Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Gears of War 2 Lancer Bundle 139.99 $

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Gears of War 2 Lancer Bundle 139.99 $

    Hehe, dupa atatea zvonuri si incertitudini a venit si momentul in care sa stim cu adevarat ce ne asteapta in pachetul cu Gears of War 2 oferit de amazon.com. Yep, acel pachet vehiculat in jurul sumei de 130 dolari in care primeai o replica 1:1 a Lancer-ului din Gears of War este acum deja online, pe site disponibil pentru Pre-Order. Suma nu este de 130 dolari si de 139.99$ si vine de asemenea si cu o copie a jocului Pentru inca 10 dolari puteti lua versiunea Limited. E foarte simplu. Comandati si Lancer-ul si o copie Gears 2 ( indiferent de versiune) iar valoarea jocului va fi retrasa din suma totala. Hehe !! E foarte bine gandita acest lucru cu comenzile. Pun pariu ca unii de abia asteapta Mo ? Mai aveti un pic de asteptat, jocul fiind programat sa apara pe 7 Noiembrie 2008. Sa speram ca nu ne asteapta vreo amanare sau mai stiu eu ce.Nu se stie inca daca Microsoft este in spatele acestei oferte ( ei au declarat ca nu vor lasa nicio astfel de oferta) dar who knows ?
    Attached Images Attached Images gow_lancer_0.jpg gow_lancer_1.jpg gow_lancer_2.jpg gow_lancer_3.jpg gow_lancer_4.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu pot cumpăra nimic de pe amazon.com. De ce? haba n-am. Am cumpărat anul trecut niște cărți..totul a mers perfect...iar acum dacă vreau să cumpăr orice...pe c�nd să dau click-ul final �mi dă ceva mesaj cum că...să intru pe link-ul respectiv (este un link acolo....) și să ferific dacă țara este �n lista de tări cu restricție....no..verific...Romania nu apare...și tot așa. Acolo răm�n...

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    oricum foarte putin probabil sa poti cumpara jocuri de pe amazon.com inafara de carti si dvd-uri cu filme eu cel putin n-am reusit sa iau nimic. poate reuseste webpredator insa sa faca minuni, avand in vedere ca atunci cand a adus GTA IV le lua cu tot cu licence plate-urile care veneau la preorder pe amazon.com

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cred ca va fi si pe amazon.co.uk si le poate lua Robert Dinu :0

  5. #5 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    daca e amazon.com exclusive, spun pas... aiurea oricum... mai bine spuneau ca e release doar pentru rasa cea mai cretina din lume si rezolvau o treaba... asa ca ma voi multumi cu limited edition si seria de figurine

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    de pe amazon.com este posibil sa aduca webpredator, nu stiu, o sa vorbesc cu el sa il intreb si daca sunt mai multi doritori poate se baga (si eu vreau un lancer plus un limited edition).

  7. #7 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    eu sunt doritor... dar cum sunt destul de inrait cu gow si deja am pre-order pe un site care mi-l trimite in asa fel incat sa il am in ziua lansarii, sper ca webpredator sa il aduca daca nu la fel macar cu intarziere de maxim 1-2 zile

  8. #8 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Da , eu pot aduce , stiti doar....nu e problema....singurul "contra-argument" ar fi numarul de "bucati" lansat de ei !

    Insa sunteti siguri ca vreti sa cheltuiti pe asa ceva?
    Keep in touch , ma anuntati cati va strangeti si da-ti PM , at best !

    Again - chiar vreti sa "aveti" asa ceva?
    Microsoft wins again...castiga bani , marketing-like ! Ouch , this hurts !

    Glumesc , of course - si eu sunt fan "figurine" and so on , dar nu-mi mai cumpar intrucat nu am unde sa le "asez" in casa....si e pacat de ele.
    Sa va vad pe voi cu arma aia de 50 cm !

  9. #9 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Check my thread
    Burning HOT NEWS !

  10. #10 SP
    Member SiCK's Avatar
    Cel mai scump lancer.

    Project Triforce
    Attached Images Attached Images 15.jpg 16.jpg

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK™ View Post
    Cel mai scump lancer.

    Project Triforce
    Vai cum arata. Ma tem sa nu reuseasca dzeului vre-unul sa faca un lancer functional. Sa vezi atunci ce-i pe Stirile de la ora 17:00

  12. #12 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by webpredator View Post
    Insa sunteti siguri ca vreti sa cheltuiti pe asa ceva?
    In cazul lui Mo stii raspunsul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. God of War: Ascension PS3 Legacy Bundle By MiniEmotion in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 09-02-2013, 13:58
  2. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07
  3. Replies: 2 Last Post: 14-10-2008, 16:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts