Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 22 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 LastLast
Results 401 to 420 of 428

Thread: Licitatie: CG la 2 ani - Jocuri console, accesorii si action figures !

  1. #401 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bon... mai e cineva care nu si-a primit jocul ?

  2. #402 SP
    Junior Member d00ku's Avatar
    eu dar nu ma inteleg cu cei de la fan courier... sper sa il primesc sapt viitoare

  3. #403 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by d00ku View Post
    eu dar nu ma inteleg cu cei de la fan courier... sper sa il primesc sapt viitoare
    Eu am primit de la ei 2 instiintari referitoare la pachetul tau. Prima pe 8 Iulie:
    Va informam ca la expeditia nr. 38695966 din data 07.07.2010-destinatarul nu a fost gasit la adresa.Vom incerca o noua livrare.
    Si a doua pe 9 Iulie:
    Va informam ca sunt probleme in livrarea expeditiei nr. 38695966 din data 07.07.2010. Va rugam sa contactati head office Bucuresti sau agentia Fan Courier de care apartineti pentru a ne furniza date suplimentare pentru livrare. In cazul in care in termen de 15 zile nu vom avea informatiile necesare, expeditia se returneaza iar taxele de retur vor fi achitate de clientul expeditor
    I-am contactat si dat din nou toate datele, plus numarul tau de telefon. Sa-mi spui daca nu ai reusit nici maine sa-l iei, sa ma iau de ei...

  4. #404 SP
    Junior Member d00ku's Avatar
    am vb si eu cu ei la tel vineri si le-am dat si telefonul meu... maine sau poimaine (daca nu il aduc ei) sper sa pot sa ajung la centrul lor din semanatoarea ca sa il ridic personal... o rezolv eu

  5. #405 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bon... au mai ramas intarziati kpy_here, cristian77 si DJ_Andrei. Daca nu se rezolva nici azi... nu pot decat sa va salut respectuos. C'est la vie

  6. #406 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Man, eu incerc sa iau figurinele de cand s-a inchis licitatia ! Este adevarat ca eu am fost 2 zile plecat din Bucuresti ! Sper sa putem maine sa ne vedem !

  7. #407 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Man, eu incerc sa iau figurinele de cand s-a inchis licitatia !
    Nu stiu cum Dzeu incerci tu sa iei figurinele de cand s-a inchis licitatia... cand tu nu aveai nici macar alaltaieri toti banii. Eu zic sa faci ca toti ceilalti useri care si-au primit ce au castigat... sa pui banii in cont sau via PayPal, sa-mi lasi adresa si ti le trimit prin curier, chiar daca e mai expensive (achit eu). Sorry man, dar am facut la drumuri prin partea cealalta a Bucurestiului cu pachete de am innebunit. Si in timpul saptamanii, dupa o zi de munca, e crima, nu alta. Sau urca-te intr-un taxi si iti platesc eu drumul... si te astept oricand.

  8. #408 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by d00ku View Post
    am vb si eu cu ei la tel vineri si le-am dat si telefonul meu... maine sau poimaine (daca nu il aduc ei) sper sa pot sa ajung la centrul lor din semanatoarea ca sa il ridic personal... o rezolv eu
    Vezi ca m-au sunat din nou astazi... cred ca deja am primit 5 mailuri de la ei si 2 telefoane. Azi le-am dat din nou telefonul tau... Eu cred ca de fapt nu vrei jocul

  9. #409 SP
    Junior Member d00ku's Avatar
    il vreau il vreau ... am vb si eu de 2 ori azi cu ei. Pana maine se rezolva

  10. #410 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    daca nu-l ia d00ku dau eu mai mult si-l iau eu, oricum voiam sa supralicitez, doar ca el a facut-o in ultimul minut inainte de incheierea licitatiei..

  11. #411 SP
    Member klausn's Avatar
    Jocuri pentru PSP nu ies nici macar 1 la licitatie?

  12. #412 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Jocuri pentru PSP nu ies nici macar 1 la licitatie?
    Din pacate, de cate ori am luat jocuri de PSP pentru premii, am cam ramas cu ele... si a trebuit sa le dau la tombole...
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Sper sa putem maine sa ne vedem !
    Bon, pana la urma se pare ca figurinele vor merge la Dark Wadder si nu DJ_Andrei... Well, sa modific castigatorul atunci... Thx DJ_Andrei ca nu le-ai vandut prin targ pe undeva, cine stie pe la cine trebuia sa le distribui...

  13. #413 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai de ce asa ? Nu aflam si noi picanterii ?

  14. #414 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Pai de ce asa ? Nu aflam si noi picanterii ?
    subscriu . de asemenea , poate ne zice la sfarsit MonkY cam cati bani s-au strans pentru site .

  15. #415 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din pacate, de cate ori am luat jocuri de PSP pentru premii, am cam ramas cu ele... si a trebuit sa le dau la tombole...
    Mi le poti da mie,nu ma supar,oricum stau prost cu banii

  16. #416 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Pai de ce asa ? Nu aflam si noi picanterii ?
    Poate la intalnirea de 2 ani... la un pahar de vorba. Il imbatam pe DJ_Andrei, sa spuna tot
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    subscriu . de asemenea , poate ne zice la sfarsit MonkY cam cati bani s-au strans pentru site .
    Inca astept ultimii 3 intarziati... dupa care trag linie si cer proforma pt. hosting. In principiu ma asteptam sa strangem mult mai mult. Bizar... anul trecut s-au DONAT mai multi bani decat s-au strans acum cand fiecare dintre cei care au LICITAT a primit ceva. C'est la vie, nu e nimeni obligat. Oricum pana la urmatoarea factura nu mai cerem jocuri pentru publicitate, ci bani... Sorry, dar nu merita sa primesc jocuri de 250 RON care sa se dea cu 50 RON la licitatie... N-are sens...
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Mi le poti da mie,nu ma supar,oricum stau prost cu banii
    In perioada asta, cred ca toti stam. Nu vrei sa stii ce credit bestial mi-am tras. 5 ani de placeri subliminale vor primi de la mine Boc & Basescu...

  17. #417 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Ma faci sa rad Monky, ai tras niste concluzii pripite si fara sens ! O seara placuta !

  18. #418 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oook. Deci azi punem punct. Am ramas cu 17 jocuri (halal seriozitate din partea unora). 2 useri banati pt. neseriozitate. Voi incepe sa introduc punctele (sa nu va speriati ca primiti PM cu Donatie prin PayPal - e singurul mod in care pot sa introduc punctele, ca "donatie")

    P.S. Imi pare rau ca la unii useri am mers pe incredere... au primit jocul dar bani au uitat sa depuna... Buna treaba asta, daca si pt. un joc au ajuns unii sa dea tzepe...

  19. #419 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Oook. Deci azi punem punct. Am ramas cu 17 jocuri (halal seriozitate din partea unora). 2 useri banati pt. neseriozitate. Voi incepe sa introduc punctele (sa nu va speriati ca primiti PM cu Donatie prin PayPal - e singurul mod in care pot sa introduc punctele, ca "donatie")

    P.S. Imi pare rau ca la unii useri am mers pe incredere... au primit jocul dar bani au uitat sa depuna... Buna treaba asta, daca si pt. un joc au ajuns unii sa dea tzepe...
    17 jocuri au ramas de la licitatie ? Ce ai de gand sa faci cu ele ? Btw care sunt acei useri la care ai mers pe incredere ? Banuiesc ca au level destul de mare si poate au si destul de multe post-uri . Anyway , rusine lor ! Mai facem inca o licitatie pt jocurile ramase ? Is curios ce nu s-a cumparat

  20. #420 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    O sa ajung la tombola

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 22 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 LastLast

Similar Threads

  1. Action Figures By DonAdryan in forum Console Club
    Replies: 1511 Last Post: 17-10-2018, 13:05
  2. Replies: 46 Last Post: 02-07-2009, 17:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts