Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Metal Gear Solid 3DS: Snake Eater primeste data de lansare in Europa

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Metal Gear Solid 3DS: Snake Eater primeste data de lansare in Europa

    Daca pur si simplu un titlu Mario sau Zelda pentru 3DS nu vi se pare pe gustul vostru, atunci cei de la Konami incearca sa va ispiteasca de data aceasta cu un remake la un joc lansat cu aproape 7 ani in urma pentru PS2. Ma refer la Metal Gear Solid 3DS: Snake Eater in caz ca aveti vreun lapsus. Ciudat e ca cei de la Konami au oferit doar pentru Europa: 8 martie 2012, adica la doar cateva zile de la aniversarea de 7 ani a jocului original (4 martie 2005, pentru PS2 cum am mai zis). Mai jos aveti cover-ul jocului.
    Attached Images Attached Images wallpaper_80.jpg mgs-cover-600x537.jpg

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am fost foarte curios cu ce se mananca jocul, aveti un trailer mai jos:


  3. #3 SP
    Junior Member amadeus72's Avatar
    aia zici ca e barbat

  4. #4 SP
    Junior Member el_rika's Avatar
    Quote Originally Posted by amadeus72 View Post
    aia zici ca e barbat
    da, personajul nu se vrea a fi "feminitatea" intruchipata. Cine a jucat jocul stie fooarte bine la ce ma refer

  5. #5 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by amadeus72 View Post
    aia zici ca e barbat
    "Aia" de care zici tu are un nume: Big Boss si este una dintre cele mai marcante personaje feminine din istoria gaming-ului. Dar voi astia mai mici de unde sa stiti...

    Ontopic abia astept sa apara jocul, Snake Eater a fost unul dintre MGS-urile mele preferate, dupa MGS1 de pe PSX.

  6. #6 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Janquis View Post
    "Aia" de care zici tu are un nume: The Boss si este una dintre cele mai marcante personaje feminine din istoria gaming-ului. Dar voi astia mai mici de unde sa stiti...

    Ontopic abia astept sa apara jocul, Snake Eater a fost unul dintre MGS-urile mele preferate, dupa MGS1 de pe PSX.
    Fixed

  7. #7 SP
    Junior Member Sese's Avatar
    Sper sa fie la fel de interesant ca celalalt joc.Am o intrebare,sa joci jocuri 3D pe consola ai nevoie de un adaptor special SAU doar de Tv 3D???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 04-03-2015, 21:11
  2. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes are data de lansare By paunstefan in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 10-12-2013, 22:53
  3. Replies: 0 Last Post: 29-02-2012, 09:05
  4. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 12:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts