Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 55 of 55

Thread: Jocurile de X1 nu vor functiona in Romania?

  1. #41 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nici acum un raspuns concret... MS chiar ne lasa asa in aer si confuzi? Microsoft Can't Tell Us If The Xbox One Is Region-Free Or Not

    So I gave them three specific examples and asked for clarification.
    • Could I import a game from the United States and play it on my Australian Xbox One ?
    • What exactly were the "broad geographic regions"? Could someone in Germany import a game from the UK and be able to play it?
    • If content is locked to a specific country, could there be multiple international accounts on the one system?
    Their response was "we don’t have any additional to share beyond the statement currently". Great.

  2. #42 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Nu cred ca-s asa idioti incat sa nu-si doreasca bani in plus... Cand stiu ca oameni din tari care nu sunt inregistrate XBL se vor inregistra (pe bani), cum sa nu accepte? Cred ca va fi exact ca acum, la Xbox 360. Faci cont pe UK si joci linistit. /done

    Btw, nu asteptati raspunsuri de pe site-urile oficiale, normal ca nu vor spune nimic acolo.

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, mai sunt 5-6 luni... give it time! Ei nici macar nu au consola finala, si voi vreti toate detaliile despre jocuri?

  4. #44 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am intrebat pe Twitter si mi s-a spus ca nu vor merge jocurile decat in cele 21 de tari. Atat. Au aburit ei ca in viitor mai adauga tari, dar stim cu totii povestile. Am mai pus poza asta, dar na. Fara VPN si alte hack-uieli nu avem sanse.
    Attached Images Attached Images 1.png

  5. #45 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Si totusi, pe X360 a mers si merge fara "VPN si alte hack-uieli".

  6. #46 SP
    Junior Member djady's Avatar
    check this out!

  7. #47 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Baietii astia is dau singuri cu tesla-n oua .

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu am intrebat pe Twitter si mi s-a spus ca nu vor merge jocurile decat in cele 21 de tari. Atat. Au aburit ei ca in viitor mai adauga tari, dar stim cu totii povestile. Am mai pus poza asta, dar na. Fara VPN si alte hack-uieli nu avem sanse.
    Pacat ca nu ai scris acolo ca EXACT la fel au spus si la Xbox 360... si uite ca se apropie 8 ani de cand nu au reusit.

  9. #49 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    PS4 it is then...

    Oricum practic o iei de la 0 cu totul. Generatia asta am stat cu X360, parca as vrea sa experimentez si ce e pe partea cealalta a gardului.

    Nu mi se pare normal in 2013 sa te chinui cu VPN-uri si alte prostii, doar ca sa joci un amarat de joc pentru care LE BAGI BANI in buzunar..

  10. #50 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pacat ca nu ai scris acolo ca EXACT la fel au spus si la Xbox 360... si uite ca se apropie 8 ani de cand nu au reusit.
    Attached Images Attached Images 1.png 2.png

  11. #51 SP
    Member ymess's Avatar

  12. #52 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    N-am ras

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    N-am ras
    Da-i cu fainoshag

  14. #54 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Va merge... probabil cu ajutorul unui VPN. Sa incepem de-acum o petitie? Desi, slabe sanse. Ei au dat un mare sut in fund Asiei (in special Japoniei)... va dati seama ca noi suntem echivalentul unui purice...
    Uite ex. de petitie aici :
    Attached Images Attached Images ad0avyz_700b_v1.jpg

  15. #55 SP
    Banned DeMons's Avatar
    Fail Microsoft.. > http://thoracs.tumblr.com/post/53026...mer-the-latest Ori e PC cu "Titan" in el,ori XONE..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Controller-ul de Gamecube va functiona pe Wii U By paunstefan in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 30-05-2014, 10:58
  2. Replies: 11 Last Post: 17-06-2013, 15:08
  3. Replies: 0 Last Post: 23-09-2011, 11:54
  4. Jocurile de Xbox 360 vor fi 3D By naz in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 15-06-2010, 03:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts