Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: InFamous: o noua data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    InFamous: o noua data de lansare

    Trebuie sa recunoastem ca anul 2009, este anul celor Sony. Foarte multe jocuri bune s-au lansat in acest an: Killzone 2, Resident Evil 5, Street Fighter 4 sau urmeaza sa fie lansate. Unul dintre jocurile care erau asteptate cu mult interes de catre posesorii de PlayStation 3, este inFamous. Cei de la Sony au anuntat ca data de lansare a jocului s-a schimbat. Toata lumea se gandea, "inca un delay de la Sony anul acesta !". Insa jocul nu se lanseaza mai tarziu, se va lansa chiar mai devreme, 26 mai in USA.
    Many of you may be wondering when we plan to announce the release date for inFamous. Well today, we have a little surprise for you….the release month is no longer June. Now wait, I know what you’re thinking…inFamous is NOT delayed, in fact, the guys up at Sucker Punch have been working so hard that the game will be releasing in the U.S. on May 26!
    Sursa: inFamous Not Releasing This June, After All - PlayStation.Blog
    Attached Images Attached Images infamous-013_morning_big.jpg

  2. #2 SP
    Member Cata25's Avatar
    Hm, ceva nou pentru publisheri

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Asa a fost si in 2007 cu Kane & Lynch .

  4. #4 SP
    Member Solozaur's Avatar
    hmm se pare ca o sa ies prost la capitolul cheltuieli anul asta

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    De asemenea, demo pe 21 Mai.

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Trebuie sa recunoastem ca anul 2009, este anul celor Sony. Foarte multe jocuri bune s-au lansat in acest an: Killzone 2, Resident Evil 5, Street Fighter 4 sau urmeaza sa fie lansate. Unul dintre jocurile care erau asteptate cu mult interes de catre posesorii de PlayStation 3, este inFamous. Cei de la Sony au anuntat ca data de lansare a jocului s-a schimbat. Toata lumea se gandea, "inca un delay de la Sony anul acesta !". Insa jocul nu se lanseaza mai tarziu, se va lansa chiar mai devreme, 26 mai in USA.
    Sursa: inFamous Not Releasing This June, After All - PlayStation.Blog

    Anul Sony datorita Resident Evil 5 si Street Fighter 4??? Cred ca va inselati domnule draga.

  7. #7 SP
    Member dilibau666's Avatar
    atunci raskolnikov sa intelegem ca nu ne-am insela daca am zice ca e anu sony pentru MGS4 si Resistance 2 ?

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Anul Sony datorita Resident Evil 5 si Street Fighter 4??? Cred ca va inselati domnule draga.
    acele titluri sunt doar exemple de jocuri bune aparute in 2009. daca te uiti pe lista de exclusivitati a ps3 pentru acest an si ce jocuri au fost anuntate pe psp, putem spune ca e anul lui Sony. sa nu mai vorbim de jocurile care vor aparea in 2010 (cred ca stii la ce ma refer).

  9. #9 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    atunci raskolnikov sa intelegem ca nu ne-am insela daca am zice ca e anu sony pentru MGS4 si Resistance 2 ?
    Dilibau... suntem in 2009 in caz ca nu mai ai notiunea timpului.
    Cele 2 jocuri mentionate de tine sunt lansate in 2008! Ce legatura au cu 2009? Posibil anul acesta sa fie castigator pentru Sony, dar in nici un caz datorita lui RE5 sau SF4 care sunt multi-platform. Aici e vorba de jocuri exclusive pentru a lua anu. Sony momentan pe 2009 are K2 lansat si Infamous care e pe teava. Ramane de vazut cu ce ne mai delecteaza pana la sfarsitul anului

  10. #10 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Arata promitzator Infamous, cred ca-l voi lua la launch(numai nu din RO). A fost un nice feature despre soundtrack in qore luna asta btw...

  11. #11 SP
    Junior Member GraX's Avatar
    AndRewqp, ai grija cu virgulele intre subiect si predicat. Resident Evil 5 si Street Fighter 4 au fost mentionate probabil pentru ca sunt titluri multiplatform care au cunoscut un succes comercial mai important pe consola celor de la Sony, mai ales in Japonia, unde PS3 e pe val de cateva luni, depasind in vanzari chiar si Wii.

  12. #12 SP
    Banned Playstation3's Avatar
    cu siguranta il va intrece pe Prototype.o sa fie mai bun deoarece este si o exclusivitate PS3 pe care o sa il iau imediat ce apare.poate ca daca Prototype era exclusivitate PS3 puteam sa zic ca il va intrece pe Prototype dar asa cum nu e InFamous e mai misto

  13. #13 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by Playstation3 View Post
    cu siguranta il va intrece pe Prototype.o sa fie mai bun deoarece este si o exclusivitate PS3 pe care o sa il iau imediat ce apare.poate ca daca Prototype era exclusivitate PS3 puteam sa zic ca il va intrece pe Prototype dar asa cum nu e InFamous e mai misto
    Tu intelegi ce ai scris?

  14. #14 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    E exclusivitate PS3, deci e mai misto, intelegi ?
    Eu cred ca nu intelege nici ce cauta pe aici, dupa nick, avatar si nr de posturi trebuie tratat ca atare.

  15. #15 SP
    Banned Playstation3's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Eu cred ca nu intelege nici ce cauta pe aici, dupa nick, avatar si nr de posturi trebuie tratat ca atare.
    cei cu tine ma baiatule? esti si tu moderator si te da-i mare? apropo nu conteaza cate posturi am ca si tu ai plecat tot de la atatea asa ca mai bine taci.

  16. #16 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by GraX View Post
    AndRewqp, ai grija cu virgulele intre subiect si predicat. Resident Evil 5 si Street Fighter 4 au fost mentionate probabil pentru ca sunt titluri multiplatform care au cunoscut un succes comercial mai important pe consola celor de la Sony, mai ales in Japonia, unde PS3 e pe val de cateva luni, depasind in vanzari chiar si Wii.
    Deci e anul Sony pt ca SF4 s-a vandut mai bine in Japonia.Am inteles acum.

  17. #17 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Playstation3 View Post
    cei cu tine ma baiatule? esti si tu moderator si te da-i mare? apropo nu conteaza cate posturi am ca si tu ai plecat tot de la atatea asa ca mai bine taci.
    Aveti grija la tensiune musiu, sa nu plezneasca vreo vena ca oricum suntem offtopic de cateva posturi si nu-i frumos. Nu contest decat fanboy-ism-ul de care dai dovada, nu numarul de posturi.

    P.S.: Uniforma o pun pe mine doar cand este nevoie.

  18. #18 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar

    de coma :)))))

    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Tu intelegi ce ai scris?
    Ai punctat bine.
    Tare de tot! Cat am mai ras !

    Asa e cand esti la primul post........ai emotii lol
    Ia, aminteste-ti tu primul tau post public pe aria de console.....si ai sa-mi dai dreptate.

    ...........micile si nevinovatele greseli ale vietii......ne fac sa zambim mereu.

  19. #19 SP
    Banned Playstation3's Avatar
    Quote Originally Posted by -=Gamer X=- View Post
    Ai punctat bine.
    Tare de tot! Cat am mai ras !

    Asa e cand esti la primul post........ai emotii lol
    Ia, aminteste-ti tu primul tau post public pe aria de console.....si ai sa-mi dai dreptate.

    ...........micile si nevinovatele greseli ale vietii......ne fac sa zambim mereu.
    daca ala e prost trebuie sa fii si tu ? nu vad cu ce am gresit acolo

  20. #20 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cand or sa apara FF XIII si Tekken 6 tot anul Sony o sa fie. De ce? Ca asa vor unii...

    Ce mai conteaza argumentele?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 11-07-2012, 15:19
  2. InFamous 2: Data de lansare By Chris in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 17-05-2011, 18:35
  3. InFamous 2 a primit data de lansare By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 19-02-2011, 17:42
  4. Two Worlds 2: o noua data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 16-11-2009, 22:26
  5. Darksiders: o noua data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 21-10-2009, 11:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts