Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: NFS: UnderCover cutscene-uri reale

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    NFS: UnderCover cutscene-uri reale

    Noi imagini au aparut pe internet din urmatorul joc din seria Need For Speed. Ce am observat prima data? Cutscene-urile nu mai sunt randate de engine-ul grafic ci sunt cu personaje reale. Exact ca in jocurile Command&Conquer. Well, daca pana si NFS a ajuns la cutscene-uri cu actori reali, cu poveste, twist-uri inseamna ca industria jocurilor video o ia razna. Eu sunt cam lipsit de cuvinte acum. Ma uit la saraca fata care este cam suparata. Oare ce o sa ii facem in joc? Sau oare cine o sa ne faca noua ceva incat s-o supere pe ea. Comentati voi.


    PS: Nu, o poza nu este de 2 ori. Prima este a2a taiata incat sa arate bine pe homepage. Ca apoi cineva imi sarea in cap. Nu dau nume.
    Attached Images Attached Images nfs_undercover_99.jpg nfs_undercover_8.jpg nfs_undercover_5.jpg nfs_undercover_6.jpg nfs_undercover_7.jpg nfs_undercover_15.jpg nfs_undercover_1.jpg nfs_undercover_2.jpg nfs_undercover_3.jpg nfs_undercover_4.jpg nfs_undercover_9.jpg nfs_undercover_10.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Partea a2a.
    Attached Images Attached Images nfs_undercover_11.jpg nfs_undercover_12.jpg nfs_undercover_13.jpg nfs_undercover_14.jpg nfs_undercover_15.jpg nfs_undercover_16.jpg nfs_undercover_17.jpg nfs_undercover_18.jpg nfs_undercover_19.jpg nfs_undercover_20.jpg nfs_undercover_21.jpg

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca o sa incepem sa vedem la NFS de-acum incolo: "In rolurile principale...", "Regia...". Soon in a theater close to you

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mie chiar mi-au placut cut-scene-urile acelea filmate si apoi modificate, sunt chiar interesante.

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    In Command and Conquer. Nu in NFS !!! Ce treaba are un joc de racing cu storyline? Mi se pare o foarte mare prostie.

    PS: As vrea sa ma intalnesc cu tipa pe bancheta din spate al unui Lexus sau Ferrari

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Totusi stiu ca si in Most Wanted si in Carbon au fost scene reale,nu stiu de ce va mirati...In Pro Street au fost grafice,insa scenele reale nu sunt o noutate in NFS .

  7. #7 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Da, dar deja vad ca ei se lauda cu asta. Nu este doar acolo mic, trecut in lista de optiuni. Acum asta este pentru ei o realizare. Da, stiu de poze, dar am zis sa le bag pe toate. M-am grabit.

  8. #8 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Tot ce e posibil.Oricum macar astea sunt facute calumea,sa arate bine

  9. #9 SP
    Junior Member HeinekeN_'s Avatar
    Iar va fii ceva de genul "racer undercover" .Nici un NFS nu a fost mai captivant decat U2 pentru mine(poate putin si MW ).Parerea mea este k nu au originalitate,NFS Underground 1 cat si 2 a fost copiat dupa Fast&Furious.Sper sa aiba ceva tipuri de curse,evenimente,tunning noi care sa-l faca cat mai atractiv.

  10. #10 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cand esti la al X lea joc din serie (11 sau 12) cata originalitate sa mai ai ?

  11. #11 SP
    Banned TheWarlord's Avatar
    Depinde pe cine intrebi. I'm thinking.. FINAL FANTASY

  12. #12 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    offtopic: acolo ai storyline, ai ce pune. La un joc de racing ce sa faci ?!

  13. #13 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    offtopic: acolo ai storyline, ai ce pune. La un joc de racing ce sa faci ?!
    Ei vor sa faca un joc combinat cu un film, te uiti la un cutscene, faci o cursa.. etc

  14. #14 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si revin la intrebare, intre cutscene si cursa ma intalnesc cu bruneta la un cico?

  15. #15 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nu, nu, intre cursa, cutscene de sfarsit de cursa si cutscene de inceput de cursa. Ai nevoie de $ pentru cico , de fapt, asta este tot quest'ul din acest joc... Money for the babe

    Eu nu voi juca acest joc pentru ca are in continuare idiotenia aia de autosculpt...

  16. #16 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Cine a folosit autosculpt-ul in NFS ?! Ca eu sigur nu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts