Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Assassins Creed 3 va incheia povestea lui Desmond

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Assassins Creed 3 va incheia povestea lui Desmond

    Pana in prezent au aparut foarte jocuri din seria Assassins Creed in care am avut (sau vom avea) ocazia de a juca cu diferite personaje (Altair, Ezio Auditore, Connor) figuri care au devenit adevarate simboluri in lumea gaming-ului. Dar foarte multi jucatori uita de cel care area un rol atat de important in poveste, cel care are ceva in comun cu toti cei trei eroi mentionati anterior, cel care poate fi considerat ca fiind asasinul vremurilor moderne: ma refer bineinteles la Desmond Miles.

    Nu voi oferi prea multe detalii despre acesta (cu riscul de a nu scapa vreun spoiler), dar trebuie sa anunt faptul ca Assassins Creed 3 va fi jocul care va incheia povestea lui Desmond. Steve Masters, lead designer-ul care se ocupa de urmatorul proiect din serie a spus ca desi au incercat sa ofere o poveste cat mai complexa, el si echipa sa cred ca e momentul sa treaca mai departe. Dar chiar si asa, asta nu inseamna ca acesta va fi sfarsitul seriei Assassins Creed, nu?

    Intreb fanii seriei daca scoaterea lui Desmond din peisaj o considera ca fiind un lucru bun, rau sau irelevant. Si cine credeti ca ii va lua locul in urmatoarele jocuri din seria Assassins Creed?
    Attached Images Attached Images assassins_creed_3_the_assassins.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    trebuia sa se incheie acum...cei de la Ubisoft au speculat la maxim Apocalipsa 2012 ..


    exista variante..jocul AC Liberation are un side-character..

  3. #3 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Ieșirea lui Desmond din scenă ar fi o briză de aer curat. A fost cu siguranță cel mai sub-dezvoltat personaj principal dintr-un joc video pe care l-am jucat �n ultimii ani, și cel mai neinteresant din serie. Nu ajunge nici la genunchii lui Ezio, care �ncă mă b�ntuie cu vocea lui... New characters, new story, new settings, please! Anglia victoriană, revoluția franceză sau ceva de pe meleagurile nipone și mă �nchin �n fața ta, Ubi!

  4. #4 SP
    Banned DeMons's Avatar
    Pacat ... si atunci seria AC bb? ... Nu fac ceva nou cu alta poveste? Fara Desmond? .

    Mersi pentru articol !

  5. #5 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Oarecum irelevant, nu prea imi pasa de el.. Urmarirea inca unui fir epic (pe langa cel principal) cu acelasi personaj pare cam absurda in deja a5a serie AC (poate il fac pierdut cumva precum pe Michael in Prison Break).
    Dar seria avea nevoie oarecum de o schimbare, asa cum serialul Lost a avut la momentul lui.
    Acum schimbarea speram sa fie una pozitiva (ca in Lost), si nu negativa (ca in Heroes).
    Avand in vedere banii Ubisoft si faima acestei serii, mai mult ca sigur rezultatul va fi unul spectaculos.

  6. #6 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar


    Nu stiti de la mine. (E privat linkul)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 04-10-2011, 15:03
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 14:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts