Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Knock, knock. Who's there? PS Store

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Knock, knock. Who's there? PS Store

    Ziua aceasta incepe cu o veste buna pentru userii de pe Playstation Network. Sony tocmai a anuntat pe blogul lor oficial ca PS Store este din nou disponibil dupa cateva saptamani bune. Evident pe langa mesajul de multumire pentru rabdarea de care am dat dovada, Sony ne-a oferit si un update imens al magazinului virtual, ce include noi jocuri, demo-uri, add-ons, themes, avatare, videouri si cateva oferte speciale. Din pacate jocurile oferite gratis prin intermediul programului "Welcome Back", nu sunt inca disponibile, acestea fiind in ultimele stadii de testare. Urmatorul update atat pentru PS Store, cat si pentru PS Plus va fi pe 3 iunie. Oferta este atat de mare incat depaseste limita de caractere intr-un mesaj, asa ca va rog sa accesati urmatorul link: PlayStation Store is Available and Updated Now � PlayStation Blog
    Attached Images Attached Images playstation-store.jpg

  2. #2 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Am incercat sa intru acum 50 de minute si am primit eroare 80710D36. Probabil inca nu era gata.

  3. #3 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Eu sunt intrat acum .
    Pot descarca demo uri , dar imi apare eroarea de mai sus des ....
    Stie cineva cand va fi gata pachetul Welcome back ?

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Am incercat sa intru acum 50 de minute si am primit eroare 80710D36. Probabil inca nu era gata.
    ai incercat de pe contul US?

    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Eu sunt intrat acum .
    Pot descarca demo uri , dar imi apare eroarea de mai sus des ....
    Stie cineva cand va fi gata pachetul Welcome back ?
    scrie in stire ca este inca inca in testare, ne vor anunta pe blogul oficial cand pachetul va fi gata

  5. #5 SP
    Member romey's Avatar
    Exact acelasi lucru patesc si eu: pot descarca dar imi apare des eroarea . Contul meu e de USA.

  6. #6 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ai incercat de pe contul US?
    Doar contul de pe UK. Am incercat de 2 ori pentru ca prima data am uitat sa notez eroarea. Nu am mai insistat. Nu am gasit mare lucru despre eroarea respectiva dar banuiesc ca e de la marea aglomeratie care e acum pe Store.

  7. #7 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Se vede ca inca mai butoneaza la Store, primesc erori foarte des cand navighez prin Store. Important e ca PS Plusul are niste mega-meeega oferte!

  8. #8 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Daca vreti acces la PSN/PSStore insistati. Veti primi eroarea de 2-3 ori, dupa care merge. Eu mi-am cumparat de pe la 8 deja un avatar cu L.A. Noire.

    Site-ul inca e in mentenanta. Nu ne putem loga pe el si nici recover password nu merge inca.

  9. #9 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Am incercat de mai multe ori sa accesez PSN Store pe UK si primesc aceeasi erroare ca si cristi dinu (80710D36). Oricum cat de curand va fi din nou online ceea ce este bine.

  10. #10 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Pe US �mi ruleză bine PSN Store, din c�nd �n c�nd �mi apare eroarea menționată mai sus, dar nu mă catapultează din store ceea ce �mi oferă posibilitatea de a re�ncarca pagina respectivă. După �ndelungi așteptări totul va reveni la normal.

  11. #11 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Si eu primesc eroarea aceasta 80710D36 cand incerc sa accesez PSN Store pe USA. Ce-i bine e ca m-a lasat sa imi schimb parola, dar nu-mi da voie sa ma loghez.

    LE: Am reusit pana la urma, dar mereu imi spune ca este in mentenanta. Totusi, este un pas in fata.

  12. #12 SP
    Member Mircea's Avatar
    Back my ass.Aceeasi eroare.Dimineata am putut intra pe ps store desi era enervat de cate ori aparea eroarea respectiva,am incercat redemn code la NFS Hot Pursuit mi-a dat eroare.Acum la amiaza nici nu intra in PS Store ca imi da eroarea 80710d36.
    Dar sa fim optimisit,este un pas mare

  13. #13 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Eu am reușit să intru și pe US și pe UK. Am pus c�teva demo-uri la download și cam at�t. Mai mult dec�t să �mi apară acea eroare care se rezolvă printr-un refresh nu s-a �ntamplat nimic rău. Aveți puțină răbdare, sigur p�nă diseară/m�ine se va rezolva.

  14. #14 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Aveti si voi rabdare. Nu va dati seama ca toata lumea incearca acum ?

  15. #15 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Contul de PSN + intra in functiune de acum? Pentru ca eu cand am vrut sa dau download la Sonic de pe PSN+ nu-mi dadea voie.

  16. #16 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Nu. Scrie si in articolul de mai sus.

  17. #17 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Tinand cont ca ofertele de pe PSN+ se schimba/dispar de la o saptamana la alta, sunt sanse mari ca exact cand primim acea luna gratis de Plus sa nu mai fie valabile toate jocurile gratis si la reducere din oferta Plus. Om vedea...

  18. #18 SP
    Member Merdiso's Avatar
    cNoc, cNoc. Who's there ? inFamous 2 Demo

  19. #19 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Am incercat sa intru acum 50 de minute si am primit eroare 80710D36. Probabil inca nu era gata.
    subscriu

  20. #20 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. There is not enough free system memory By tweky in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 01-02-2015, 14:05
  2. There's Hope Yet for Humanity By sol1d in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 05-11-2013, 13:58
  3. Replies: 18 Last Post: 29-01-2010, 16:19
  4. BioShock 2 - There's Something in the Sea By Mika in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 16-04-2009, 10:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts