Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Modern Warfare 2 Collector's Edition anuntat

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Modern Warfare 2 Collector's Edition anuntat

    Tocmai a fost anuntata o editie de colectie a mult-asteptatului joc Modern Warfare 2. Din pacate nu se stie niciun detaliu despre aceasta editie a jocului cu exceptia faptului ca va costa $80. Rober Bowling (cunoscut drept FourZeroTwo) ne-a spus ca asteapta o copie fizica a colectiei pentru a o inspecta personal si dupa aceea va face un video cu unboxing-ul. Probabil in acel moment poze promotionale vor fi deja pe net.
    Attached Images Attached Images modern_warfare_2_collector.jpg

  2. #2 SP
    Member dexx's Avatar
    Astept sa aflu ce va contine , cat despre pret...ce sa zic , acceptabil in functie de ce va contine pachetul .

    P.s : "tocmai"

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Thanks for the heads-up.

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mă mulțumesc cu versiunea standard

  5. #5 SP
    Member zNowkid's Avatar

    Subscriptie Call of Duty Online - Zvon

    Seria Call of Duty a avut un mare succes in ultimii ani, exemplu fiind Modern Warfare.Prin lansarea, in aceasta iarna, a jocului Modern Warfare 2, Activision au in considerare posibilitatea unei subscriptii lunare, anuale sau pe jumatate de an a serviciului online.Acesta ar putea oferi acces mai rapid la map pack-uri, challeng-uri si moduri exclusive, team-management, optiuni in plus de personalizare si multe altele.Sa nu uitam ca sunt doar zvonuri.Activision nu a confirmat nimic, momentan.

    Modern Warfare 2 va fi lansat pe 10 noiembrie, anul acesta , pe PC,PS3 si X360.
    Attached Images Attached Images modernwarfare247_02_1280x1024.jpg

  6. #6 SP
    Member zaice's Avatar
    A great game.Sunt curios ce inovatii vor aduce in game.

  7. #7 SP
    Member Vami's Avatar
    Iau si eu editia de colectie xD ca voi fi in bani atunci ziua mea fiind chiar pe 7 Noiembrie .

  8. #8 SP
    Member obidan's Avatar
    Quote Originally Posted by zNowkid View Post
    Seria Call of Duty a avut un mare succes in ultimii ani, exemplu fiind Modern Warfare.Prin lansarea, in aceasta iarna, a jocului Modern Warfare 2, Activision au in considerare posibilitatea unei subscriptii lunare, anuale sau pe jumatate de an a serviciului online.Acesta ar putea oferi acces mai rapid la map pack-uri, challeng-uri si moduri exclusive, team-management, optiuni in plus de personalizare si multe altele.Sa nu uitam ca sunt doar zvonuri.Activision nu a confirmat nimic, momentan.

    Modern Warfare 2 va fi lansat pe 10 noiembrie, anul acesta , pe PC,PS3 si X360.
    Nu vor face asta sigur, daca o fac vor pierde foate multi cumparatori pe PC unde probabil va fi piratat fara sa trebuiasca sa platesti.

  9. #9 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Nu vor face asta sigur, daca o fac vor pierde foate multi cumparatori pe PC unde probabil va fi piratat fara sa trebuiasca sa platesti.
    Am citit pe GT ... nu se va platii nimic.

  10. #10 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Quik View Post
    Iau si eu editia de colectie xD ca voi fi in bani atunci ziua mea fiind chiar pe 7 Noiembrie .
    Sper sa ma fericesc lol si eu cu aceasta editie de colectie, ziua mea fiind pe 4 noiembrie.

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    16 November here and Mihai si Gavril pe 7 Noiembrie .

  12. #12 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Conform PS3 Center editia de colectie a MW2 va contine: un voucher pt a downloada Call of Duty (primul din serie) de pe PSN, un art book si ... suspans ... o pereche functionala de NIGHT VISION GOGGLES, un cap din plastic ca sa va expuneti ochelarii pe el si jocul in carcasa de metal. Da, ati citit bine . Enjoy!

    Sursa:
    PS3center.net - Story: Modern Warfare 2 Brings Limited Edition To New Level

    Video:

  13. #13 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Deci... Da. Atat ... I want that! Ma gandesc, oare cati $$$$ ? ..

  14. #14 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    cu exceptia faptului ca va costa $80.
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Deci... Da. Atat ... I want that! Ma gandesc, oare cati $$$$ ? ..
    ^^

  15. #15 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Looks affordable, cel putin pentru ce ofera pachetul. In sfarsit vad si eu intr-un pachet "collectors" , ceva cu adevarat folositor.

  16. #16 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    as fi curios sa aflu de ce este 'cu adevarat folositor' dai la peste noaptea? ai permis de vinatoare? te duci la partide de airsoft noaptea? vrei sa spionezi vecina din blocu de vis-a-vis?

  17. #17 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    E o chestie de moral, mai mult, sa stii ca dai banii pe ceva functional, nu o statueta sau o carcasa din metal. Si poate da, ma duc ia airsoft noaptea.

  18. #18 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Conform aceluiasi site se pare ca Infinity Ward au anuntat pretul acestei editii. Varianta cu nightvision se numeste Prestige Edition si va costa 150$, iar varianta jocului in cutie metalica va fi 80$.

    "Infinity Ward cleared that up by announcing the Prestige Bundle will cost $150 dollars. Along with that the Hardened Edition (special edition without the goggles) will cost $80 dollars. Both will obviously be on retail shelves come game launched alongside the normal $60 dollar version of the game."

    Sursa:
    http://www.ps3center.net/news/3372/m...-more-details/


    Have fun!

  19. #19 SP
    Manager paul's Avatar
    Omg acelasi lucru se reposteaza in fiecare thread cu MW2. Mai cititi si voi inainte sa postati.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 15 Last Post: 03-03-2011, 16:27
  2. Modern Warfare 2 Resurgence Pack anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 14-05-2010, 09:46
  3. Call of Duty Modern Warfare Mobilized anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 04-08-2009, 11:10
  4. Street Fighter IV Collector's Edition anuntat By Khan in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 21-12-2008, 02:28
  5. Call of Duty: Modern Warfare 2, anuntat By emptysilence in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 09-12-2008, 02:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts