Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Zvon: Un nou joc Star Wars in dezvoltare

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Zvon: Un nou joc Star Wars in dezvoltare

    Un nou joc Star Wars ar putea fi dezvoltat de Krome Studios si se va numi The Clone Wars: Republic Heroes. Jocul va avea un mod co-op pentru misiunile cu Jedi si cu Clone. In Jedi mode vom putea alege intre Anakin Skywalker si Jedi Padawan Ahsoka Tano, iar in Clone mode vom juca cu bounty hunter-ul Cad Bane. Jocul se va baza pe meele combat, dar vom putea juca si cu multi droids deja cunoscuti din filme.
    Attached Images Attached Images star_wars_ep_2.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Count Duku Rulez Eu unul abia il astept. Mi-a placut foarte mult The Force Unleashed, deci o sa imi placa si acesta cu siguranta.

  3. #3 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    super stire,desi ST:TFU nu a fost cine stie ce sa speram ca va misto asta !!! looking for it

  4. #4 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Are legatura cu ultimul film SW aparut ,cel de animatie ma refer?

  5. #5 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Are legatura cu ultimul film SW aparut ,cel de animatie ma refer?
    cred de ce ?

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Are legatura cu ultimul film SW aparut ,cel de animatie ma refer?
    a mai iesit un film de animatie? stiu ca era un serial Clone Wars pe CTN cu ceva timp in urma care facea parca legatura intre partile noi si cele vechi. sunt episoadele astea puse cap la cap sau e ceva nou? sorry dar nu urmaresc SW news.

  7. #7 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Cred ca are legatura cu ultimul film de animatie aparut. Oricum eu sper la ceva bun.

  8. #8 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    a mai iesit un film de animatie? stiu ca era un serial Clone Wars pe CTN cu ceva timp in urma care facea parca legatura intre partile noi si cele vechi. sunt episoadele astea puse cap la cap sau e ceva nou? sorry dar nu urmaresc SW news.
    Dap a iesit un film mai nou,aparut acum vreo luna sau doua . Se cheama Star Wars The Clone Wars parca , seamana cu Clone Wars cel aparut acum 4 ani sau cand a aparut ,numai ca acesta este de animatie .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 17-10-2010, 20:09
  2. Replies: 4 Last Post: 21-02-2010, 15:24
  3. Zvon: Killzone 3 in dezvoltare By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 30-06-2009, 21:44
  4. Un nou joc Mortal Kombat este in dezvoltare By Khan in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 31-01-2009, 05:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts