Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 74 of 74

Thread: Battlefield 3 pe console va arata ca versiunea de PC pe low

  1. #61 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    O luăm pe arătură și pe topicul ăsta, revenim și noi la subiect?

  2. #62 SP
    Junior Member d4ni3l's Avatar
    revin eu
    S-a confirmat asa dar..dupa cum ati vazut totul a fost o vrajala ieftina..versiunea de PS 3 este identica cu cea de PC..ia varianta xbox cu texturile HD, la fel..deosebeste doar rezolutia mai mare pentru PC..deci un mare fasss

  3. #63 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by d4ni3l View Post
    deci un mare fasss
    Case closed !
    S-a confirmat asa dar
    Unde, cine?!
    dupa cum ati vazut totul a fost o vrajala
    Am vazut, unde ? Cati dintre noi au facut o comparatie 'side by side' ca sa se exprime atat de transant?!
    versiunea de PS 3 este identica cu cea de PC
    Nu te cred !

    PS. Sa vina de urgenta RaverX sa ne explice cum se scrie "asa dar".

  4. #64 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    cryyo, mai ușor cu expresiile din cartier, unii s-ar putea să le catalogheze drept injurii sau atac la persoană și ai mai luat un warn pentru genul ăsta de abatere.

  5. #65 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Dar sa sustii ceva si sa nu argumentezi cum e? cred ca asta a vrut sa reiasa din ce a scris cryyo: ca ce a zis cel de deasupra lui e lipsit de argumente.

  6. #66 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu unul expresii de genul "să mori tu" (adica fix cea pe care a folosit-o cryyo și pe care am editat-o) nu-mi permit dec�t cu prietenii foarte apropiați, �n nici un caz cu persoane pe care poate am impresia că le cunosc c�t de c�t din posturile de pe un forum.

    Total de acord, nu s-au adus argumente, �nsă una e să te exprimi coerent, alta e să lași loc de interpretare folosind expresii nu tocmai .. normale dpdv al comunicării pe ton civilizat cu un necunoscut.

  7. #67 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Am citit dupa ce ai editat. Ai dreptate in cazul asta.

  8. #68 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Graft, daca nu dai cu "joarda" un pic o sa fii considerat baiat bun si o sa-ti fie greu sa mentii ordinea mai tarziu. E doar o observatie, normal ca tu procedezi cum vrei in gradina la tine.

    Revenind la topic (adica grafica in BF3), parerea mea e ca asta conteaza pentru cei care joaca in single player. Eu sunt unul dintre aia si recunosc ca ma intereseaza mult grafica, asta e si unul din motivele pentru care-mi plac shooterele, de obicei in FPS-uri se vede cea mai "tare" grafica.

    Dar cine joaca in multiplayer ma indoiesc ca da doi bani pe grafica, eu am jucat ani de zile War3 pe battle.net si nu mi-a pasat cum arata, au fost perioade cand il jucam in 2048x1536 (ah, my good old 757DFX) cu totul la max. Dar au fost si perioade cand l-am jucat in 800x600 pe low (si asta pe LCD cu rezolutie mult mai mare). L-am jucat asa ca eram obligat. Sau eram intre 2 placi video si am vandut placa principala si stateam pe un V3 16 MB PCI de backup sau imi murise placa video si eram tot pe backup sau chiar jucam pe laptop.

    Insa efectiv nu dadeam 2 bani pe grafica si banuiesc ca asa e in orice joc multiplayer, important e sa mearga fluent si sa ai aliati si oponenti cu care sa te distrezi.

  9. #69 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Eu unul expresii de genul "să mori tu" ... nu-mi permit dec�t cu prietenii foarte apropiați
    Sper ca te-ai autosesizat si atunci cand am fost facut "bisnitar cocalar" ! Iti garantez eu, nu.

    Explic lumii intregi, de parca era necesar, ca expresia "să mori tu" s-a vrut una ca intre amici. Doar atat.
    Prea mult tapaj pt nimic.

    RaverX, apropo de 'joarda'. Ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se implineasca !

  10. #70 SP
    Junior Member d4ni3l's Avatar
    cryyo,ai ceva nelamuriri tati?..pui, eu am si PC capabil sa ruleze B3 la ultra, si xbox..deci stiu ce vorbesc,intre timp cumparati si tu un PC "valabil"..si dupa, carcoteste cat vrei

    pana la o noua generatie de console nu o sa vedeti nimic deosebit in grafica,toate jocurile pana atunci vor fi facute dupa puterea consolelor, nu dupa cea a PC ului..vezi RAGE
    recunosc..Frosbite 2 se bate cu succes cu singurul sau rival de pana acum, Cryengine 3

    si haideti sa va dau si argumente, ca la voi e grele sa cautati pe goagal

    http://www.gametrailers.com/video/pc...ield-3/722998?




  11. #71 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Daniel, ideea era să aduci propriile tale argumente, nu să ne trimiți la plimbare pe internet. Și te-aș sfătui (�n calitate de membru al acestui forum, nu neapărat ca moderator) să �ncerci să ni te adresezi și fără tonuri și expresii de superioritate, asta �n caz că nu vrei să-ți atragi antipatii.

    @crryo, folosește butonul de report c�nd sesizezi ceva �n neregulă, studiem problema și interevenim acolo unde este cazul.

  12. #72 SP
    Junior Member d4ni3l's Avatar
    ma conformez,dar reactia mea a fost si din cauza lui @crryo

  13. #73 SP
    Member I-Ray's Avatar

  14. #74 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by d4ni3l View Post
    intre timp cumparati si tu un PC "valabil"
    Pai daca arata la fel, la ce bun ?!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 26-02-2013, 18:04
  2. Replies: 24 Last Post: 08-07-2011, 23:46
  3. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 01:58
  4. Zvon: Battlefield Heroes vine pe console By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 18-05-2009, 17:03

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts