Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 102

Thread: Concurs "Watch Dogs"

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Concurs "Watch Dogs"

    Cu ocazia lansarii oficiale in Romania a mult asteptatului joc Watch Dogs, am pregatit o surpriza pentru voi. Impreuna cu Media Galaxy va invitam la concurs, unde veti putea castiga o copie a jocului pentru consola favorita. Tot ce trebuie sa faceti este sa postati aici ce feature asteptati cel mai mult de la Watch Dogs sau ce v-a placut cel mai mult din prezentarile si trailere de pana acum. Sau puteti posta direct un filmulet sau o imagine favorita din joc.

    Va reamintesc ca jocul va avea mare lansare Marti, 27.05.2014, in Media Galaxy Orhideea, de la ora 18.00. Puteti sa va anuntati participarea pe pagina oficiala de pe Facebook, sau sa intrati pe site-ul Media Galaxy pentru a afla mai multe detalii despre lansare.

    Cu ajutorul celor de la Media Galaxy putem oferi ca premii un joc pentru PlayStation 4, 2 jocuri pentru PlayStation 3 si un joc pentru Xbox 360. O sa va rog sa postati doar o singura data (pentru a fi ok tragerea la sorti) si in postul vostru sa specificati exact pentru ce consola doriti jocul. Pe 27.05 se va face tragerea la sorti si va vom cere adresa castigatorilor, urmand ca jocul sa va fie trimis direct de catre Media Galaxy acasa. Succes!

    Mai jos aveti si comunicatul oficial Media Galaxy:
    Media Galaxy si Watch_Dogs va asteapta marti, 27.05.2014, la marea lansare a noului joc purtand semnatura Ubisoft. Ne strangem cu totii, la Media Galaxy Orhideea, unde avem pregatite sute de premii si o multime de surprize.

    Intr-o lume in care totul este interconectat, noul joc Watch_Dogs, promite o experienta futurista intr-un oras, Chicago, al carei viata cotidiana este sustinuta de catre o retea uriasa de calculatoare. Aiden Pearce, personajul principal al povestii, este un hacker extrem de indemanatic, manat de evenimentele din trecutul sau care il fac sa actioneze in vederea obtinerii dreptatii. In toata aceasta aventura a sa, Aiden va accesa informatii personale ale locuitorilor, se va juca cu semnalele luminoase ale semafoarelor din centrul orasului sau va urmari diversi inamici prin ochii camerelor de securitate.

    Nu rata lansarea celui mai digitalizat joc din istorie, vino la eveniment si preia tu controlul asupra informatiei. Fii pe faza si afla premiile pe care ti le-am pregatit!
    Attached Images Attached Images watch-dogs-media-galaxy-concurs.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce bine ar fi sa castig jocul pentru Playstation 4! Abia astept sa invadez jocul altcuiva si sa-l vanez. Cred ca si povestea va fi buna, personajele par a fi destul de interesante.

  3. #3 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Mi-a placut trailer-ul de prezentare / gameplay demo de la E3 2012 ( PS3 ) :


  4. #4 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Astept de la Watch Dogs sa aiba un story foarte bun (m-a prins una din ultimele trailere lansate) si daca are gameplay pe masura hype-ului si al asteptarilor. Sunt curios daca o sa se foloseasca de tot ce au consolele noi de oferit. M-ar interesa pe platforma PS4.

  5. #5 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Watch Dogs pare foarte interesant la prima vedere. Astept cu nerabdare sa vad cat de mare este harta si cat de open-world este cu adevarat. In plus aduce cu el un suflu de Assassins Creed in epoca moderna. Per total insa abia astept ziua de 27 Mai. Si mi-ar place mult sa il joc pe Xbox360 !

  6. #6 SP
    Member Kratos's Avatar
    Ohoo, daca e cu premii ma bag si eu. Insa eu voi spune pe scurt ce astept de la Watch Dogs: vreau sa fie mai antrenant si mai interesant si mai fluent decat Grand Theft Auto V. Daca reusesc sa faca lucrul asta, Ubisoft are tot respectul meu!

    Felicitari Media Galaxy si CG pentru initiativa! La cat mai multe de genul acesta! Apropos, eu as vrea varianta de PS4 sau PS3 in caz ca zeii ma vor alege!

  7. #7 SP
    Member Hitman's Avatar
    Tot jocul mi se pare fenomenal, dar am ramas profund impresionat de partea audio. Efectele audio mi se par puse ca o manusa pe acest joc (cum ar trebui sa fie pe toate). M-as delecta putin cu acest joc. PS3

  8. #8 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Cum am vazut doar un clip cu jocul, gameplay-ul mi s-a parut foarte fain. Povestea poate sa fie de cacao, daca gameplay-ul o sa fie distractiv, nu ma intereseaza povestea (oricum nu pare asa promitatoare). Toate discurile PS3 sa apeleze la mine .

  9. #9 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Cel mai mult astept sa vizitez orasul Chicago, e activitatea mea preferata in jocurile open-world. (versiunea de PS3)

  10. #10 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar
    Am asteptari foarte mari de la orasul Chicago, care din cate am observat arata spectaculos, Watch Dogs o sa fie un open-world extraordinar, si cred ca asta m-a impresionat cel mai mult, orasul imens si foarte detaliat, atat grafic cat si audio, as vrea sa pot sa-l vizitez pe PS3-ul meu, deci as dori ca jocul sa fie pentru Playstation 3.

  11. #11 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Trailer-ul care m-a convins ca merita jocul chiar si in 900p (PS4)

  12. #12 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Astept sa ma plimb cu cele 100 de modele de masini prezente in joc. PS3
    Attached Images Attached Images watch-dogs-3.jpg

  13. #13 SP
    Member Viteza's Avatar
    Astept sa vad cat de bine a fost implementat multiplayerul in poveste. PS4

  14. #14 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Pai avem asa: 1. Posibilitatea de a manevra poduri mobile; 2. Posibilitatea de a controla traficul; 3. Putem detine controlul metrourilor; 4. Posibilitatea de a cauza un Black Out intr-o cladire; 4. Peste 60 de vehicule; etc.
    Sunt prea multe de zis si il astept cu nerabdare.
    Hah, cum sa nu ai chef de un open-world cu o asemenea atentie la detaliu?
    ( Xbox 360 )

  15. #15 SP
    Junior Member cosmina's Avatar
    Jocul este super interesant ! Mi-ar placea sa ma plimb cu masinile prin Chicago, oras care arata minunat in Watch Dogs , pe un xbox 360.

  16. #16 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Astept sa vad cat de "open world" este... si sa il joc pe xbox one...

  17. #17 SP
    Junior Member SilviuThePlayer's Avatar
    Este unul dintre cele mai asteptate jocuri ale acestui an. Are o premiza interesanta,personaje destul de credibile, un multiplayer ce pare destul de bine implementat in single-player si un oras vast de explorat,unde sa mai pun ca este orasul meu preferat Chicago. PS4

  18. #18 SP
    Member rascalov's Avatar
    Watch Dogs este un joc open-world foarte mult asteptat de mine. Abia astept sa joc povestea si sa ma bucur de gameplay. Sper ca si multiplayer-ul sa fie la fel de bun. Detin consola PS3, deci jocul sa fie de PS3.

  19. #19 SP
    Junior Member dangerous's Avatar
    Abia astept sa hartuiesc oamenii dupa ce le invadez intimitatea. Sunt un born stalker si acest joc imi va oferi prilejul de a-mi face de cap

  20. #20 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Chiar astept sa vad daca se apropie de grafica aratata la E3 2012.(PS4). Imi place ideea de open-world and hacking stuff.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-08-2013, 08:35
  2. Watch Dogs va fi "acelasi joc" By Marinake in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 16-07-2013, 13:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts