Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Sony va gazdui evenimentul de luna viitoare, intitulat "Destination PlayStation"

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Sony va gazdui evenimentul de luna viitoare, intitulat "Destination PlayStation"

    Multi stiu deja ca 2013 va fi un an foarte bun nu doar pentru PlayStation, ci si pentru toti ceilalti. Dar totusi Sony vrea sa demonstreze gamerilor inca de la inceput ca ei ar trebui sa fie alegerea potrivita. Si de aceea, luna viitoare cei de la Sony vor gazdui evenimentul "Destination PlayStation" (25-28 Februarie) in Scottsdale, Arizona unde vor prezenta titlurile de anul acesta atat pentru PS3 cat si PSVita. Se zvoneste ca tot aici vom primi detalii despre PS4, doar pentru a capata un mic avantaj fata de Microsoft. Dar ramane de vazut daca Sony va pastra stirea pentru propriul event sau mai degraba E3, unde au facut din totdeauna astfel de dezvaluiri.

    Deci la ce sa ne asteptam? Mai multe detalii despre jocurile deja anuntate (The Last of Us, God of War: Ascension, Beyond: Two Souls etc)? Sau ceva IP-uri noi pentru PS3 si/sau PSVita? Sau poate vor sa ne uimeasca si sa anunte in sfarsit acel PlayStation 4 pe care unii il asteapta de atat de mult timp?
    Attached Images Attached Images destination-playstation1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu sper sincer sa anunte PS4, Orbis, sau cum vor ei sa-l numeasca...

  3. #3 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Pune un banner mai nou, in textul tau mentionezi 25-28 februarie(2013) iar pe banner este mentionat 6-10 februarie(cum a fost in 2012).

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Pune un banner mai nou, in textul tau mentionezi 25-28 februarie(2013) iar pe banner este mentionat 6-10 februarie(cum a fost in 2012).
    Aceea este imaginea oficiala... chiar e bizar ca au modificat data

  5. #5 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Oricum sper sa anunte o data PS4 ca deja au tras prea mult de generatia actuala de console.

  6. #6 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Imi fac card cu rate fara dobanda special pentru ps4 daca-l vor prezenta

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Foarte bizara data... pe unele site-uri vad inca 6-10 Februarie, pe altele vad 25-28 Februarie...
    Oricum, pana ne lamurim noi, trebuie stiut despre Kratos ca e deja pe drum
    Attached Images Attached Images destination-playstation-kratos.jpg

  8. #8 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Pentru el si pt. The last of us mai tin consola si nu o bag la aria bazar... a si era sa uit GTA V

  9. #9 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Parca vad ca PS4 va fi un fail cum e Vita. Nu cred ca o sa ma faca sa zic ''The PS3 I own is ****. Im gonna get the 4th gen.''
    Astept sa vad ce jocuri vor aparea. Sper sa nu fie cum a fost Vita

  10. #10 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu inca sunt multumit de PS3-ul meu. Atata timp cat vor aparea titluri bune precum GTA , Max Payne , Red Dead Redemption si Uncharted nu imi trebuie o alta consola.

  11. #11 SP
    Member ymess's Avatar
    Nu m-ar mira sa se anunte ps4 la acest eveniment. Zilele astea am avut cateva stiri despre, probabil, noille console (countdown-ul de pe site-ul lui Major Nelson, patentul pentru jocurile Second Hand, poate chiar si sfarsitul ps2-ului inseamna reprezinta ceva) . Daca in zilele urmatoare mai aflam ceva de la Microsoft (sau din alta sursa), lucrurile vor fi aproape clare...

  12. #12 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Woot; sper sa anunte ceva jocuri noi de Vita .

    Quote Originally Posted by AndyTiME View Post
    Parca vad ca PS4 va fi un fail cum e Vita. Nu cred ca o sa ma faca sa zic ''The PS3 I own is ****. Im gonna get the 4th gen.''
    Astept sa vad ce jocuri vor aparea. Sper sa nu fie cum a fost Vita
    Fail? VITA?!

    E adevarat ca nu se vinde asa de bine dar e cea mai buna consola portabila.

  13. #13 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    si eu il iau la lansare...vreau sa am placerea de a-l tine 1 an(cel putin) pe post de mobila ..dar hei..voi avea PS Next-gen...boooist

  14. #14 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    Eu astept cateva luni sa vad daca nu apar probleme gen YLOD. Daca nu apare mari probleme, imi iau si eu ps4

  15. #15 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nu vor anunta nici un PS4 la acest eveniment.
    Eu cred ca inca vor ca atentia sa ramana focusata pe PS3, Vita si jocurile aferente lor.
    Poate teama de concurenta sa faca ca situatia sa fie altfel, plus ca ei tot si-au promis ca de data asta sa lanseze inainte de Microsoft.
    Mi-e ca si astia se inteleg intre ei cum face Orange cu Vodafone (in sensul sa nu se calce grav pe coada reciproc) si noi ne spargem creierele p'aici.

  16. #16 SP
    Junior Member Xander's Avatar
    Pai , daca ne gandim ca PS2 a stat pe piata 13 ani , PS3 de ce nu ar urma tot acelasi curs ? Oricum , astia de la Sony au fost mai in urma tuturor, cel mai probabil or sa anunte/lanseze ultimii consola , cum a fost si in cazul PS3, s-au lasat asteptati

  17. #17 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Pentru ca tehnologia avanseaza si apar tot felul de tablete acus care vor concura cu ps3-ul,trebuie sa schimbe ciclul de viata al consolelor nu la 10 ani cum apar ele acum ci la un 5-6 ani sa se lanseze deja alta.Asa imi baga pe gat 3 tipuri de ps3 slim,super slim,ultra slim iar cei cu telefoanele scot cate un gadget pe an si papa cate 30 de milioane.

  18. #18 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Sper ca o sa anunte data de lansare Killzone : Mercenary,si sa anunte un GTA (sale booster d.p.d.v. al meu),si un God of War.In rest am jocurile care imi plac,si sunt multumit de PSVita

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 11 Last Post: 30-01-2013, 17:27
  2. Replies: 27 Last Post: 27-03-2012, 02:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts