Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13
Results 241 to 259 of 259

Thread: Concursuri CG Martie 2010

  1. #241 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mbon... sa postez si poza aproape de final... Sa-mi spuneti daca v-am nimerit. Mai asteptam de la Honord si DeathWings alegerea, si maine incerc sa trimit jocurile spre voi. Multumim pentru intelegere si participare !
    Eu am ales un Darksiders și un Dantes, n-am zis nimic de Bayonetta, deci undeva s-a strecurat o greșeală, sper să nu fie prea t�rziu.

  2. #242 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Eu am ales un Darksiders și un Dantes, n-am zis nimic de Bayonetta, deci undeva s-a strecurat o greșeală, sper să nu fie prea t�rziu.
    Fixed. Ii mai astept pe Honord si DeathWings, ca sa pot sa le pun pe toate odata la curier. Come on guys !
    Attached Images Attached Images premii_concursuri_consolegamesro_martie_2010_alese.jpg

  3. #243 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pfiuu

    Mulțumesc echipei CG și sponsorilor care au contribuit cu premii la aceste concursuri.

  4. #244 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Inca astept si datele voastre pe PM. De exp. la o prima vedere, nu am datele pt. zozcoop. Ceilalti sper ca ati trimis totul complet, ca sa nu se intoarca la mine, ca va mananc... si-asa salivez pe langa ele

  5. #245 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    MonkY ti-am trimis si PM. Ai zis ca putem sa le ridicam personal astazi din Militari daca suntem din Bucuresti, sau trimitem si noi datele pentru posta. Muchos Gracias.

  6. #246 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Vai ce a fost pe aici.. nici nu mi-am dat seama . Monky imi cer scuze ca te-am facut sa astepti, aleg Mass Effect 2 dar vreau sa fie pentru licitatiile pentru CG, pentru faptul ca atat tu si Grey mi-ati facut o bucurie de zile mari si cred ca stiti la ce ma refer, atata timp cat am jocul ala nu imi mai trebuie altceva .

    Nu vreau sa supar pe nimeni, nici nu aveam idee ca acel review va intra in concurs si ma bucur ca v-a placut, din pacate nu am mai prea avut timp de jocuri sa mai pot scrie si altele.. plus niste probleme mai nasoale ce mi s-au intamplat, dar promit ca am sa incerc sa revin cu forte proaspete .

    Multumesc mult pentru vot organizatorilor!

  7. #247 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Yup. Chiar ma miram ca nu a intrebat nimeni ce este
    eu stiam ce este : http://www.consolegames.ro/forum/295828-post4873.html

  8. #248 SP
    UberDude Honord's Avatar
    OMG! nu-mi vine sa cred! Bodo ms pentru mesaj!!! ce jocuri au mai ramas ca sa stiu ce sa-mi aleg , vai inca nu-mi vine sa cred multumesc CG!

    Later Edit: oh scz nu am vazut poza! imi cer scuze Monky pentru intarziere ...T.T

  9. #249 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    OMG! nu-mi vine sa cred! Bodo ms pentru mesaj!!! ce jocuri au mai ramas ca sa stiu ce sa-mi aleg , vai inca nu-mi vine sa cred multumesc CG!

    Later Edit: oh scz nu am vazut poza! imi cer scuze Monky pentru intarziere ...T.T
    Si totusi, ne spui si noua ce ai ales ca sa pot sa trimit toate cele ? Si nu uita sa dai un PM cu nume, telefon, adresa completa (inclusiv cp).

  10. #250 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Army of Two The 40th Day ofc ^^ , si nu-mi spune ca nu ai primit PM-ul O.o

  11. #251 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    l.e: am gasit raspunsul..felicitari castigatorilor

  12. #252 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Felicitari castigatorilor si nu in ultimul rand organizatorilor pentru concursurile excelente !

  13. #253 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Multumesc frumos CG.
    Attached Images Attached Images img_0020.jpg

  14. #254 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Mi-a ajuns jocul de dimineata. Multumesc Console Games

  15. #255 SP
    Member drik's Avatar
    Si la mine au ajuns premiile astazi! Multumesc CG si celor ce au facut concursurile posibile!

  16. #256 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    A ajuns si la mine. Multumesc CG !

  17. #257 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    A ajuns si la mine. Thanks CG.

  18. #258 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si eu am primit azi jocul. Thank you CG!! you

  19. #259 SP
    Member Vami's Avatar
    Felicitari baieti ! Bucurati-va de ele si multa sanatate, ah si multumiri staff-ului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13

Similar Threads

  1. Jocurile lunii Martie 2010 By GuCOZA in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-04-2010, 13:22
  2. Idei concursuri 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 85 Last Post: 03-03-2010, 21:44
  3. Yakuza 4 se lanseaza in Japonia pe 18 martie 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-12-2009, 20:14
  4. E3 2009: God of War 3 in Martie 2010 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 03-06-2009, 11:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts