Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: O noua Lara Croft isi face aparitia

  1. #1 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

    O noua Lara Croft isi face aparitia

    Eidos a dezvaluit ca noua Lara Croft va fi interpretata de Alison Carroll, o fosta gimnasta, acum retrasa la onorabila varsta de 23 de ani, ce va avea menirea sa promoveze toate produsele Tomb Raider, insa asta numai dupa ce va absolvi citeva cursuri de supravietuire, de arheologie si bineinteles, unor sesiuni de trageri cu arme de foc. Toate acestea trebuie sa o transforme pe fragila Alison, in curajoasa Lara Croft. Cele doua poze atasate fac mai mult decit as putea eu sa va spun vreodata, asa ca vi le atasez la rezolutie mare... pentru fani.
    Attached Images Attached Images sawan_dive22.jpg side_on_shot.jpg

  2. #2 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Si nu in ultimul rand dupa o sedinta de silicoane ca sa fie o adevarata Lara Croft !!!

  3. #3 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    mai, daca fac zoom pe prima poza, as zice ca nu are nevoie. eh, nici una nu se compara cu Angelina Jolie. chiar, tipele care au jucat acest rol au fost, pe rand, Karima Adebibe, Lucy Clarkson, Rhona Mitra, Nell McAndrew, Lara Weller si, bineinteles, Angelina Jolie. google them

    asa, e mai buna poza cu dive pentru prima pagina.

  4. #4 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Era si cazul....dupa parerea mea angelina este expirata, cel putin in rolul asta.

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eu o propun pe Elodia

  6. #6 SP
    Member N3O2005's Avatar
    Elodia Croft

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Angelina will never expire
    Cat despre noua Lara Croft, eu zic ca merge... o sa o invit diseara in "oras" sa vedem ce stie

  8. #8 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Angelina will never expire
    Cat despre noua Lara Croft, eu zic ca merge... o sa o invit diseara in "oras" sa vedem ce stie
    Pai nu ai vazut ce stie....supravietuire, arheologie, sa traga cu arme de foc etc. Nu prea scrie nimic ca ar sti sa faca treaba aia urata asa ca o scoti degeaba in oras

  9. #9 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Angelina will never expire
    Cat despre noua Lara Croft, eu zic ca merge... o sa o invit diseara in "oras" sa vedem ce stie
    ce oras, ce invit ... direct la trageri cu ea daca nu stie, invata

  10. #10 SP
    cotyandrei's Avatar
    Ca sa o cunoasteti mai in "detaliu" pe noua Lara luati un link de pe UK:Resistance gasit pe Kotaku.
    Enjoy!

  11. #11 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Si niste poze mai interesante de pe site-ul de mai sus.


  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cam nebronzata

  13. #13 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Doamne, le vreau high res sa dau un zoom

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar





  15. #15 SP
    cotyandrei's Avatar
    Stiam eu ca or sa va placa

  16. #16 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Daca ma gandesc mai bine Angelina nu e expirata numai in cazul asta, ci si in cazul jocului Wanted.Nu apare deloc in trailer...deci Angelina Sucks

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Angelina will always RULE ! (at least for me)

    Si mai multe poze cu noua raideritza aka Alison Carroll ...

    P.S. Nu stiu cine a facut pozele alea... dar i-a taiat mai mereu, ba din cap, ba din picioare... sau poate asa o fi daca nu ai originalul ?
    Attached Images Attached Images alison-carroll-croft-8118-1.jpg alison-carroll-croft-8118-2.jpg alison-carroll-croft-8118-3.jpg alison-carroll-croft-8118-4.jpg alison-carroll-croft-8118-5.jpg alison-carroll-croft-8118-6.jpg alison-carroll-croft-8118-7.jpg alison-carroll-croft-8118-8.jpg alison-carroll-croft-8118-9.jpg alison-carroll-croft-8118-10.jpg alison-carroll-croft-8118-11.jpg alison-carroll-croft-8118-12.jpg

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pachetul numarul 2 (credeati ca ati scapat asa repede ?)
    Attached Images Attached Images alison-carroll-croft-8118-13.jpg alison-carroll-croft-8118-14.jpg alison-carroll-croft-8118-15.jpg alison-carroll-croft-8118-16.jpg screen001_nm.jpg screen002_nm.jpg screen003_nm.jpg screen004_nm.jpg alisoncarroll_01_1920x1200.jpg alisoncarroll_02_1920x1200.jpg alisoncarroll_03_1920x1200.jpg alisoncarroll_04_1920x1200.jpg

  19. #19 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Bobby ti sa indeplinit dorinta,poti sa dai zoom calumea.

  20. #20 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Bobby ti sa indeplinit dorinta,poti sa dai zoom calumea.
    EU deja sunt cu mana pe Zoom.......

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Sacred 3 isi face aparitia in aceasta vara By MonkY in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 04-09-2014, 09:30
  2. Homefront: The Revolution isi face aparitia By paunstefan in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 06-06-2014, 18:14
  3. Un joc marca Rare isi va face aparitia la E3 By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 22-05-2013, 14:34
  4. Spartacus isi face aparitia in jocuri! By Dant3 in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 11-04-2013, 22:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts