Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Remember PlayTV ?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Remember PlayTV ?

    Nu stiu daca va mai aduceti aminte de gadgetul pentru PlayStation 3 numit PlayTV si care se presupunea ca va revolutiona televiziunea via PS3. Well, se pare ca desi pe la noi nu a ajuns, in tari mai "normale" o duce chiar bine. Mai exact, are parte chiar si de update-uri serioase. Ultimul update include noi functii, noi viteze de fast-forward si rewind, un nou control de volum, SD upscaler si Direct-to-TV icon in XMB. Prin urmare, puteti sa mergeti sa updatati direct. Argh, am uitat, suntem in Romania

    Aveti aici un filmulet de prezentare al update-ului. Enjoy !
    Attached Images Attached Images playtv_ps3.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    �n Ungaria este? (N-am nimic cu ei...dar dacă este așa ceva �n Ungaria...mă sinucid).

  3. #3 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pai poti sa ti-l cumperi si tu din UK insa nu faci nimic cu el aici iar asta nu mai e vina Sony...

  4. #4 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Deci, vreau asa ceva. Functioneaza la noi ? ...

  5. #5 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Recunosc ca tara noastra nu este foarte stralucita , dar daca incercam sa facem ceva bun o sa avem putina incredere o sa iasa ceva frumos ! De exemplu te felicit 'Monky' pentru realizarea acestui site' . Poate trece si pe la noi PlayTV-u !

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    nu cred, adica da, functioneaza, doar ca nu prinzi nimic cu el pentru ca nu se pupa cu transmisia astora de la noi. din ce stiu eu nu poti sa prinzi nimic MPEG-4 asa cum se transmite HD la noi.

  7. #7 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    si eu am vrut sa imi iau PlayTV si vb cu un prieten din UK sa-mi trimita insa la fel ca h0stile dupa ce am citit pe net am realizat ca nu merge cu MPEG-4 (no protv hd) asa ca am renuntat

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    amermofo: s-ar putea ca prin update-uri sa fi "invatat" deja. In plus, parca ProTV HD merge cu h.264 si nu MPEG4... dar poate ma insel.

  9. #9 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    stiu ca era un post care transmitea MPEG-4. in cazul in care nu e protv o fi tvr HD. nici eu nu am informatii exacte. poate cineva care detine echipamentul necesar si prinde posturile acestea sa ne lamureasca si pe noi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Pareri PRO sau Contra despre PlayTV PlayStation 3 By Agresiv in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 21-10-2013, 13:06
  2. Sony PlayTV review By MonkY in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 01-10-2008, 14:20
  3. PlayTV UK Demo Trailer By paul in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 19-09-2008, 16:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts