Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: GTA V confirmat pe consolele next-gen si PC

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    GTA V confirmat pe consolele next-gen si PC

    Dupa multe zvonuri, cei de la Rockstar au confirmat ca Grand Theft Auto 5 va veni pe PS4, XO si PC in aceasta toamna. Noua versiune va avea imbuntatatiri ca draw-distance mai mare, rezolutie mai mare la texturi, trafic mai dens si, desigur, va rula in 1080p. De asemenea, progresul facut pe PS3 sau X360 va putea fi transferat cu ajutorul Social Club-ului. Versiunea de PC va contine si un video editor pentru crearea de clipuri din joc.

    Attached Images Attached Images gta5.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci acum pot sa tai linistit de pe "bucket list" faptul ca voi putea sa-l vad in sfarsit pe Trevor in FullHD si facand dezastru la 60FPS

    P.S. Mi-a placut cum a "furat" Sony startul!

  3. #3 SP
    Member Kratos's Avatar
    GOTY - clar!
    Sper sa vina cu toate addonurile incluse!

  4. #4 SP
    Member rascalov's Avatar
    Don't tell me this is real!!!

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bine, nu-ti spunem. Dar este

  6. #6 SP
    Member rareshica's Avatar
    In sfarsit ! !

  7. #7 SP
    Member colossus's Avatar
    Wow,acum cei de la Altex sunt fericiti .

  8. #8 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    Din cauza asta spun eu ca "speranta nu moare".
    Bravo Rockstar. Sper sa ajunga placa gtx770 ceea ce am luat anul trecut ca sa-l duca macar pe high .
    Deja si am facut precomanda.

  9. #9 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    De unde ati facut precomanda?

  10. #10 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    parca in filmulet apare si vedere in car?

  11. #11 SP
    Member chesterb's Avatar
    precomandă de la altex. o am de o lună făcută şi azi am primit mail că o să se lanseze până pe 20.11.2014

  12. #12 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    As astepta GOTY dar nu prea.Cred ca ii dau precomanda si eu pentru a doua oara.Unique feeling

  13. #13 SP
    Member colossus's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    parca in filmulet apare si vedere in car?
    Da,asa pare...cel putin se vad luminile din bord(la kilometraj),ar fi tare .

  14. #14 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    cam mult 300 ron totusi...nici nu stiu daca sa termin jocul pe ps3(sunt pe la 15%) sau sa astept pana in toamna..parca vad ca vor fi diferente grafice minore ca la assasins creed 4(de framerate nu-mi pasa)

  15. #15 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Cat de minora ti se pare diferenta ? Mie mi se pare vizibila, iar FPS-ul mereu ajuta.
    Attached Images Attached Images hlyfnhg.jpg

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am un feeling ca dupa un asemenea upgrade, nu vor tinti spre 60FPS... ci un lock la 30FPS in 1080p.

    Oricum, din cate am vazut, diferentele sunt extrem de mari, in special la partea de aliasing. Dar dupa imaginea lui Merdiso, chiar nu ma asteptam la chiar asa mari diferente si pe partea de objects/textures...

  17. #17 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    Dar totusi oare cand o sa apara ca "THIS FALL" inseamna si Septebrie si Octombrie si Noiembrie.
    Mai avem de asteptat cu nerabdare.

  18. #18 SP
    Member Hansel31's Avatar
    nu stiu de ce dar cred ca ps 3 a fost ultima consola care a tinunt o vesnicie.. ps4 nu cred ca o sa tina la fel de mult.. cu astfel de jocuri.. fac pariu ca o sa schimbam console precum telefoane si calculatoare

  19. #19 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu sunt atat de sigur de ceea ce spui, inca se vorbeste totusi despre generatii de console, ceea ce duce cu gandul la perioade relativ indelungate.

  20. #20 SP
    Member colossus's Avatar
    O comparatie de trailere intre GTA 5 ,next-gen si current gen :


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 28-03-2014, 10:19
  2. Replies: 3 Last Post: 19-02-2014, 11:26
  3. Replies: 7 Last Post: 27-12-2013, 10:10
  4. Replies: 19 Last Post: 25-09-2013, 16:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts