Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: Red Dead Redemption nu a murit

  1. #21 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Si daca e tot e cazul sa facem cateva observatii... RDR a murit, Red Dead continua sa "traiasca".

  2. #22 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Cine suntem?:Gameri Ce vrem?:RDR 2 pe Xbox One si PS4 Cand?:Cat mai curand

  3. #23 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Daca stirea ar fi sunat de la bun inceput cum zice Mariush: "aceasta stire nu reprezinta o confirmare (100%) a faptului ca urmatorul Red Dead urmeaza a fi lansat" nu mai comentam nimic!

  4. #24 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Si unde, pe langa analiza ta foarte pertinenta a limbii engleze, ai vazut tu in stirea scrisa de Andrewqp ca RDR va avea 100% sigur o continuare?

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Printre aceste francize permanente de care vorbea domnul Zelnick, in afara de seria GTA, acesta a mai enumerat si alte serii precum: Red Dead, Borderlands, BioShock sau Civilization.
    Deci musiu' Zelnick ar fi spus ca ar dori sa dezvolte si alte francize in afara de GTA, fie ca printre acestea se va enumera si RDR (wether) fie ca vor fi altele ce vor vedea continuare (other).

    Data viitoare cand faci mult tam-tam pentru nimic incearca macar sa citesti un post cap-coada.

  5. #25 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Deci iata ce a afirmat monseur AndRewqp mei GreyhounD:"Daca ieri am aflat ca cei de la Take-Two vor lansa in viitorul apropiat sau indepartat un nou titlul din franciza Red Dead Redemption"! Si nu am facut tam-tam,am incercat doar sa combat genul de jurnalism a la Dan Diaconescu direct-n reluare senzational si extraordinar care se practica si pe aici. Dar promit ca nu o sa mai revin. Va las in autosuficienta voastra!

  6. #26 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    imi pare rau ca suntem prea prosti si ca vezi astfel stirile de pe site-ul nostru, acum te rog paraseste incinta ca ti-ai bautut destul joc de stire si lasa-ne in prostia noastra, ca deh ne cunosti pe toti personal si iti permiti sa ne faci cretini (sa stii ca am destul iod in organism si de cretinism nu sufar). te rog sa incetezi, nu e prima oara cand o fac, dar e ultima oara, pana atunci te rog impartaseste-ne din inteligenta ta si scrie te rog o stire etica si lipsa de caracterul OTV-ist

    na ca si IGN e otv-ist, ce au ajuns si astia, poate le explici si lor gramatica limbii engleze, ok? Is a Red Dead Redemption Sequel Coming? - IGN
    Take-Two has listed Red Dead Redemption among franchises it considers "permanent", heavily implying a sequel to the game will one day materialise.

  7. #27 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Deci iata ce a afirmat monseur AndRewqp mei GreyhounD:"Daca ieri am aflat ca cei de la Take-Two vor lansa in viitorul apropiat sau indepartat un nou titlul din franciza Red Dead Redemption"! Si nu am facut tam-tam,am incercat doar sa combat genul de jurnalism a la Dan Diaconescu direct-n reluare senzational si extraordinar care se practica si pe aici. Dar promit ca nu o sa mai revin. Va las in autosuficienta voastra!
    Amice, pe langa faptul ca stai foarte prost cu logica, in continuare cred ca tu visezi stiri. Arata-mi si mie unde pe threadul asta sau in postul asta scrie ca in mod cert, indubitabil, 100%, fara vreo urma de dubiu, va fi lansat un nou RDR.

    Imi place ca te legi de un rahat subiectiv, numai ca sa iti dai in petec de troll sau ce natie de imp forumistic vrei sa fii. Aduci foarte multa valoare acestei comunitati, esti pe drumul cel bun.

  8. #28 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Pnetru mine RDR este cel mai bun joc facut vreodata de R*Asta este parerea meaMi-ar placea totusi noul joc sa fie chemat Red Dead Redemption

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts