Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Noi imagini din NFS: Undercover

  1. #1 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

    Noi imagini din NFS: Undercover

    Desi se lasa asteptat, iata ca au inceput sa apara noi imagini din viitorul joc al seriei NFS: Undercover. De asemenea a fost dezvaluita si harta jocului care pare destul de cuprinzatoare. Cine spera sa iasa toate acestea la iveala intr-un timp asa de scurt? Ce sa mai, noul joc se anunta a fi un fel de Most Wanted remaked ,cu multe super masini, tunning la greu, noi costumizari, damage si cel mai important, un story line bine facut care sa ne tina captivi pe parcusul intregului joc. Daca va indeplini toate aceste promisiuni, ramane de vazut, dar speram ca nu va fi o noua dezamagire cum s-a intamplat cu ultimele serii. Analizati bine ce vedeti si dati-va cu parerea. Acestea fiind zise... let the images speak for themselves!
    Attached Images Attached Images nfs_undercover2.jpg nfs_undercover3.jpg nfs_undercover4.jpg nfs_undercover5.jpg nfs_undercover6.jpg nfs_undercover7.jpg nfs_undercover8.jpg nfs_undercover9.jpg nfs_undercover10.jpg nfs_undercover1.jpg map_final_2.jpg

  2. #2 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Ma dor ochii de la ceata aia!

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Ma dor ochii de la ceata aia!
    Care ceata chief ? Te referi cumva la blur-ul aplicat ca sa dea impresia de viteza ?

  4. #4 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Eu zic ca arata destul de bine cu tot cu acel blur, seamana foarte mult cu engine-ul lui Pro Street, slava domnului ca e facut de alta echipa..

    Gameplay Movie :
    http://www.gametrailers.com/player/u...es/256653.html

  5. #5 SP
    Junior Member Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    ...si cel mai important, un story line bine facut care sa ne tina captivi pe parcusul intregului joc.
    Lmao

    Sincer, nu ma astept la nimic de la jocul asta dupa ce-am vazut in ultimii ani.

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ei....asa se crede ca va fi,ramane de vazut ce si cum mai incolo.Dar totusi nu cred ca va fi un rateu cum a fost Pro Street,asta va fi in genul Most Wanted cu influente din Pro Street + damage si va avea si un story-line cel putin lafel de bun care sa te bage cat de cat in pielea personajului.

  7. #7 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Imi place cum arata jocul mi se pare resusit.
    @Max seamna cu prostreetul,care cred ca a fost cea mai mare dezamagire de la nfs,dar asta e mult peste porcaria aia de joc.

  8. #8 SP
    Junior Member Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Ei....asa se crede ca va fi,ramane de vazut ce si cum mai incolo.Dar totusi nu cred ca va fi un rateu cum a fost Pro Street,asta va fi in genul Most Wanted cu influente din Pro Street + damage si va avea si un story-line cel putin lafel de bun care sa te bage cat de cat in pielea personajului.
    Imi pare rau, da' la mine naivitatea asta a disparut de foarte mult timp cand vine vorba de EA. Pentru mine ei au devenit un fel de ciuma a industriei jocurilor.

  9. #9 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Imi place cum arata jocul mi se pare resusit.
    @Max seamna cu prostreetul,care cred ca a fost cea mai mare dezamagire de la nfs,dar asta e mult peste porcaria aia de joc.
    Banuiesc ca e acelasi engine.. Important e ca la acest joc nu lucreaza echipa ce a facut NFS Pro Street.. in principiu nu avem de ce sa ne facem griji "but I could be wrong" (EA Games are un prost obicei de a impinge developerii sa lanseze jocuri neterminate)

  10. #10 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Sincer sa fiu,nici eu nu mai am incredere in EA demult pentru ca fac jocuri comerciale mai mult,fara cine-stie-ce feeling sau story.Dar uite ca mai reusesc sa mai creeze cate un joc mai rasarit,cum a fost Skate,care mi se pare de 10 ori mai bun decat Tony Hawk.Acu depinde si ce studio va lucra la Undercover...

  11. #11 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Oare vor fi diferente de calitate a imaginii intre versiunile de Xbox 360, PS 3 si PC-u ?
    Nu de alta dar am observat mari diferente de grafica intre Xbox si PC la jocul Flatout UC si de atunci am inceput sa am dubii
    Si nu pot juca pe un TV full HD ca nu am de unde, am incercat pe 720p la tv si consola, iar la calc. am jucat pe 1280x1024 detalii medii... diferenta era destul de vizibila.
    Sper ca Undercover sa nu aiba aceasi problema ca ma enervez rau de tot si iau un ATI 4850

  12. #12 SP
    Member I-Ray's Avatar
    pare mai promitator decat dezamagirea aia de ProStreet.

  13. #13 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Inca 3 poze proaspete publicate de Worthplaying.Ce ziceti de astea baieti?Se pare ca in joc vor fi multe balti,din cate vedeti in cateva poze se vad splash-uri(vad ca se insista asupra lor in imaginile de pana acum) => efecte de ploaie,gen MW
    Attached Images Attached Images nfs_undercover11.jpg nfs_undercover12.jpg nfs_undercover13.jpg

  14. #14 SP
    Member N3O2005's Avatar
    @kiddrasta: tru ... mainly pentru ca are un story si nu esti ryan gayper

    looks a LOT like MW

    ps: bmw M6

  15. #15 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Imi place ca au mai schimbat un pic paleta de culori, par mai vii..

  16. #16 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Asta e adevarat,most wanted a fost un jco super dar culorile nu au fost pe gustul meu,grafica pro street-ului a fost buna dar cred ca undercover va avea o grafica mult peste.Sincer astept cu nerabdare midnight club LA,rockstarul cum ne-a obisnuit nu face asa multe jocuri precumea dar face in schimb jocrui foarte bine vandute(gta,bully....un joc superb merita jucat,midnight club si multe altele)

  17. #17 SP
    Junior Member Lil Jan's Avatar
    Eu unu sper ca undercover va rupe gura targului . Dar sunt curios intr-o privintza . Cum va avea controlul masinii daca controlul va fi cum a fost la Carbon ( cu 100km/h luai o curba de 90 de grade ) atunci ma va dezamagi mult .

  18. #18 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    la ce te astepti, doar va fi arcade ! asta inseamna ca sunt oameni care doresc sa ia curbele cu 100 km/h , daca doreau altceva jucau forza sau alt sim !

  19. #19 SP
    Junior Member Shady's Avatar
    harta asta seamana ceva cu aia din carbon...da oricum jocul are grafica super klumea si sper sa fie cel mai bun...

  20. #20 SP
    Junior Member and13gtc's Avatar
    pro streetul a fost foarte asteptat de lume si toata lumea credea ca va fi un most wanted cu grafica foarte buna (chiar are grafica f buna) control mai bun al masinii(are) si ceva mai spectaculos most wanted avea spectaculos acel BOUNTY si placea lumii prin cursele ilegale asa zisele lupte cu politia dar pro streetul nu are nimic spectaculos [curse legale nici nu te poti plimba prin oras cu faceai in mw underground 2 carbon etc! parerea mea este ca undercover o sa fie un joc ca prostreet numai ca va avea ceva mai interesant o combinatie intre mw si pro street combinatia perfecta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Noi imagini din Battlefield 3 By MonkY in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 14-10-2011, 23:53
  2. Imagini noi din RAGE By Mika in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 08-08-2009, 14:11
  3. Noi imagini din Uncharted 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 05-02-2009, 15:41
  4. Noi imagini din Fallout 3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 09-10-2008, 12:02
  5. Noi imagini din Fable 2 By MonkY in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 26-08-2008, 23:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts