Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 121 to 125 of 125

Thread: Microsoft omoara gamingul?

  1. #121 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    @killerhitman
    Pe premisa asta a ta putem sa extindem si la autoturisme...... etc
    Vrei sa-ti vinzi masina ? Stai gogule ca trebuie sa platesti taxa la producator doar nu credeai ca e bunul tau pe care ti-ai dat banii munciti si faci ce vrei cu el
    P.S
    Dupa ultimele evenimente consider ca M$ se omoara singur nicidecum gamingul
    Oricum e un lucru bun concurenta s-a vazut prin acordarea acelor jocuri gratuite cum au cei cu PSN +

  2. #122 SP
    Junior Member killerhitman's Avatar
    Asta asa e. din pacate ms chiar are tendinta sa faca treaba asta, incercand sa puna monopol. Aveti dreptate legat de jocurile sh, ce cred ca i-a dat pe ei peste cap si au ales sa faca treaba asta e pirateria si modarea. In uk e foarte dezvoltata industria jocurilor sh, au multe magazine care cumpara si schimba. Mi s-a parut foarte tare.

  3. #123 SP
    Member eneea's Avatar
    MS s-o lase mai moale cu discursuri antipiraterie si modare... eu de foarte multa vreme nu am mai auzit de un massive ban-wave. cand mi-am luat eu consola, acum vreo 3 ani erau foarte frecvente banarile acelora care aveau cosola modata...sa inteleg ca lumea nu-si mai modeaza consola?

  4. #124 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by killerhitman View Post
    Aveti dreptate legat de jocurile sh, ce cred ca i-a dat pe ei peste cap si au ales sa faca treaba asta e pirateria si modarea.
    Piata SH e una, pirateria si modarea e alta. Daca ei nu au reusit sa faca distinctie intre cele doua... sa fie sanatosi.

  5. #125 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by eneea View Post
    MS s-o lase mai moale cu discursuri antipiraterie si modare... eu de foarte multa vreme nu am mai auzit de un massive ban-wave. cand mi-am luat eu consola, acum vreo 3 ani erau foarte frecvente banarile acelora care aveau cosola modata...sa inteleg ca lumea nu-si mai modeaza consola?
    Cred ca lumea la care faci referire nu mai intra pe LIVE.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 31-10-2014, 12:16
  2. Ne afecteaza gamingul vederea? By felixanu in forum Console Club
    Replies: 30 Last Post: 17-02-2013, 01:03
  3. Replies: 31 Last Post: 13-01-2013, 23:15
  4. Calling Microsoft By PET in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 34 Last Post: 15-03-2012, 11:50
  5. Puncte Microsoft? By maravela in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 28-08-2009, 12:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts