Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast
Results 101 to 120 of 150

Thread: Concurs "Easter Egg"

  1. #101 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    pff .. gata s-au linistit micutii

  2. #102 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Darn it! xD Congratz Sarpe

  3. #103 SP
    Member Snoopz's Avatar
    asteptam Craciunul

  4. #104 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Congratz? Fara suparare dar acea poza este modificata in Photoshop. Ideea e buna dar poza nu trebuia sa fie reala?

    Sunt acceptate doar poze reale in care sa apara sigla CG, indiferent daca este scrisa pe nisip, desenata pe un perete sau pe sticla.

  5. #105 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Congratz? Fara suparare dar acea poza este modificata in Photoshop. Ideea e buna dar poza nu trebuia sa fie reala?
    Astea nu ti se par destul de reale?
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...html#post93296

    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ity/#post88574

  6. #106 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    mariusik cmmon dude...was fun pt toata lumea. congratz to all castigatorilor si mai ales echipei care se straduie sa faca cat mai multe pt noi

    un Paste cat mai fericit va doresc

  7. #107 SP
    Admin MonkY's Avatar
    As fi vrut sa fie premii pentru toti participantii. Momentan, atat putem. Poate intr-un viitor apropiat, mai luminos si fara crize vom reusi mai mult. Oricum, la atat de scurt timp dupa concursul Gears of War 2, eu zic ca ne-am descurcat destul de ok. Sa vedem cum va iesi la cel de Killzone 2

    Intre timp a fost anuntat un mic swap...NFS Underground cu Eternal Sonata la h0stile. Daca mai sunt swaps, let me know !
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    asteptam Craciunul
    Sper ca nu a vrut sa fie un post rautacios. Sa nu uitam ca datorita GameShop.ro , Bandido, barbavali, webpredator vom reusi sa tinem astfel de concursuri lunar (deci nu e nevoie sa astepti Craciunul). Daca as vrea sa fiu rautacios, as spune ca "dincolo" noi consolistii n-am vazut timp de 8 ani macar un singur "premiu" iar aici am reusit sa dam deja o colectie frumusica in doar cateva luni. Speram la cat mai multe

    Paste Fericit !

  8. #108 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ah... xD

    Imi cer scuze. Am avut impresia ca Sarpe a postat doar poza cu masina si de asta am zis.


    congratz to all castigatorilor si mai ales echipei care se straduie sa faca cat mai multe pt noi
    Subscriu.


    LE:

    Sa aveti parte de un Paste Fericit!

    Si acum un mic-mare cadou:
    Attached Images Attached Images playstation_3steregg.jpg

  9. #109 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    As fi vrut sa fie premii pentru toti participantii. Momentan, atat putem. Poate intr-un viitor apropiat, mai luminos si fara crize vom reusi mai mult. Oricum, la atat de scurt timp dupa concursul Gears of War 2, eu zic ca ne-am descurcat destul de ok. Sa vedem cum va iesi la cel de Killzone 2

    Intre timp a fost anuntat un mic swap...NFS Underground cu Eternal Sonata la h0stile. Daca mai sunt swaps, let me know !

    Sper ca nu a vrut sa fie un post rautacios. Sa nu uitam ca datorita GameShop.ro , Bandido, barbavali, webpredator vom reusi sa tinem astfel de concursuri lunar (deci nu e nevoie sa astepti Craciunul). Daca as vrea sa fiu rautacios, as spune ca "dincolo" noi consolistii n-am vazut timp de 8 ani macar un singur "premiu" iar aici am reusit sa dam deja o colectie frumusica in doar cateva luni. Speram la cat mai multe

    Paste Fericit !
    Nu a fost un post rautacios!!! sa nu se inteleaga gresit !!!!
    Am spus-o sub forma de gluma !!
    PASTE FERICIT!!!! si felicitari castigatorilor

  10. #110 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mulțumiri!

    Să aveți parte de un Paște fericit (și liniștit) alături de cei dragi

  11. #111 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da, probabil ca ai vrut sa spui ca de Craciun speri sa fie si mai multe premii...asa ca trebuie sa apreciem positive thinking.

    anyway, thanks pentru premiu si congrats tuturor celor care au cistigat.

    Paste Fericit! enjoy za miel! he surely doesn't asa ca, in spirit basescian, va urez "Sa-l gatiti bine!!!!!"

  12. #112 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Felicitari castigatorilor!
    Poate data viitoare o sa am si eu putin noroc.
    Paste Fericit!

  13. #113 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Felicitari tuturor celor care au participat si sper ca pe viitor concurenta sa creasca simtitor(lafel si tolba cu premii )
    Trebuie sa ii multumim lui Monky pentru eforturile depuse si tuturor celor ce au facut posibil acest concurs! Thanks guys, we owe you
    Acestea fiind spuse, va urez un Paste Fericit tuturor si sper sa ne intalnim la o "ciocaneala" online!

  14. #114 SP
    Member obidan's Avatar
    f-uck me, trebuia sa ma uit pe thread-ul asta..
    Oh well
    Felicitari si paste fericit

  15. #115 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    nu pot sa cred ca am castigat

  16. #116 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    I won!! I won!!

    Thanks a lot. Sincer, pusesem ochii pe Star Wars TFU dar o lupta cu grenadierii nu suna atat de rau

  17. #117 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Multumesc mult ptr The darkness..chiar vroiam sa il iau ..multumesc CG
    Sarbatori fericite tuturor

    Felicitari tuturor castigatorilor.

  18. #118 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pfoai. Si cu teava mea cum ramane?

    Felicitari castigatorilor. Speram sa va bucurati de premii

  19. #119 SP
    Member Vami's Avatar
    Congrats guyz.
    Sarbatori fericite. Multumim staff-ului pt efortul depus !
    Paste Fericit !

  20. #120 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    I won!! I won!!

    Thanks a lot. Sincer, pusesem ochii pe Star Wars TFU dar o lupta cu grenadierii nu suna atat de rau
    Din pacate am Call of Duty: WaW ca as face swap. Congrats pentru concurs!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Find the right tune" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 91 Last Post: 25-04-2010, 21:18
  2. Concurs "Cel mai funny consolist" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 52 Last Post: 12-04-2010, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts