Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: The Witcher 2 versiunea 2.0 detaliata

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    The Witcher 2 versiunea 2.0 detaliata

    Cu ocazia Gamescom-ului in desfasurare, CD Projekt au dezvaluit cateva informatii despre jocul lor, The Witcher 2, mai exact au detaliat versiunea 2.0. Aceasta va fi lansata pe PC pe 29 septembrie si va include un tutorial nou, ca raspuns la multe plangeri venite din partea gamerilor care nu intelegeau cum functioneaza mecanismele jocului. De asemenea, va fi adaugat un nou mod - Dark Mode - care va fi asemenea modului Insane, dar iti va permite sa salvezi. O aditie noua este modul Arena, in care te lupti cu valuri nesfarsite de inamici.

    Cel mai important lucru este insa faptul ca The Witcher 2, care va fi lansat si pe Xbox 360 in Q1 2012, va include toate DLC-urile jocului, incluzand aceasta versiune 2.0.
    Attached Images Attached Images witcher-rise-white-wolf-10.jpg

  2. #2 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    Nice... mai e putin ...insa nu stiu ce sa zic despre "valuri nesfarsite de inamici"...e un numar mar, da' nu infinit.

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

  4. #4 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    foarte tare , cei de la CD Projekt RED chiar m-au impresionat prin atitudinea lor in ceea ce priveste suportul unui joc dupa lansare si nu numai ......
    @ReLLicK Evident ca nu vor fi wave-uri infinite , dar putem sa ne asteptam la destule , din ultimul lor Dev Diary reiese faptul ca modul va fi unul progresiv in care vei achizitiona gear cu banii pe care ii primesti din wave-uri si evident diferite abilitati , cred ca va fi ceva de genul arenei din Fable TLC daca isi aminteste cineva....

  5. #5 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    Quote Originally Posted by no_m3rcy View Post
    genul arenei din Fable TLC daca isi aminteste cineva....
    off: de fiecare data cand aud arena ma gandesc la fable,am jucat fable inainte de wow,si cand am auzit de arena in wow,credeam ca e versus npc
    unul din cele mai bune jocuri ever Fable TLC,si 2 mi-a placut destul de multe,insa 3 mi s-a parut cam lame la inceput asa ca nu l-am jucat deloc

    Pe PC cum se va proceda? O sa apare un GOTY care sa aiba 2.0 inclus? sau o sa fie DLC/update separat?

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Din cate am inteles, o sa fie un update automat pe 29 septembrie.

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai bine faceau ceva cu portarea pentru Xbox, pe PC jocul e destul de user friendly fata de alte jocuri.

  8. #8 SP
    Junior Member fylipdan's Avatar
    Foarte ambitios din partea lor. Ma bucur ca vor sa faca ceva cat mai perfect.
    Astept cu nerabdare versiunea de Xbox360!

  9. #9 SP
    Member weriwulf's Avatar
    L-am jucat de l-am innebunit can't wait

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-04-2015, 07:43
  2. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 07:09
  3. Replies: 0 Last Post: 09-02-2012, 10:27
  4. The Witcher 2 versiunea de xbox 360 amanata By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 03-08-2011, 14:29
  5. Replies: 2 Last Post: 04-05-2009, 09:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts