Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Guardians of Middle-Earth primeste data si pret de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Guardians of Middle-Earth primeste data si pret de lansare

    Guardians of Middle-Earth, urmatorul MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) game, pentru PS3 si Xbox 360 a primit astazi data, pret si box art de lansare de la Warner Bros: jocul se va lansa in format digital pe PSN incepand cu data de 4 decembrie si va costa 11.99 de lire, in timp ce versiunea de Xbox 360 va costa 1200 de MS Points, dar pentru cea din urma nu avem o data sigura de lansare. Daca doriti sa puneti mana pe Guardians of Middle-Earth in format fizic, atunci va trebui sa mai asteptati trei zile (7 decembrie), si o sa va coste 24.99 de lire. Trebuie sa mentionez ca datele acestea au fost confirmate pentru PS3, dar nu si pentru Xbox 360. Asteptam detalii de la Warner Bros. Pana atunci, aruncati o privire si peste box art-ul jocului.
    Attached Images Attached Images guardians-middle-earth-debut-gameplay-trailer_2.jpg gome_ps3_packshot_2d_eng-600x600.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member andrei.catalint's Avatar
    Nice. oare jocul va functiona pe baza de abonament, asa cum fuinctioneaza WOW?

  3. #3 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei.catalint View Post
    Nice. oare jocul va functiona pe baza de abonament, asa cum fuinctioneaza WOW?
    sunt aproape sigur ca va fi free to play, cum e League of Legends sau Dota 2. Daca va avea abonament lunar, atunci din start vor pierde extrem de multi jucatori. Ar putea sa incerce alte smecherii sa faca bani cum ar fi, cumpararea obiectelor pentru eroi (items) pentru o anumita suma de bani.

  4. #4 SP
    Junior Member andrei.catalint's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    sunt aproape sigur ca va fi free to play, cum e League of Legends sau Dota 2. Daca va avea abonament lunar, atunci din start vor pierde extrem de multi jucatori. Ar putea sa incerce alte smecherii sa faca bani cum ar fi, cumpararea obiectelor pentru eroi (items) pentru o anumita suma de bani.
    eu nu sunt de acord cu nici atat! platesc 25 de lire pentru joc, nu vreau sa mai platesc alte sume pentru un abonament lunar sa ma pot juca, sau sa cumper diferite item-uri... eu sunt un mare fan seriei LOTR, dar sincer, nici sa ma pici cu ceara, nu o sa platesc ceva in plus pe joc...

  5. #5 SP
    Member pufy's Avatar
    Imi amintesc cand am cumparat DC online,am platit 200 de lei pe el si in cateva luni a devenit free to play,un joc bun dar puteau macar sa le ofere celor care au cumparat jocul fizic 1-2 luni moca.

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 03-04-2014, 09:49
  2. Guardians of Middle-Earth By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 17 Last Post: 13-03-2013, 20:00
  3. Replies: 0 Last Post: 27-12-2012, 08:38
  4. Replies: 0 Last Post: 09-12-2012, 13:23
  5. Borderlands 2 primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 25-02-2012, 22:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts