Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Thief 4 nu se va lansa pe generatia actuala de console

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Thief 4 nu se va lansa pe generatia actuala de console

    Se pare ca si urmatorul joc al celor de la Eidos Interactive va urma exemplul prezentat tot astazi a baietilor de la 2k Czech (ma refer bine-nteles la Mafia III). Conform ultimului numar al revistei OXM, generatia aceasta de console nu se va bucura de titlul cu numarul patru din renunita serie stealth. Dar nu va temeti, deoarece lansarea va avea loc pe Xbox 720/PS4 undeva pe la sfarsitul anului viitor (asta daca se vor lansa consolele pana atunci).
    Attached Images Attached Images thief_4.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Deja sunt 2 producatori care "confirma" lansarea unor console anul viitor. Poate vedem si un anunt oficial pana la sfarsitul anului.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ... sau toata lumea gaseste un "vinovat" pentru delay: "Asteptam next-gen"

  4. #4 SP
    Member Harilip's Avatar
    Dupa Mafia 3 acum si Thief 4..
    Eu personal incep sa ma intristez ca se trece la alte console

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    serios. eu deja stiu ca nu o sa am bani sa imi cumpar noua consola...cel putin nu din primul sau al doilea an (presupunand ca iar vorbim de preturi gen 499/599 euro). As vrea ca generatia asta sa tina cat mai mult. I`m not much of a graphic wh%re

  6. #6 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Doamne... Nu toti cei care vor console noi sunt graphic whores. Console noi inseamna tot felul de alte imbunatatiri, cum ar fi posibilitatea de a juca Battlefield in 64 de jucatori, lumi mai mari si mai animate, mai multe personaje in acelasi timp pe ecran, AI mai bun si asa mai departe. Consolele noi nu vor veni doar cu grafica imbunatatita, vor fi imbunatatite absolut toate aspectele unui joc.

  7. #7 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    my bad atunci . Da, feature-uri de genul sunt bine venite, dar pe mine ma enerveaza cand lumea nu se multumeste nici cu grafica gen Uncharteed, MGS sau GoW si considera ca generatia noua de console ar fi trebuit deja sa inceapa ca asa nu se mai poate si nu stiu ce . Punctul ala ma intereseaza cel mai putin la un joc uneori si culmea eu studiez Video Game Design (deci foarte mult visual stuff).

    Eu vreau generatia asta sa tina cat mai mult pt ca in momentul de fata nu as avea bani pentru o consola noua si jocuri noi pentru ea (care probabil vor fi mai scumpe decat cele de acum...ca deh reprezinta ceva nou pe piata...vezi preturile la jocurile de Vita).

  8. #8 SP
    Banned isis's Avatar
    Pai daca man nu ai tu bani, asta nu reprezinta nimic, la urma urmei. Nici io n-am bani de X5 si de asta nu zic ca nu ar trebui sa iasa noi generatii de BMW ca n-am io bani vezi Doamne.

    Ce argument e asta? N-ar trebui sa iasa... ca n-am io bani... C'mon. Dupa mine trebuiau sa iasa anu asta, era frumos cadou de craciun un PS4.

  9. #9 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Pai daca man nu ai tu bani, asta nu reprezinta nimic, la urma urmei. Nici io n-am bani de X5 si de asta nu zic ca nu ar trebui sa iasa noi generatii de BMW ca n-am io bani vezi Doamne.

    Ce argument e asta? N-ar trebui sa iasa... ca n-am io bani... C'mon. Dupa mine trebuiau sa iasa anu asta, era frumos cadou de craciun un PS4.
    Excelent spus. Unii de-abia au bani de PS2 acum... Asta inseamna ca nici acum n-ar fi trebuit sa fie lansat PS3-ul? N-ai bani sa-ti iei PS4 cand apare? No problem, ramai la PS3. Sau la PS2. Sau iti iei unul daca n-ai. Sau nu-ti iei nimic, e treaba ta. Dar nu te plangi ca nu trebuie sa apara ceva doar ca n-ai tu bani.

    Nici eu n-am bani sa-mi iau acum GTX680 si i7 3960x, asa ca raman la i7 980x si GTX480, chiar daca-s cu 2 generatii in urma, dar nu ma plang ca n-ar fi trebuit sa apara GTX680.

    Ontopic: Thief-urile au aparut doar pe PC, asa ca nu stiu de ce va plangeti ca o sa apara doar pe noua generatie de console, ar trebui sa va bucurati ca apare pe console si nu doar pe PC.

  10. #10 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Excelent spus. Unii de-abia au bani de PS2 acum... Asta inseamna ca nici acum n-ar fi trebuit sa fie lansat PS3-ul? N-ai bani sa-ti iei PS4 cand apare? No problem, ramai la PS3. Sau la PS2. Sau iti iei unul daca n-ai. Sau nu-ti iei nimic, e treaba ta. Dar nu te plangi ca nu trebuie sa apara ceva doar ca n-ai tu bani.

    Nici eu n-am bani sa-mi iau acum GTX680 si i7 3960x, asa ca raman la i7 980x si GTX480, chiar daca-s cu 2 generatii in urma, dar nu ma plang ca n-ar fi trebuit sa apara GTX680.

    Ontopic: Thief-urile au aparut doar pe PC, asa ca nu stiu de ce va plangeti ca o sa apara doar pe noua generatie de console, ar trebui sa va bucurati ca apare pe console si nu doar pe PC.
    1. Nu ai priceput nimic din ce a incercat omu` sa spuna..
    2. Esti ori foarte nou pe aici (primii pasi pe console sunt facuti pe ultima generatie), ori esti prost informat
    Amazon.com: Thief: Deadly Shadows: Unknown: Video Games

    acum esti in tema.
    cu placere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 26-02-2013, 18:04
  2. Trion va lansa un MMO shooter si pentru console By Tudoran in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 11-04-2012, 01:09
  3. Replies: 17 Last Post: 21-07-2010, 17:13
  4. Replies: 16 Last Post: 26-09-2009, 07:53
  5. iPod - Generatia 2008 By istrategie in forum Hardware
    Replies: 3 Last Post: 10-09-2008, 19:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts