Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Battlefield 3 Open Beta pe 29 Septembrie

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    Battlefield 3 Open Beta pe 29 Septembrie

    DICE anunta ca vor deschide portile beta-ului Battlefield 3 pe 29 Septembrie pentru toti gamerii. Beta-ul va fi disponibil pe toate platformele (PC, Xbox 360 si PS3). Cei care au pre-comandat Battlefield 3 prin Origin sau au acasa o copie a lui Medal of Honor Limited / Tier 1 vor primi accesul cu doua zile mai devreme, pe 27 Septembrie. Faza de testare se incheie pe 10 Octombrie. Harta şi modul de joc disponibile �n beta sunt Rush pe Operation Metro. Jocul urmeaza sa fie lansat pe data de 25 Octombrie pe toate cele 3 platforme majore, PC, Xbox 360 si PS3.
    Attached Images Attached Images battlefield_3-1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    DICE anunta ca vor deschide portile beta-ului Battlefield 3 pe 29 Septembrie pentru toti gamerii. [...] Cei care au pre-comandat Battlefield 3 prin Origin sau au acasa o copie a lui Medal of Honor Limited / Tier 1 vor primi accesul cu doua zile mai devreme, pe 28 Septembrie.
    Alea 2 zile mai devreme n-ar insemna defapt 27 septembrie pt. cei cu Tier 1?

  3. #3 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Ba da, mi-am dat seama după ce am trimis ştirea, lasă că editează Mika ^_^

  4. #4 SP
    Banned burtica's Avatar
    oooo abea astept,joc bbc2 de 1an jumate si nu pot sa zic ca m-am plictisit de el,e ca si o fosta pretena de care teai cam saturat dar din cand in cand i mai dai un telefon sa vezi ce face

  5. #5 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by burtica View Post
    oooo abea astept,joc bbc2 de 1an jumate si nu pot sa zic ca m-am plictisit de el,e ca si o fosta pretena de care teai cam saturat dar din cand in cand i mai dai un telefon sa vezi ce face

    Eu abia aștept să crească procentul celor care scriu corect �n limba maternă.

  6. #6 SP
    Member pufy's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Eu abia aștept să crească procentul celor care scriu corect �n limba maternă.
    One can only hope...

  7. #7 SP
    Junior Member Robb1n's Avatar
    "Eu abia aștept să crească procentul celor care scriu corect �n limba maternă." epic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-08-2013, 08:21
  2. Replies: 0 Last Post: 03-10-2011, 22:25
  3. Killzone 3: Multiplayer Open Beta By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-01-2011, 00:27
  4. PlayStation Home Open Beta news By istrategie in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 08-11-2008, 23:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts