Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 22 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 LastLast
Results 381 to 400 of 428

Thread: Licitatie: CG la 2 ani - Jocuri console, accesorii si action figures !

  1. #381 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Depus suma de 130 Ron......pentru Batman Collector's Edition Xbox360!

    Cam cand se preconizeaza ca ar ajunge coletul?
    PS:Banii sunt intrati in contul respectiv de astazi de la 13:00
    Astept sa plateasca toti intarziatii... sper ca pana maine sa pun la posta si restul, ca sa le aveti vineri. Bafta !

    ---------- Post added 07-07-2010 at 03:11 PM ----------

    Nu va faceti griji cu punctele de Experience. Le voi adauga pe toate odata, dupa ce trimit tot. Deja e ca la gara aici...

  2. #382 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Pai imi poti spune daca sigur voi primi pachetul...ca mai am si alte problme Vineri am uitat sa precizez!.....

    Multumesc!

    Nu este vorba de teapa online ca nu stau eu in 130 Ron dar as vrea sa stiu ca mai am si alte probleme de rezolvat nu mie frica mie ca imi dai teapa de 130 Ron...

    Am intarziat cu un motiv anume nu am intarziat ca asa am vrut....eu macar am avut bunul sa anunt ca intarzii!.....s.nu sa renunt! In fine atunci astept vineri pachetul!
    Multumesc!

  3. #383 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Pai imi poti spune daca sigur voi primi pachetul...ca mai am si alte problme.....
    Crezi ca nu am ce face decat sa dau tzepe online ? Normal ca vei primi pachetul (probabil Vineri). Daca nu intarziai, aveai jocul deja. Cei care au fost super rapizi au primit jocurile de vinerea trecuta

  4. #384 SP
    Junior Member d00ku's Avatar
    si eu am fost super rapid dar m-a lucrat banca

  5. #385 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, daca pana maine seara nu va ajung jocurile (din a doua transa), dati-mi va rog un semn pe PM si o sa iau legatura cu FanCourier. Mai sunt cam 10 intarziati... pe care inca ii astept sa depuna. Voi mai trimita inca o transa, si asta este. Asa sunt unii, mai putin seriosi... M-a distrat ca unii nici nu isi aduceau aminte ca au licitat vreodata

  6. #386 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    daca nu isi vor revendica lucrurile castigate la licitatie se va mai face vreuna scurta?

  7. #387 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    daca nu isi vor revendica lucrurile castigate la licitatie se va mai face vreuna scurta?
    Nu, cred ca se vor da la intalnirea de 2 ani... tombola si concursuri. Vedem ce ramane

  8. #388 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Au ajuns jocurile! Thanks CG

  9. #389 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    MonkY , mie mi-ai trimis pachetu ieri ? . I`m just asking . E deja ora doua si ma gandeam cat timp sa mai astept pana sa te anunt ca nu mi-au ajuns jocurile (nu stiu pana la cat lucreaza cei de la fan curier )

  10. #390 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    MonkY , mie mi-ai trimis pachetu ieri ? . I`m just asking . E deja ora doua si ma gandeam cat timp sa mai astept pana sa te anunt ca nu mi-au ajuns jocurile (nu stiu pana la cat lucreaza cei de la fan curier )
    Ti-am trimis ieri, asa cum ai specificat. Ai PM cu AWB-ul. Suna la ei.

  11. #391 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Sefu mie mi-ai trimis pachetul ieri sau...abia astazi l-ai trmis si urmeaza sa il primesc maine?
    Multumesc anticipat!

  12. #392 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Sefu mie mi-ai trimis pachetul ieri sau...abia astazi l-ai trmis si urmeaza sa il primesc maine?
    Multumesc anticipat!
    Tu esti in ultima transa... care btw, este astazi (vei primi maine). Deci daca din intarziati mai aveti de depus bani, acum e momentul. Dupa aceea...Dzeu cu mila. Sau cu banhammer-ul, dupa voie

    ---------- Post added 08-07-2010 at 02:38 PM ----------

    P.S. A depus cineva azi 142 RON... nu am date, dar... nici produse la pretul acela. Tekken, tu esti oare cu 140 RON+2 ? Daca da, lasa-mi si adresa completa unde sa plece azi...

  13. #393 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    da, au ajuns si la mine. la 8:30 le-am luat.

  14. #394 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Au ajuns si la mine jocurile. Totul e OK.

  15. #395 SP
    Ice
    Junior Member Ice's Avatar
    Si eu le-am primit tot azi. Multumesc MonkY si CG.

  16. #396 SP
    Member kosashu's Avatar
    Am primit si eu jocul! Multumesc mult!

  17. #397 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Mi-au ajuns si mie lucrurile . Thanks MonkY si CG . Deacuma o sa mai postez si eu pe thread-ul de Tekken 6

  18. #398 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    si eu le-am primit ieri thanks MonkY!

  19. #399 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am primit si eu jocul!!! ThX MonkY!!

  20. #400 SP
    Junior Member stres4u's Avatar
    Si eu am primit jocul.Multumesc MonkY si CG !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 22 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 LastLast

Similar Threads

  1. Action Figures By DonAdryan in forum Console Club
    Replies: 1511 Last Post: 17-10-2018, 13:05
  2. Replies: 46 Last Post: 02-07-2009, 17:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts