Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Afrika in aceasta toamna in America de Nord

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Arrow Afrika in aceasta toamna in America de Nord

    A trecut ceva timp de cand nu s-a mai discutat nimic despre posibilitatea lansarii in America de Nord a jocului Afrika, dezvoltat de Rhino studios. Astazi, publisherul Natsume a anuntat ca Afrika ca fi disponibil in America de Nord pe PlayStation 3, si ca pasionatii vor avea ocazia sa fie un fotojurnalist in Africa cu misiunea de a face poza perfecta, in mediul virtual desigur.

    "Suntem foarte incantati ca vom lansa Afrika in America de Nord, si mai ales ca vom lucra cu Sony Computer Entertainment Worldwide studios. Echipa a muncit mult pentru a crea o replica perfecta a unui safari in Africa, iar rezultatele sunt de-a dreptul extraordinare", a declarat Hiro Maekawa, CEO-ul Natsume.

    Daca nu stiati nimic de joc, iata cateva extrase din publicatul de presa de la Natsume:

    "In AFRIKA, jucatorii intra in rolul unui fotograf liber-profesionist care exploreaza o noua zona. Veti putea documenta viata in salbaticie si fotografia privelisti incantatoare, precum o lupta intre hipopotami, mandria leilor care isi apara puii, dar si viteza cu care un ghepard isi urmareste prada! Toate animalele sunt redate in detaliu fotorealistic, incluzand felul in care se misca, se comporta si interactioneaza unele cu celelalte la fel ca si in realitate.
    Ana: [..] Produs cu ajutorul National Geographic, AFRIKA contine o multime de informatii despre fiecare din animale, incluzand si filmari si fotografii!"

    Jocul va fi disponibil in toamna, la aproape un an dupa lansarea lui in Japonia.
    Attached Images Attached Images africa_ps3.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Asta da! Chiar e ceva nou. Pare foarte promitator. Eu unul sunt foarte incantat de poveste. Chiar "cool" sa fotografiezi in Africa macar virtual daca in realitate destul de mici sansele la cat costa biletele + cazarea + un safari acolo Can't wait to CLICK-IT!

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    I can hardly wait ! Mai ca-mi venea sa-l cumpar in japoneza... dar daca tot iese repede in US, i'll hold my horses

  4. #4 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    @eXist: "mandria leilor" nu se traduce asa - "lion pride"="familie de lei" . No offence .

    Multumim pentru stire, e un concept interesant. Motiv in plus sa-mi iau PS3 .

  5. #5 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Unul din jocurile pentru care se merita achizitionat un PS3, ficamea va fi cea mai fericita cind se va lansa.

  6. #6 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Hooray. Multumesc de informatie .
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    I can hardly wait ! Mai ca-mi venea sa-l cumpar in japoneza... dar daca tot iese repede in US, i'll hold my horses
    cred ca este si regiunea 3 full english

  7. #7 SP
    Senior Member huber's Avatar
    unde-i trickz sa vada stirea.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    cred ca este si regiunea 3 full english
    Nu stiu daca este, dar am citit de multe buguri in versiunea initiala... si sper ca pana la releasul US sa se mai repare din probleme

  9. #9 SP
    Junior Member console's Avatar
    Cred ca o sa rupa jocul.Eu debea il astept.

    Uitati un gameplay


  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    unde-i trickz sa vada stirea.
    Aici e! Trickz a jucat jocul pe japanese e dragut rau de tot dar nu am prins starea necesara sa nu ma oftic...

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Afrika pare foarte interesant. Am fost tentat sa-l iau zona 3, dar acum mai astept pana iese in US

  12. #12 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    in sfarsit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Saw ajunge pe console in aceasta toamna By siNcE in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 08-08-2009, 11:45
  2. Ninja Gaiden Sigma 2 in aceasta toamna By eXist in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 19-03-2009, 23:04
  3. Replies: 3 Last Post: 31-01-2009, 06:16
  4. Raportul pe Octombrie (America de Nord) By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 15-11-2008, 00:50
  5. PES 2009: 12 Noiembrie in America de Nord By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 10-08-2008, 16:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts