Uncharted 3 si Battlefield 3, ar fi super.

  13. #13 SP
    Member cipvas's Avatar
    Super fain TV-ul ala....

  14. #14 SP
    Member mishu's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    De ce e asta o insulta. MW2 are printre cele mai bune grafici din todeauna.
    25decaractereminim.

    Attached Images Attached Images not-sure-if-trolling-just-stupid.jpg

  15. #15 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    De ce e asta o insulta. MW2 are printre cele mai bune grafici din todeauna.
    daca sustii ca MW2 are printre "cele mai bune grafici" inseamna ca pana acum te-ai jucat la aragaz...dar lasa...ramai la MW-ul tau..


    Edit:Revin...parerea asta e de la cineva care are 15 ani...e explicabil..vedeti post-ul lui AndRewqp..daca fac referire si la postul recent banatului Lime imi iau si eu ban..

  16. #16 SP
    Member s0whaT's Avatar
    E penal Jimmy fallon .
    Eu n am facut aia , nu nu , nici aia , ce e aia !!!??
    Good . Now you ll be safe.
    Okay i ll be safe here , i know you guys are lying to me .

  17. #17 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Da, dar urla cam prea tare...
    A, si la un moment dat, Evan Wells tot intindea mana dupa controller sa il dea, si Fallon tot se juca cu el, asta fix la final cand i-a aparut Uncharted 3 Drake's Deception pe ecran.

    ---------- Post added 17-06-2011 at 10:24 AM ----------



    Avem si Battlefield 3 gameplay. PS3 version.

  18. #18 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Ma bucur sa vad ca micro-distrugerea pare destul de realista (aproape la fel de buna ca cea de pe pc)
    ps:ma refer cand ciobeste peretele celui care era darnic cu rachetele spre ei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 25-06-2011, 18:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts