Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: BioShock 2: Big Sisters Confirmate

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    BioShock 2: Big Sisters Confirmate

    Coperta revistei Game Informer pe luna Aprilie 2009 a fost dezvaluita si se pare ca va fi o editie speciala dedicata shooter-ului subacvatic BioShock 2. Coperta ne confirma doua lucruri: prezenta personajelor "Big Sister" in joc precum si intoarcerea actiunii in Rapture. Zvonuri circulau pe net cum ca Big Sisters - variante mai suple de Big Daddy - vor fi introduse in joc, iar astazi acestea au fost confirmate.

    Site-ul lansat special pentru promovarea jocului, There's Something in the Sea, a primit informatii si documente noi regulat in ultima saptamana. Multe materiale de pe site indica rapirea multor fete de un "monstru slab cu un singur ochi rosu". Exact Big Sister-ul care apare pe coperta Game Informer.

    De asemenea, se asteapta mai multe informatii in urma Game Developers Conference despre joc.
    Attached Images Attached Images bioshock2.jpg gi_bioshock2.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member candya76's Avatar
    super tare jocul

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Uff... pai si ce au facut acu prin acea confirmare? Au stricat tot misterul produs de site
    Ar fi trebuit sa ne mai tina pe jar putin...

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Big sister awaits your return to Rapture...
    Doamne doamne... asta inseamna ca se va desfasura actiunea tot in Rapture.. Super super super :X

    Oare BS va fi level boss sau se va plimba tot asa prin Rapture.. vor fi mai multe? Oare vom avea zone noi de explorat? Arme noi? Oare personajul principal va fi cel ce a scris cu rosu pe toat documentele de pe site? Oare BS este za chick that helps the little sisters din primul joc? Judecand ca se intampla in/dupa '67 si actiunea e tot in Rapture, oare splicerii au refacut orasul? Oare in decaderea lui s'a ridicat la un nou standard de putere?

    Cat de mult astept acest joc... vreau sa aflu raspunsul la intrebarile mele cat mai repede :X Dupa ce am vazut poza asta ma simt ca un copilas car a primit bomboane :X

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Arată excepțional! �mi și imaginez ce serie de atacuri are!


  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Banuiesc ca va fi mult mai agila, din datele care erau pe documente

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...da, păi uită-te cu atenție. Unde stau ele? Pe g�tul unei statui...

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...da, păi uită-te cu atenție. Unde stau ele? Pe g�tul unei statui...
    Oooops... un Big Brother mai agil dar cu aproximativ aceeasi forta... fara camere de salvare... that would be... hard

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ce bine ca actiunea va avea loc tot in Rapture. Bioshock 2 e clar unul dintre cele mai asteptate jocuri

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Ce bine ca actiunea va avea loc tot in Rapture. Bioshock 2 e clar unul dintre cele mai asteptate jocuri
    Poate nu strica sa fie o alta locatie... dar, sa speram ca de fapt se schimba multe prin Rapture si nu vom mai recunoaste locul

  11. #11 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mi-am dat seama ca o sa fie Big Sisters de cand am vazut teaser-ul.

  12. #12 SP
    Member zaice's Avatar
    Sincer ,la inceput am fost reticient sa-l joc sau nu Bioshock 1.Dar am fost placut impresionat de feeling,de story.Prin urmare astepte cu nerabdare Bioshock 2.Sa speram ca va veni cu un story la fel de original ca primul.

  13. #13 SP
    Member weriwulf's Avatar
    woow arata excelent!

  14. #14 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    M-am reapucat de primul pe ps 3

  15. #15 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    pai acum sunt big sisters si cu un big daddy asa suplu e mai degraba little daddy cu big sisters

  16. #16 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    New Info people. Enjoy!

    GI News - 2K Forums

  17. #17 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...aoleo

    Two-player co-op is added.
    N-am citit mai departe.

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    "Two-player co-op is added !"
    Eu voi fi Big Daddy si Dj Mo va fi Big Sister

  19. #19 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Read 'till the end.

    No more Big Daddies

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Read 'till the end.

    No more Big Daddies
    Ok, atunci eu voi fi Big Momma si Mo va fi Big Sis. Mkay ? Now go out and play with the shotgun

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 22-04-2012, 22:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts