Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast
Results 121 to 140 of 169

Thread: Concurs "Toamna se numara premiile pe CG"

  1. #121 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Rabdare, mai devreme sau mai tarziu se citesc / aproba / dezaproba toate
    Sansele sunt mai mari daca articolele au si pozele corespunzatoare, gen 1280x720, fara watermark, etc. Altfel este alt timp pierdut de noi ca sa dam resize, sa cautam pe google, etc. Nu ca n-ar fi trecute in regulament aceste reglementari

  2. #122 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mask, data viitoare cand vrei sa postezi un review pentru concurs incearca sa nu-l mai copii din LEVEL.

  3. #123 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am incercat sa scriu ca acel review sa fie sters dar threadul era deja sters.Am luat partea cu ochiul din Mordor si inca ceva.Nu o sa se mai repete.

  4. #124 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu o mai intoarce. Am revista in fata si articolul este copiat 100%. Si notele specficie pentru grafica, story si celelalte.

  5. #125 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Poate ai dreptate Grey, dar mi-ar placea sa pot vedea undeva post-ul ( intr-un pending sau cv)unde sa-l pot modifica pentru ca dupa ce am dat post mi-am dat seama ca am pus poza gresita! Si la urma urmei chiar conteaza daca story-ul e luat de pe un alt site? sper ca nu vrei sa umblu deghizat prin piata sa ii filmez pe baieti cum cumpara cd-uri la kilogram? Si poate unii useri n-au timp sa umble pe zeci de site-uri sa caute articole si prefera sa le citeasca aici( sau mai rau poate nu-s prieteni buni cu limba Engleza)

  6. #126 SP
    Senior Member tray's Avatar
    eu am postat la news cred ca vreo 5 cu tot cu poze si surse ,nu a aparut niciunul

  7. #127 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    @Mask, in eventualitatea de a castiga un premiu, te apuci si plagiezi o revista? Ce naiba, chiar nu poti scrie cu mana ta un articol, e chiar asa grei sa povestesti despre cateva puncte ale unui joc, asa cum il vezi tu? Promit ca la urmatorul copy-paste vei lua ban.

    @Solozaur, nu cere nimeni surse de prima mana, dar articolul respectiv era despre un infractor care a fost prins in timp ce fura jocuri de DS in valoare de $120, inteleg ca avem premii de dat, dar asta nu inseamna ca acceptam orice fel de articole. Chiar nu vad legatura cu lumea gaming-ului, in afara de faptul ca era vorba de jocuri DS, intelegi acum despre din ce cauza nu a fost aprobat Storie-ul tau?

    @tray, citeste te rog http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ si vezi care sunt cerintele minime pentru o stire. Daca acestea vor fi respectate si stirea nu a mai fost abordata, in mod cert iti vor fi aprobate.

    Haideti sa incercam sa nu postam de dragul concursului ci sa facem ceva frumos, scris cu o nota personala, a fiecaruia. Nu doar copierea / traducerea unor articole deja facute. Din acestea se poate extrage informatia esentiala si se poate redacta o stire, un review, un preview intr-o nota personala.

    Oricum va multumim ca va dati silinta, doar ca trebuie sa fim si un pic exigenti

  8. #128 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Sa vezi si sa nu crezi. Am facut rost de ..... *drums* revista LEVEL August 2008. Care are mare pe coperta .... Mafia II. Hmm... oare cine a facut recent un preview la Mafia II care din intamplare e copiat din revista?

  9. #129 SP
    Member weriwulf's Avatar
    ...daca ar fi toti oamenii cinstiti ar fi prea monoton...mie imi place sa fiu cinstit, dar imi place sa urmaresc cum altii triseaza

  10. #130 SP
    Member Leni's Avatar
    offf....treaba asta cu review-uri pentru concurs a cam scapat de sub control....pacat....mare pacat....imi pare rau ca nu am mai mult timp si mai multe resurse(adica bani ptr jocuri)....altfel as juca mai multe jocuri si as scrie mai multe review-uri...asa ma restrang la 1 review pe saptamana.....promit, cum am timp si ceva jocuri noi(trebuie sa-mi vina de la RobertDinu Prof. Layton 2) le voi face review...

    PS. catre moderatori: unde pot gasi poze 720p la jocurile de Wii fara "stampile"....tot caut pe net dar nu prea gasesc...ma gandeam ca poate stiti o sursa mai buna, astfel v-as usura un pic munca...

    O seara superba la toti, si haideti sa ne bucuram de concurs si de faptul ca site-ul are tot mai multi sustinatori...


    EDIT: Thanks...

  11. #131 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Leni View Post
    PS. catre moderatori: unde pot gasi poze 720p la jocurile de Wii fara "stampile"....tot caut pe net dar nu prea gasesc...ma gandeam ca poate stiti o sursa mai buna, astfel v-as usura un pic munca...
    Una din cele mai bune surse in my opinion: Shacknews - PC Games, PlayStation, Xbox 360 and Wii video game news, previews and downloads

  12. #132 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Concursurile pentru Toamna 2009 vor dura pana pe 30.09.2009 ora 23:59
    S-a prelungit concursul?

  13. #133 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    S-a prelungit concursul?
    Nope. Asteptam sa se termine si cel cu animalutele, ca sa anumtam castigatorii la toate odata

  14. #134 SP
    Member Snoopz's Avatar
    iar s-a inundat MonkY ? *joke*

  15. #135 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Neah, asteptam sa se termine concursul cu animalutze. Al carui castigator a fost anuntat aici. Juriul a deliberat si pentru concursul de design iar castigatorul a fost anuntat aici. Imediat fac si lista cu cei care au scris toate cele, pun la punct softul de tras la sorti, si gata... nu de alta, dar dis-de-dimineata trebuie sa plec din Bucuresti Wish me luck !

  16. #136 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Grr.. wishing you luck. La 5.30 inca eram pe forum pandind rezultatele...

  17. #137 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Care sunt castigatorii?

  18. #138 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din pacate nu am reusit sa finalizez tot inainte de plecare. Cum ajung la calculatorul meu sau cel tarziu maine voi face public aici castigatorii. Mea culpa !

  19. #139 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Asa cum spuneam cu cateva post-uri in urma, numarul de reviews / previews / news a scazut considerabil odata cu terminarea concursului.
    Concluziile le trageti singuri.

  20. #140 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Asa cum spuneam cu cateva post-uri in urma, numarul de reviews / previews / news a scazut considerabil odata cu terminarea concursului.
    Concluziile le trageti singuri.
    Pacat...dar cum spui si tu, sa traga fiecare concluziile...eu unul voi continua cu review-urile pentru jocurile mele de Wii, pana nu mai am jocuri la care sa le fac...astept cu nerabdare rezultatele...sunt curios cine a castigat...ah, si am vrut sa va multumesc ptr efortul depus...cred ca nu-i usor sa ciresti atatea review-uri, preview-uri, new-uri etc. si sa le corectezi, sa le adaugi poze si toate cele....multa treaba, mult timp pierdut....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. Toamna se numara premiile pe CG! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 22 Last Post: 12-10-2009, 15:04
  2. Voting - Concurs "Action Figure Expert" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 42 Last Post: 14-06-2009, 08:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts