Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: Primele impresii despre consola Xbox One - Retail

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    COD.221: Nu inteleg ce legatura are passthrough-ul cu playing de CD-uri... si la fel, ce legatura are un thread despre Xbox One cu, comentariile despre Sony...

    On-topic: Xbox One stie sa playeze Audio CD-uri, are DLNA streaming (deci poti playa de pe tableta, smartphone, Windows PC's, etc), reda BluRay's... nu stiu de ce sunt unii asa "incorsetati". Stiu ca poate si-ar fi dorit sa playeze disk-uri de vinyl sau mai stiu eu ce... dar la urma urmei e o consola de jocuri cu extra features.

  2. #22 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si videoul care a fost sters

  3. #23 SP
    Junior Member zyx1141's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    Eu cred ca miroase a Dragusanca aici... e doar reclama mascata fratilor!
    Evident, stirile acestea, "Informatii au fost scapate pe internet, un pusti de 10 ani a furat fisierele de pe serverele Sony" sunt la moda cam de 1 an....ai sa fim seriosi.

    Asta e in replica la prezentarea consolei Sony.

  4. #24 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Foarte bine ca nu se incalzeste si din ce spune e smooth fast

  5. #25 SP
    Member colossus's Avatar
    Chestia cu scosul din joc mi se pare anormala si totodata foarte normala.Probabil ca Microsoft a scos ce a putut din acel RAM.Cu totii avem cele mai mari pretentii si e normal sa dam vina pe ei.Insa daca vrei ca totul sa fie OK nu te apuci sa deschizi mii de app's-uri in acelasi timp,TV-ul si alte traznai;
    Tu primesti consola faci ce vrei cu ea ,insa ei au un standard ce ti-l recomanda .De aici in colo it's your f****n problem.

  6. #26 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sa stii ca pe unii s-ar putea sa-i salveze chestia cu televiziunea... dar nu neaparat pt. suportul digital al canalelor TV. Ma gandesc la cei care au un singur HDMI la televizor... sau la cei care nu au loc sa introduca 2 HDMI-uri (unul pt. consola si unul pt. receiver sa zicem)... Xbox One te salveaza de un port HDMI ocupat. Pur si simplu treci receiverul prin Xbox One si din consola in TV. Si in felul acesta ai 2 in 1. Si mai poti face si PIP sau POP fara sa suporte TV-ul... Sper doar sa fie de tip passthrough si cand e consola oprita (adica sa treaca semnalul TV chiar daca e Xbox One-ul oprit - cum fac receiverele destepte).
    Dai 2800 pe o consolă ca să poţi te uiţi pe antena 1 la capatos.
    Cu slot ,fără slot HDMI tot nu merită să omorî consolă pe astfel de chesti, pt filme ai laptop, games and only games .

  7. #27 SP
    Member colossus's Avatar
    Ma bucur deoarece consolele au devenit mai mult decat un device pt.jocuri. Pe zi ce trece poti face din ce in ce mai multe lucruri pe ele.

  8. #28 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  2. Replies: 98 Last Post: 05-12-2013, 19:09
  3. Prima reclama Xbox One la TV este despre... By MonkY in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 07-09-2013, 12:15
  4. Primele impresii dupa lansarea lui Mortal Kombat 9 By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 11 Last Post: 30-10-2011, 10:59
  5. Primele impresii din Final Fantasy XIII By istrategie in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 30-03-2009, 11:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts