Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 74 of 74

Thread: Licitatie: Big Garage Sales for CG

  1. #61 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Si de la mine

  2. #62 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Pacat de faptul ca ati avut atatea zile la dispozitie sa ajutati CG-ul, si cu toate astea, ati licitat in ultimul moment, sau chiar dupa. Imi pare rau, sincer. Exact acelasi lucru s-a intamplat si anul trecut. Lumea a luat aceasta licitatie ca o licitatie normala, in nici un caz nu a interesat pe cineva de faptul ca aici ajutam CG-ul, nu ne ajutam doar pe noi insine.

    Oricum, felicitari castigatorilor, si sa speram ca CG-ul va duce o viata cat mai lunga.

  3. #63 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Pacat de faptul ca ati avut atatea zile la dispozitie sa ajutati CG-ul, si cu toate astea, ati licitat in ultimul moment, sau chiar dupa. Imi pare rau, sincer. Exact acelasi lucru s-a intamplat si anul trecut. Lumea a luat aceasta licitatie ca o licitatie normala, in nici un caz nu a interesat pe cineva de faptul ca aici ajutam CG-ul, nu ne ajutam doar pe noi insine.

    Oricum, felicitari castigatorilor, si sa speram ca CG-ul va duce o viata cat mai lunga.
    Asa e, eu si Buf suntem niste bsinitari nesimtiti, care nu am dona in viata noastra un ban, sau nu ne intereseaza de comunitate, its all for US, baby!

    Ca si idee, aveam destule jocuri nejucate in waiting list, nu tineam neaparat sa iau Deux Ex, dar jumate m-am decis sa licitez pt a-l lua la un pret bun,daca puteam, si jumate sa mai dau niste banuti la hosting. DAr e ok, daca se considera ca nu am facut bine, nu voi mai licita pe viitor.

  4. #64 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Tocmai ce am achitat si eu 150 de lei. MonkY, iti las detaliile pe PM, cu mentiunea ca daca preferi sa ne intalnim pe undeva sa iau jocul de la tine ca sa economisesti banii de Fan Courier eu sunt disponibil si destul de mobil. Maine sau vineri ca azi lucrez de noapte

  5. #65 SP
    Admin MonkY's Avatar
    kragod: nu mai pune la suflet, importanta este intentia...
    rulzmaker: mai bine sa liciteze pe ultima suta de metri decat sa nu liciteze deloc...

  6. #66 SP
    buf
    Junior Member buf's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Pacat de faptul ca ati avut atatea zile la dispozitie sa ajutati CG-ul, si cu toate astea, ati licitat in ultimul moment, sau chiar dupa. Imi pare rau, sincer. Exact acelasi lucru s-a intamplat si anul trecut. Lumea a luat aceasta licitatie ca o licitatie normala, in nici un caz nu a interesat pe cineva de faptul ca aici ajutam CG-ul, nu ne ajutam doar pe noi insine.

    Oricum, felicitari castigatorilor, si sa speram ca CG-ul va duce o viata cat mai lunga.
    Te-ai trezit si tu vorbind! ce sa zic... Care e diferenta daca licitez aproape de inchiderea licitatiei? Crezi ca se adunau mai multi bani? Cat despre ajutat CG-ul, sa stii ca nu mi-e indiferent, l-am ajutat pana acum si il voi ajuta si pe viitor, fie ca donez bani, fie ca licitez pentru un joc, fie ca scot jocuri la licitatie.
    Eu cred ca te-ai grabit si ai tras concluzii gresite. Numai bine!

  7. #67 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Salutare, am depus si eu cei 150 ron

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  8. #68 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Am si eu o rugaminte pe viitor daca se poate puna ora inchiderii sa fie decenta. Mai sunt si oameni care se trezesc pe la 5-6 dimineata si nu isi permit sa stea cu noaptea in cap pe forumuri.

  9. #69 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Am si eu o rugaminte pe viitor daca se poate puna ora inchiderii sa fie decenta. Mai sunt si oameni care se trezesc pe la 5-6 dimineata si nu isi permit sa stea cu noaptea in cap pe forumuri.
    Sincer nu cred ca ora e o problema, licitezi suma pe care esti dispus sa o dai si gata, totusi nu stai cu ochiul pe ceas sa-i furi produsul unui necunoscut si sa si obtii un pret cat mai bun, asta faci pe ebay, aici e alta situatia. Parerea mea.

    MonkY, eu zic ca n-ai ce sa pierzi daca mai scoti odata la licitatiile produsele care nu s-au vandut, chiar eu m-as baga la cateva, acum n-am putut ca se cam termina bugetul alocat jucariilor in luna asta.

  10. #70 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Am facut plata aseara.

    Monky - ai PM cu adresa.

  11. #71 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thanks guys. Am asteptat sa achite toata lumea, ca sa le trimit pe toate odata. Maine ar trebui sa plece jucariile spre voi!

  12. #72 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Confirm ca au intrat in sfarsit banutii de la toti cei care au castigat licitatiile. Thanks goes to dante23481, boga, kragod, divayo, solaru, CrysMM. Respect! Azi pleaca si restul spre voi! Scuze pentru intarzieri (ba nu aveam plicuri cu bule, ba nu a venit curierul, ba nu platisera toti...)

  13. #73 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ati primit toti item-urile castigate? Also, aveti punctele alocate si rating pozitiv. Sa-mi spuneti daca am sarit pe cineva

  14. #74 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Eu am primit ieri pachetul. Totul ok. Thx MonkY and CG

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Licitatie: Little Big Planet By Alex in forum Licitatii
    Replies: 10 Last Post: 01-08-2011, 16:01
  2. Need For Speed Shift 2 ( My Garage) By PumaS in forum Console Club
    Replies: 17 Last Post: 25-05-2011, 11:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts