Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Sony continua ascensiunea in Europa

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Sony continua ascensiunea in Europa

    22 de milione. Asta-i numarul de PlayStation 3-uri vandute in Europa, conform ultimelor declaratii venite de la Sony. Jim Ryan (SCEE) nu a uitat sa specifice faptul ca PS3-ul mai are "multa viata in el". Consola se gaseste la vanzare in UK la noul pret de �199. Sony au vrut ca toata lumea sa afle de noul pret astfel ca au instalat peste 5000 de panouri publicitare, pe langa campaniile majore de publicitate pentru Resistance 3, DanceStar Party, PS Move si Uncharted 3.
    Attached Images Attached Images 2888765639_ef2387b6c7_o.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    M-am uitat pe internet si s-a ieftinit si la noi , nu cu mult dar s-au ieftinit , de exemplu pe eMAG , PS3 Slim 160gb - 1.099 lei ; PS3 Slim Move 320GB Bundle ( Motion Controller + Eye Camera ) - 1.299 lei .

  3. #3 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Uita-te la DOMO sa vezi acolo ce oferte au.
    Sunt PS3 Slim 250 GB + 2 Blu-Ray-uri sau Tekken 6 la 950 RON.

  4. #4 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    La Flanco in Roman este PS3 slim 250gb + God of War 3 la 890 ronSuper oferta parerea mea

  5. #5 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    La Flanco in Roman este PS3 slim 250gb + God of War 3 la 890 ronSuper oferta parerea mea
    Ciudat,pe site apare la 1289 lei...probabil e ceva local.
    ON: Nu vad de ce sa nu mai creasca vanzarile de PS3 de indata ce Sony au scazut pretul consolei.200 GBP nu e mult deloc.

  6. #6 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by alin_e View Post
    Ciudat,pe site apare la 1289 lei...probabil e ceva local.
    ON: Nu vad de ce sa nu mai creasca vanzarile de PS3 de indata ce Sony au scazut pretul consolei.200 GBP nu e mult deloc.
    Da e ceva local , asa am vazut si eu pe site.

  7. #7 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    ON TOPIC :Ma , eu sa fiu sincer la DOMO nu am mai gasit acea oferta, probabil sa intamplat cum sa spus mai devreme sa fi fost ceva local sau sa nu mai fie ... Si oricum , ori cat am zice noi ca nu sa ieftinit , s-a mai ieftinit cu ceva , intr-adevar nu cu mult dar este acolo ceva ...
    OFF TOPIC : Vin si eu cu doua intrebari : 1.PlayStation 3 dupa cate ieftiniri ale PS2-ului a aparut ; 2. A cata ieftinire a PS3-ului este aceasta ? Sa nu incepeti sa sariti cu faze de genu : "Nu iti face sperante ca PS4 nu apare asa de curand ... etc. " ; Eram curios pentru "cultura mea generala"

  8. #8 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    Foarte bun pretul.Dar in Romania pretul este mult umflat.La Sony Center este 1399 RON.Caut acum un PS3 la un pret de 1000 RON.Cea mai buna oferta pe care am vazut-o a fost la Domo ... dar seara era oferta si in ziua in care am facut si eu rost de rostu banilor a disparut oferta.
    Profitul lanturilor de magazine este chiar nesimtit.Parerea mea.

  9. #9 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Grippi_Skillz View Post
    Profitul lanturilor de magazine este chiar nesimtit.
    "Nesimtirea" asta unii o numesc business.

  10. #10 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Grippi_Skillz View Post
    Profitul lanturilor de magazine este chiar nesimtit.Parerea mea.
    Tell me about it, Carrefour au la unele produse adaos chiar si 300%, daca si asta mai e "biznis" pai da-o incolo de treaba, nu cred ca in alte tari se face bussiness cu atata nesimtire.

  11. #11 SP
    Junior Member Robert's Avatar
    eu de la carrefour am luat in decembrie PS3 120 GB la pretul de 1000 de lei, trebuie sa stii cand sa cumperi...La iarna cred ca o sa fie 800 de lei

  12. #12 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    "Nesimtirea" asta unii o numesc business.
    La romani se numeste bisnita.

  13. #13 SP
    Junior Member eBOLA1st's Avatar
    consolele la preturi gen 799-1099 lei sunt lichidari de stoc, PS3 Phat 250 gb, am vazut pe la Flanco.

  14. #14 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca Sony a anuntat ca PS3 va avea pret de 249 euro(ceea ce insemna 1050 roni) cam de cand intra in vigoare? Consolele de 120 si 250 nu se mai fabrica, deci ce se gaseste acum in magazin a fost achizitionat la pret vechi. Cele de 160 si 320 care sunt deja in stocurile magazinelor si au fost achizitionate inainte de ieftenire raman la pret vechi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Harap Alb Continua By Darku in forum Carti si Comics
    Replies: 6 Last Post: 12-03-2021, 16:49
  2. La Sony continua problemele... By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 4 Last Post: 22-10-2012, 14:19
  3. Microsoft continua cu valurile de ban-uri ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 160 Last Post: 16-12-2009, 15:14
  4. Syberia 3 - Pacaleala continua? By h0stile in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 23-04-2009, 15:48
  5. Nebunia lansarilor continua: 26.10-01.11 By Bobby in forum Hot Story
    Replies: 14 Last Post: 30-10-2008, 09:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts