Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Mirror's Edge 2 nu este "abandonat"

  1. #1 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Mirror's Edge 2 nu este "abandonat"

    In 2009, vestea ca franciza Mirror's Edge va continua a fost privita cu ochi buni. Oricum, la inceputul acestui an, producatorii de la DICE au adus cateva vesti proaste pentru fanii francizei, spunand ca dezvoltarea jocului a "stagnat". Acum, EA Games se preocupa din nou de first-personul inspirat din parkour, spunandu-le celor de la GameStar ca seria Mirror's Edge nu a fost data la o parte. "We have not abandoned the franchise", a spus vice-presedintele senior al EA Games Patrick Soderlund. "We are working at something, but I'm not willing to talk about that".

    P.S.: Parerea mea este ca cei de la DICE deocamdata sunt ocupati cu Battlefield 3. Eu fiind un fan al seriei nu am niciun regret.
    Attached Images Attached Images mirrors_edge_2.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member razvitim's Avatar
    Mirror's Edge 1 a fost EPIC!Cine stie poate 2-ul va fi mai bun ca primul...

  3. #3 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Din partea mea sa nu foloseasca alt engine grafic, si sa se preocupe asupra storyline pentru a se ridica la nivelul primului joc, pentru ca dupa cum a spus @razvitim, primul joc a fost EPIC.

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si tocmai ce-mi instalasem primul joc ca mi s-a facut chef dupa ce am citit stirea pe GS . Ador jocul asta desi este foarte subapreciat, cred ca l-am terminat de vreo 4-5 ori dar tot nu ma satur sa sar peste garduri si de pe blocuri. Vorba ta, engine-ul poate ramane la fel ca este perfect, vreau doar sa fie muuuult mai lung si cu un story muuuult mai captivant... eventual mai multe scene de bataie. Oricum primul joc mi-a dat un "adrenaline rush" cum n-am mai primit de la alte jocuri, faceam pe mine pur si simplu...

  5. #5 SP
    Junior Member livon swonk's Avatar
    Da, foarte bun jocu. Excelent, superb. Daca nu l-ati jucat, acu e momentu sa puneti mina pe el ca sigur e ieftin.

  6. #6 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Super stire, primul Mirror's Edge mi-a placut foarte mult. Sper doar ca in Mirror's Edge sa schimbe combat-ul (mai precis armele/shooting-ul) si sa vina cu o poveste mai buna.

  7. #7 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Super stire, primul Mirror's Edge mi-a placut foarte mult. Sper doar ca in Mirror's Edge sa schimbe combat-ul (mai precis armele/shooting-ul) si sa vina cu o poveste mai buna.
    Asta sper si eu.Primul joc a fost extraordinar dar se putea si o poveste mai bine pusa la punct....anyway I love this game :X

  8. #8 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Un alt lucru care chiar mi-a placut enorm si mi-am adus aminte de el jucand jocul zilele astea, soundtrack-ul! Este pur si simplu epic, se potriveste foarte bine atmosferei din joc. Sper ca daca vor scoate partea a 2-a sa nu schimbe stilul... sa-l faca "underground" sau "dark" sau mai stiu eu cum.. \.

  9. #9 SP
    Junior Member mateutz's Avatar
    tare jocul cand am luat consola in ora urmatoare am luat jocul ca nu aveam cu ce sa ma joc si era si este jocul meu favorit de pe pc si am vrut sa vad cum e si pe xbox 360 merita daca doti sa il luati luati-l de la mediagalaxy este dor 30lei

  10. #10 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocul Six Days in Fallujah este inca "viu" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 04-03-2010, 21:29
  2. Mirror's Edge este Gold By istrategie in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 07-11-2008, 15:55
  3. Mirror's Edge este trilogie By Bobby in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 15-10-2008, 23:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts