Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Vin noi bundle-uri Xbox 360

  1. #1 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

    Vin noi bundle-uri Xbox 360

    Xbox 360 nu este mort! Pe langa noile jocuri anuntate sa apara in perioada urmatoare pe aceasta consola (Borderlands: The Pre-Sequel si Assassin's Creed: Rogue), consola primeste si un bundle mai special. Astfel, o reclama scapata pe internet de la Walmart ne arata un nou bundle Xbox 360 cu HDD de 500 Gb si doua jocuri incluse: Call of Duty Black Ops II si Call of Duty: Ghosts. Pretul bundle-ului este de 249$ si se pare ca va ajunge pe rafturi in data de 7 Octombrie, cu aproape o luna inainte (4 Noiembrie n.r.) de lansarea oficiala a jocului Call of Duty: Advanced Warfare si a editiei speciale Xbox One.

    Nici Microsoft si nici Walmart nu au vrut sa comenteze aceasta stire, asa ca in perioada urmatoare vom vedea cat de reala este!

    Update: Au fost adaugate toate cele 3 bundle-uri, cu linkuri oficiale:
    Attached Images Attached Images new_xbox_360_4gb_kinect_bundle.jpg new_xbox_360_blue_special_edition.jpg new_xbox_360_holiday_bundle.jpg

  2. #2 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Respect XBOX. Apropop consola va fi albastră <3.

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    El respecta mereu Xbox, prietenii stiu de ce...

    ON:
    Culoarea îmi place

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Xbox 360 500 GB Holiday Value Bundle

    This Xbox 360 500 GB bundle includes copies of Call of Duty: Ghosts and Call of Duty: Black Ops II. You also get one month of Xbox Live Gold access for new low price of $249 US.
    Xbox 360 Special Edition Blue Bundle

    If you decide to pick up the above bundle at Walmart in the US, there’s a special version for you: The Xbox 360 Special Edition Blue Bundle includes an arctic blue console and controller and includes everything mentioned in the bundle above, and also retails for $249.
    Xbox 360 4GB Kinect Bundle

    The 4GB Kinect Bundle showcases three games – Kinect Adventures, Kinect Sports, and Forza Horizon – along with one month of Xbox Live Gold access. This bundle also starts at $249, and will be available at Target in the US.

  5. #5 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    El respecta mereu Xbox, prietenii stiu de ce...

    ON:
    Culoarea îmi place
    Pai dupa cate am trait impreuna cum sa nu ai un sentiment mai aparte.

  6. #6 SP
    Member eneea's Avatar
    Nu e mort...dar e cu un picior in groapa
    Pretul e pare ok, insa cunt curios pe cati americani mai atrage consola

  7. #7 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Sunt foarte multi Collectors in lume. In mare parte ei or sa cumpere consola, si o mica parte cei care nu au avut inca una

  8. #8 SP
    Member zulander's Avatar
    Nu e rea varianta albastra. Eu as cumpar-o ca sa o am ca si back-up peste enspe ani

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pt. backup merita sa cumperi un X360 Jasper (in caz ca mai gasesti) si sa-i faci RGH sau JtAG. Pe "genu ala" de consola chiar poti juca TOT (indiferent de regiune - ca asta e una din probleme) si-ti poti face back-up INFINIT la jocuri (avand spatiu "nelimitat" prin HDD-ul extern) si sa nu mai vb. de marketplace-ul neoficial unde gasesti TOATE jocurile de X360 (chiar si cele scoase de pe marketplace-ul oficial).

    Eu am de cativa ani X360 JtAG si am inceput inca de cand mi-a venit primul meu joc (NTSC-J) de pe play-asia.com sa-mi fac backup.

    Iar daca-ti faci griji pentru TU sa stii ca exista "marketplace" si pt. asa ceva ba chiar impartit pe regiuni ca sa nu fie probleme/conflicte cu fisierele.

  10. #10 SP
    Junior Member Magikutz's Avatar
    Probabil una dintre cele mai bune console facute vreodata , merita inca un bundle dar totusi e pe moarte si Microsoft vrea sa profite cat de mult se poate de X360 sa scoata niste bani cat timp nu le iese cu XONE.
    PS: Prea multa "ignoranta" pentru X360 in ultimul timp (la Forza Horizon 2 nici nu baga in seama consola ca apare pe 30 septembrie , doar ONE , ONe , chiar si Sony se mai tine de PS3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Noi bundle-uri cu Xbox One By paunstefan in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-08-2014, 16:48
  2. Xbox 360 primeste noi disk-uri cu 1GB extra By MonkY in forum Console News
    Replies: 47 Last Post: 13-04-2011, 15:27
  3. Replies: 5 Last Post: 22-11-2008, 18:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts