Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 22 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast
Results 361 to 380 of 428

Thread: Licitatie: CG la 2 ani - Jocuri console, accesorii si action figures !

  1. #361 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    urat din partea celor care au licitat in ultimul minut. asta a insemnat o lipsa de respect fata de acest site. in loc sa licitati ca sa creasca suma sa ajutati site-ul, ati asteptat cu sufletul la gura sfarsitul licitatiei sa luati jocuri la preturi cat mai mici, fiind total neinteresati de cauza acestei licitatii.
    Sorry, eu am licitat in ultima zi, ultima ora, pentru ca am vrut sa licitez pe jocurile unde nu exista nici-un bid, sau pt. jocurile unde se licitase suma jenanta de 30 RON (cred ca mai mult costa curier + plic cu bule). Am facut asta ca sa ajut cu putinul pe care mi-l permit. Daca dorea cineva jocurile respective putea licita instant. Daca dorea sa ajute cu adevarat sau cu mai mult, atunci nu lasa pe ultima ora sa liciteze. Ceea ce am facut eu nu cred ca se poate numi lipsa de respect, dar daca tu asa consideri, nu ma supar. Prefer sa stiu ca am fost nerespectuos dar am ajutat un pic pe criza asta, decat sa fiu pus in tagma celor care nici macar nu au incercat sa liciteze/doneze. Si sunt destui pe forum din aceasta categorie. Din pacate.

  2. #362 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    am depus si eu astazi banii

  3. #363 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Inca ii astept pe cei care nu s-au anuntat... astept adresele si confirmarea platilor pt. a va trimite ce ati castigat. Chiar as vrea ca Luni sa trimit toate cele, sa stiu ca am scapat. Thx in advance !

  4. #364 SP
    Ice
    Junior Member Ice's Avatar
    Azi am depus si eu banii.

  5. #365 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, se pare ca e o mica problema cu Raiffeisen-ul, sau acest cont in mod special... Am cateva confirmari care pur si simplu nu-mi apar. Nu pun la indoiala veridicitatea lor, ba din contra... am un feeling ca cineva acolo la Raif e depasit de situatie. Sun imediat sa vedem ce se intampla. E bizar ca au intrat bani din conturi de la alte banci (gen ING, Pireus) dar in schimb nu vad bani transferati din conturi de la Raiffeisen. Sper sa rezolve azi, ca sa pot sa trimit toate cele luni. Scuze pt. inconvenienta...

  6. #366 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    nu-ti apar confirmarile de la cei care au trimis banii din conturi raiff in contul tau sau de la cei care au depus cash la filiale raiff?

  7. #367 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    nu-ti apar confirmarile de la cei care au trimis banii din conturi raiff in contul tau sau de la cei care au depus cash la filiale raiff?
    Cei care au depus cash imi apar. Cei care au platit online nu. O fi ceva in programul lor, sau s-a platit gresit. Acum incerc sa verific cu un prieten forumist care a facut 2 plati... si care nu apar deloc. Revin cum am raspuns. Stati linistiti... nu dispar banii. Pai eu cu ce mai plec la Ibiza ?

  8. #368 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    am platit si eu sefu (370 de lei ). Iti trimit acuma un PM cu datele mele . Da am o mica rugaminte : sa imi trimti pachetu abea de marti sau miercuri pentru ca o sa fiu plecat la munte de luni pana miercuri si nu stiu cat de rapid se misca baietii cu livrarile . Daca sunt chiar asa de inceti atunci poti sa trimiti si de luni

  9. #369 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    am platit si eu sefu (370 de lei ). Iti trimit acuma un PM cu datele mele . Da am o mica rugaminte : sa imi trimti pachetu abea de marti sau miercuri pentru ca o sa fiu plecat la munte de luni pana miercuri si nu stiu cat de rapid se misca baietii cu livrarile . Daca sunt chiar asa de inceti atunci poti sa trimiti si de luni
    Au intrat si banutii de la tine. Astept pe PM datele, si nu uita sa treci acolo pt. livrare miercuri. Daca ti le trimit luni, marti ajung 99% sigur ! Thx !

    ---------- Post added 02-07-2010 at 03:43 PM ----------

    Gata... s-au rezolvat problemele cu cele 3 plati neconfirmate. Toate trei au fost platite prin Raiffeisen Online si cred ca au numitor comun campul acela unde se introduc (atentie) ultimele 10 cifre ale contului. Nimic altceva, nimic in minus (din pacate nu verifica daca introduceti doar 7, de exp)

    So we are all cool...

  10. #370 SP
    Member MadDoc's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cei care au depus cash imi apar. Cei care au platit online nu. O fi ceva in programul lor, sau s-a platit gresit. Acum incerc sa verific cu un prieten forumist care a facut 2 plati... si care nu apar deloc. Revin cum am raspuns. Stati linistiti... nu dispar banii. Pai eu cu ce mai plec la Ibiza ?

    S-a clarificat oarecum...

    Mare atentie cand platiti intrabancar prin aplicatia Raiffeisen Online! Trebuie sa introduceti toate cifrele, respectiv ultimele 10 din contul IBAN, altfel banii ajung prin alte conturi, asa cum am patit si eu.

    In mod normal nu trebuia acceptata plata fara a introduce un cont intern din minim 10 cifre. Cei de la raiff considera altfel cu de la ei putere ca tu doreai de fapt un alt cont. Mare scapare pentru o aplicatie bancara...
    Eu le fac azi o vizita sa incerc sa-mi recuperez banii.

    Pt. vacanta lui Monky am cotizat din nou ca sa nu fie probleme

  11. #371 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai sunt cel putin 10 persoane care nu au depus banutii... In caz ca vreti sa renuntati, dati-mi acum un semn... sau voi fi nevoit sa sanctionez pentru neseriozitate...

  12. #372 SP
    Member kosashu's Avatar
    Poate ar trebui o lista cu persoanele care nu au depus banii! E doar o parere personala!
    Apropos, jocurile au plecat ieri pentru cei care le-au platit?
    Multumesc!

  13. #373 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kosashu View Post
    Poate ar trebui o lista cu persoanele care nu au depus banii! E doar o parere personala!
    Nu cred ca e frumos sa le fac numele publice... poate au probleme personale...
    Quote Originally Posted by kosashu View Post
    Apropos, jocurile au plecat ieri pentru cei care le-au platit?
    Multumesc!
    Azi pleaca, din pacate... Ieri m-a sunat curierul sa-mi spuna ca are nu stiu ce problema cu AWB-urile, si ca vor prelua comenzile de ieri, azi... Sorry.

  14. #374 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu cred ca e frumos sa le fac numele publice... poate au probleme personale...
    Pai... PM catre cei care au licitat anterior sau redeschiderea licitatiei pt acele produse...Desi, imi imaginez ca deja timpul strange vis-a-vis de factura...

  15. #375 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mai sunt cel putin 10 persoane care nu au depus banutii... In caz ca vreti sa renuntati, dati-mi acum un semn... sau voi fi nevoit sa sanctionez pentru neseriozitate...
    Ceva jocuri de PS3 din cei 10? Daca da cat a fost licitat pentru ele?

  16. #376 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Probleme , probleme , dar sa le stim si noi Poate ne intereseaza ceva din ce nu pot achizitiona

  17. #377 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Depus suma de 130 Ron......pentru Batman Collector's Edition Xbox360!

    Cam cand se preconizeaza ca ar ajunge coletul?
    PS:Banii sunt intrati in contul respectiv de astazi de la 13:00

  18. #378 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Am primit si eu PM pt jocul la care am licitat. Far Cry 2 parca...
    Scuze de intarziere, dar am uitat de el... credeam ca a supra-licitat cineva...
    Astept PM cu contul in care pun banii

  19. #379 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kpy_here View Post
    Am primit si eu PM pt jocul la care am licitat. Far Cry 2 parca...
    Scuze de intarziere, dar am uitat de el... credeam ca a supra-licitat cineva...
    Astept PM cu contul in care pun banii
    Contul e trecut in primul post al threadului... dar, iti trimit si pe PM

  20. #380 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    La castigarea licitatiei banii vor fi depusi fie in contul IBAN - Raiffeisen Bank RO77 RZBR 0000 0600 1160 1080 si beneficiar Cristina Kelemen (crisstine pe forum - ea se ocupa de partea "financiara"), fie prin PayPal (accesibil aici), dupa care astept un PM cu datele voastre (va rog, sa fie complete - mai exact: nume, adresa, cod postal, telefon). Thx. In sistemul de Experience vor primi puncte doar castigatorii. No more 50/50 ! Preturile sunt in RON.
    Aici ai toate datele!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 22 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Action Figures By DonAdryan in forum Console Club
    Replies: 1511 Last Post: 17-10-2018, 13:05
  2. Replies: 46 Last Post: 02-07-2009, 17:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts