Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Team Ninja dezvaluie Ninja Gaiden Sigma 2 pentru PS3

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Team Ninja dezvaluie Ninja Gaiden Sigma 2 pentru PS3

    Desi Ryu Hayabusa si razboiul lui personal contra mainilor si picioarelor atasate de corp nu au prea multe in comun cu tehnicile subtile folosite de un ninja traditional, nu tinem minte sa fi auzit pe cineva plangandu-se prea vehement in timp ce sarea de pe un zid si decapita in acelasi timp o suta de creaturi demonice asemanatoare cu paianjenii. Potrivit unei editii recente a revistei japoneze Famitsu, posesorii de Playstation 3 vor avea ocazia sa incerce un nou joc al celor de la Team Ninja, fiindca Ninja Gaiden Sigma 2 va fi lansat.
    La fel ca si versiunea Sigma originala care era de fapt o prelucrare a Ninja Gaiden pentru Xbox (pentru enervarea fostului designer Team Ninja- Tomonobu Itagaki), Ninja Gaiden Sigma 2 pare sa fie o versiune modificata a Ninja Gaiden 2 pentru Xbox360. Imaginile arata cateva medii si personaje familiare, precum si cateva cu Ayane din Dead or Alive.
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    in sfarsit !!!! great goddamn news !!

  3. #3 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Super vestea pentru cei ce nu l-au jucat pe 360

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    O veste buna. Inca nu am jucat Ninja Gaiden Sigma, dar cred ca o sa-l joc

  5. #5 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Good news...inca nu am jucat Sigma.

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa inteleg ca ii fac in ciuda si il fac precum Sigma, adica in 1080p ?
    Damn, sa faca in ciuda asa si cu GoW2, se poate ?

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mă bucur că se continuă seria (Sigma) exclusiv pe PlayStation 3 dar sper să nu fie iar problema cu in-game loading că atunci e de rău...

    �n mijlocul unui combo...loading

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sa inteleg ca ii fac in ciuda si il fac precum Sigma, adica in 1080p ?
    Damn, sa faca in ciuda asa si cu GoW2, se poate ?

    GoW2 in 1080P??? xxx - nici un hack&slash aparut pana acum nu i-ar face fata...De fapt daca ma gandesc bine si asa nu stiu daca ii sta vreunul in cale!

    Ontopic: good news!! Am jucat si Sigma pe PS3 si NG2 pe Xbox 360, deci cu siguranta il voi lua si pe asta chiar daca va fi un remake al NG2...

    ---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...mă bucur că se continuă seria (Sigma) exclusiv pe PlayStation 3 dar sper să nu fie iar problema cu in-game loading că atunci e de rău...

    �n mijlocul unui combo...loading
    LOL? Ce loading domle? Am terminat Sigma de 2 ori si nu am observat nici un loading in timpul combourilor! Jocul mi-a oferit aceeasi satisfactie pe ambele platforme!

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    LOL? Ce loading domle? Am terminat Sigma de 2 ori si nu am observat nici un loading in timpul combourilor! Jocul mi-a oferit aceeasi satisfactie pe ambele platforme!
    La mine facea. Dar recunosc, ca l-am jucat cand nu exista posibilitatea de install to HDD. Poate tu l-ai jucat de pe HDD si de-aceea nu ai avut probleme. Dar, e arhicunoscuta problema. De fapt, e unul din motivele pt. care a luat nota mai mica (vezi GT).

  10. #10 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...mă bucur că se continuă seria (Sigma) exclusiv pe PlayStation 3 dar sper să nu fie iar problema cu in-game loading că atunci e de rău...

    �n mijlocul unui combo...loading
    Ps3-u nu sufera aici, multe jocuri au mandatory instals care ajuta tot de la fps-uri pana la loading
    In legatura cu joc, era de astept dar nu asa devreme... in fine nu mi-a placut nici unu din ele nu o sa'mi placa asta.

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    La mine facea. Dar recunosc, ca l-am jucat cand nu exista posibilitatea de install to HDD. Poate tu l-ai jucat de pe HDD si de-aceea nu ai avut probleme. Dar, e arhicunoscuta problema. De fapt, e unul din motivele pt. care a luat nota mai mica (vezi GT).
    Din cate imi amintesc l-am jucat instalat pe HDD dar nu sunt sigur. In nici un caz nu am experimentat loading in timpul luptelor deoarece altfel nu il mai jucam.

  12. #12 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    referitor la loading in timpul luptelor: eu l-am instalat pt HDD si nu am intalnit problema asta, runs smoothly.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 05-11-2010, 20:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts