Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 121 to 137 of 137

Thread: Concurs "CG Designer"

  1. #121 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    A spus ca se vor anunta castigatorii odata cu concursul cu animale. Adica peste o zi sau doua, parca.
    Animale... ce urat suna. Sunt animalutze, si sunt secsi. Ia treceti si voi pe-aici si aruncati un vot: http://www.consolegames.ro/forum/f79...nimalutul-tau/. Hai ca e lupta stransa

  2. #122 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Vote Demon

  3. #123 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Luigi ... animale ... sunt aia care bat animalutzele ...

    ---------- Post added 08-10-2009 at 07:42 PM ----------

    Vote Sara !

  4. #124 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    Vote Demon
    Man nu te supara,dar esti obsedat?tu ai si la status la YM si pe unde scrii ceva spui vot demon,fac pariu ca vreo 10 din voturile tale sunt luate pe "ma votezi si pe mine?"

  5. #125 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    Vote Demon
    Wrong thread. lol

  6. #126 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    propun sa ma scoateti din concursul cu animale ca vad ca console3 e cam agitat sa fie multumita lumea e ok asa ?

  7. #127 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Eu nu m-am referit la asta dar daca tu intelgi in felul asta, e prolema ta...

  8. #128 SP
    Member octav's Avatar
    man, s-a referit la faptul sa nu iti mai faci atata campanie...daca unui om ii place de Sara nu poti sa il obligi sa ii placa de Demon

  9. #129 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    daca imi spui o persoana pe care am obligat-o ma duc in Africa chiar acuma si cica eu imi fac campanie am spus mai sus nu are rost sa ne tot certam ca e clar sunt vinovat punish me
    P.S : imi iau si potaia cu mine il las la camile poate devine malamut de Sahara cine stie

  10. #130 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dar lasati mai omul sa-i faca si campanie daca lui ii place. E animalutul lui (iar noi aici suntem off-topic)

    P.S. Pacat ca nu avem animalute al carui nume sa se termine in "-escu". Pana acum avuram Ceaus-escu, Ili-escu, Constantin-escu, Bas-escu... si poate vom avea si Opr-escu sau Anton-escu. Se pare ca romanii au o hiba la -escu

  11. #131 SP
    Member alalalt's Avatar
    Si castigatorul este: *drumroll*

  12. #132 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    ***** "ba dum tsch"

  13. #133 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, juriul a deliberat. Castigatorul este MisterJuice cu acest design: http://www.consolegames.ro/forum/f79...tml#post180320. Il rog sa-mi dea pe PM adresa completa, nume, nr. de telefon si ce joc isi doreste din cele din poza de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f59...remiile-pe-cg/. Cu exceptia Mini Ninjas care este deja luat. Felicitari (si sincer ne-a fost greu sa alegem designul perfect).

    P.S. MisterJuice o sa te rog sa ne trimiti si noua sursa (.psd sau ce ai lucrat tu). Merci.

  14. #134 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Congratz Mister Juice.Super tricoul.

  15. #135 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Designul este intr-adevar superb. Sper totusi ca textele sa se mai revizuiasca un pic in editia de "purtat". Si firul ar trebui sa fie putin mai gros.

  16. #136 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    @ MisterJuice: Imi dai voie sa folosesc designul tau si sa imi fac un tricou cu el? chiar arata beton! RESPECT!:applause:
    asta trebuia sa dau drept PM...dar in fine...

  17. #137 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Da.
    Va multumesc tuturor pentru aprecieri si multumesc CG !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Similar Threads

  1. Concurs "CG Designer 2011" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 18 Last Post: 28-11-2011, 11:22
  2. Voting - Concurs "CG Designer 2011" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 0 Last Post: 21-11-2011, 01:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts