Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Hitman Absolution Professional Edition dezvaluit

  1. #1 SP
    Member Xristina's Avatar

    Hitman Absolution Professional Edition dezvaluit

    Jocul celor de la IO-Interactive va beneficia de o editie "profesionala" ce va contine o carcasa clamshell pentru joc, un artbook de tip hardcover ce o sa cuprinda si o introducere facuta de Tore Blystad, game director-ul jocului. Pe langa acestea vom avea si un "Making of DVD" ce include sumarul a 6 lunii din dezvoltarea jocului si un DLC denumit in mod sugestiv Agency Gun Pack prin care jucatorul va avea acces la un numar suplimentar de arme. Professional Edition va fi disponibila doar in Europa, iar America de Nord va avea si ea cat de curand detaliile despre editia sa speciala.
    Attached Images Attached Images hitman_absolution.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Cred ca dau preorder

  3. #3 SP
    Alx
    Junior Member Alx's Avatar
    Cand am vazut poza asociata stirii pe prima pagina direct mi-a sarit in ochi acea valiza si pentru cateva clipa am fanteziat cum ca jocul ar veni in asa ceva Fara indoiala ar fi fost o editie epica dar si foarte scumpa.
    Vreo informatie legata de pret? Am gasit pe un singur site cum ca pretul pentru versiunile de consola ar fi de 80 de dolari.

  4. #4 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Mi se pare mie, sau CE-ul asta e destul de slabut? Adica un artbook, un Making Of, carcasa speciala si un DLC care adauga cateva arme. Nothing too special there.

  5. #5 SP
    Member Plavs's Avatar
    sunt curios cat mai vor sa mulga din seria asta din punctul meu cred ca ajunge .......adica ar putea fi si ei mai inventivi si sa creeze altceva nou.

  6. #6 SP
    Junior Member Were's Avatar
    Daca acea servieta din imagine venea cu preorder dupa cum ma gandeam inainte sa dau click pe stire era ceva awesome, dar asa...

  7. #7 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    e doar de xbox sau si de ps3?
    era misto o servieta cu un sniper in el (macheta)...

  8. #8 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

  9. #9 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    hm...cam scump....nu prea ofera cine stie ce editie speciala pentru banii astia.

  10. #10 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Pe mine ma intereseaza art book-ul in special

  11. #11 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    nu cred ca o sa fie cine stie ce. pare a fi o carticica mica. cu putine imagini. eu cred ca mai astept. zic ca o sa mai scada pretul la el, mai mult ca sigur

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-10-2012, 18:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts