Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast
Results 141 to 160 of 170

Thread: EA Access pentru Xbox One

  1. #141 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Si vestile zilei de astazi:
    This week, EA has added cutesy platformer Unravel and so-so racer Need for Speed to both EA Access on Xbox One and Origin Access on PC.

    1
    Later this summer, Origin Access will expand further with another 10 titles, EA has now added.

    Crysis, Crysis 2 and Crysis 3 headline the list of forthcoming additions, which will be added to the Origin Access vault "soon".

  2. #142 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Cel mai bun lucru la Xbox one mi se pare EA Access. Nu inteleg de ce Sony nu a acceptat acest serviciu si pe PS... cu 20 lei/ luna ai jocuri de 10x mai bune decat la PS-.
    Ce pot sa zic? Bravo, Microsoft!

  3. #143 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Se pare ca pe 6 Octombrie au mai intrat 6 joculete in Vault. Nimic spectaculos de data asta, dar colectia creste:

    26 Bejeweled 2 October 6, 2016
    27 Bejeweled 3 October 6, 2016
    28 Feeding Frenzy October 6, 2016
    29 Feeding Frenzy 2 October 6, 2016
    30 Heavy Weapon October 6, 2016
    31 Zuma October 6, 2016

    Sau ar fi trebuit sa intre. Apar pe wikipedia, nu in vault. Nu stiu care-i faza

  4. #144 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Cel mai bun lucru la Xbox one mi se pare EA Access. Nu inteleg de ce Sony nu a acceptat acest serviciu si pe PS... cu 20 lei/ luna ai jocuri de 10x mai bune decat la PS-.
    Ce pot sa zic? Bravo, Microsoft!
    Pare prea subtire. Undeva s-a facut o intelegere mai complicata. Nu cred ca EA a venit "care doreste clienti in plus aproape moca" si Sony a zis NU. Cum se face ca mereu ofertele mai bune nu vin mereu de la cei care au nevoie de clienti.

  5. #145 SP
    Senior Member nina's Avatar
    urmaresti ea access twitter pentru informatii,nu wikipedia unde oricine poate edita informatia dupa bunul plac

  6. #146 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Later this year, we'll also add even more blockbuster content to The Vault, including:

    - EA SPORTS™ UFC® 2
    - Mirror's Edge™ Catalyst
    - Star Wars™ Battlefront™

  7. #147 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    De pe contul de Twitter al EA Access, aflăm că Mirror’s Edge și Mirror’s Edge Catalyst vor sosi din 9 noiembrie în EA Access Vault.

  8. #148 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    chiar au sosit la pachet cu intreaga trilogie Mass Effect. nice

  9. #149 SP
    Junior Member sizan's Avatar
    Well, mi-am luat si eu azi o luna de EA Access pentru 3.65 Euro de pe g2play.net, platit prin Paypal exact 17.65 RON, activat codul online pe xbox.com ( pentru ca sunt la lucru acum ) si..sa vedem ce si cum. Aveam in plan sa iau Battlefield si ma innebuneste copilul cu Plants vs Zombies, iar daca jocurile astea sunt in Vault si se pot juca, ies mai ieftin asa

    Spor la toate!

  10. #150 SP
    Member eneea's Avatar
    Chiar sunte niste joculete dragute in vault. Eu tocmai am terminat Mirror's Edge Catalyst. Nu mai stiu daca au bagat si Battlefront sau urmeaa sa-l adauge

  11. #151 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Este bagat si SWB.

  12. #152 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

  13. #153 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Din cate vad este si Battlefield Bad COmpany 2. Nu cred ca era si inainte ca cred ca imi sarea in ochi.

  14. #154 SP
    Member KiritoStefan's Avatar

    Ea Access

    E la fel ca gold? Adica cand se termina numai poti juca free?

  15. #155 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    exact. nu prea ar avea sens altfel, nu?

  16. #156 SP
    Member rolleer's Avatar
    Nu era Battlefield

  17. #157 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Am aruncat azi o privire pe lista EA Access ptr Xbox de pe Wikipedia la datele lansarii unor jocuri vs datele adaugarii lor in Vault. Dupa pattern se pare ca ar trebui sa vedem Fifa17 in vault undeva in Aprilie-Mai:

    Madden NFL 16 - lansat August 2015 - intrat in Vault Februarie 2016
    NHL 16 - lansat Septembrie 2015 - intrat in Vault Martie 2016
    FIFA 16 - lansat Septembrie 2015 - intrat in Vault Aprilie 2016


    Madden NFL 17 - lansat August 2016 - intrat in Vault Februarie 2017
    NHL 17 - lansat Septembrie 2016 - intrat in Vault Martie 2017
    FIFA 17 - lansat Septembrie 2016 -

    In mod tipic pana acum NFL, NHL and FIFA au intrat in vault in aceasta ordine, care respecta si ordinea lansarii, inclusiv versiunile 15 (lansate in 2014) si adaugate in Vault in 2015 (doar ca acestea au intrat cu o luna mai tarziu decat in ultimii ani, NFL - Aprilie, NHL si FIFA -Mai).

    Deci cred ca sansele sa vedem FIFA17 in Vault luna asta sau cel tarziu in Mai sunt foarte mari.

  18. #158 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Cum spuneam:

    https://www.ea.com/en-gb/news/ea-spo...-origin-access

    Plus

    Dragon Age Origins si Medal of Honor Airborne

    PS: poate ar trebui mutat acest topic in categoria Xbox One?

  19. #159 SP
    Member florent's Avatar
    Daca fac un cont nou primesc o luna Gold trial si o luna EA Acces trial ? Pe primul cont pus pe consola am primit , vreau sa fac altul

  20. #160 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Gold probabil da, Access din ce stiu nu neaparat. De obicei exista vouchere cand cumperi anumite bundles

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. PS 4 sau Xbox One pentru online? By Marius7 in forum Console Club
    Replies: 15 Last Post: 25-04-2015, 00:03
  2. Recomandare monitor pentru Xbox one By Popae36 in forum Hardware
    Replies: 8 Last Post: 15-09-2014, 11:31
  3. Replies: 1 Last Post: 28-06-2014, 13:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts