Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 102

Thread: Concurs "Watch Dogs"

  1. #41 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu o sa fiu simplu si direct - vreau sa-i hackuiesc pe toti si sa le aflu toate secretele murdare

    Ar fi minunat sa fac asta pe PS4, desigur

  2. #42 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Ce-mi doresc de la Watch Dogs: conexiunea organica dintre fundal si personaje untr-un mod similar cu experienta din Assassin's Creed, motorul de cover, stealth si shooting din Splinter Cell si credibilitatea atmosferei din GTA V.

    Ce m-a atras cu adevarat: imaginile verosimile si fluiditatea filmuletelor de acum doi ani de la E3. M-am simit ca dupa announcment trailer-ul de la GTA IV: habar n-aveam cum va fi dar mi se facuse deja pielea de gaina.

    Pe ce platforma mi-l doresc: Playstation 4

  3. #43 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Tocmai ce am vazut mai multe trailere si pot spune ca jocul arata foarte bine! Tind sa cred ca amanarea lansarii a fost o decizie buna, intrucat pare ca s-a realizat o treaba buna. Cel mai mult imi place diversitatea actiunilor pe care poti sa le faci si cu cate device-uri poti sa interactionezi, practic imaginatiei ii este permis sa curga.

    Imi doresc jocul pe PlayStation 3.

  4. #44 SP
    Junior Member whitewolfvictor's Avatar
    Astept jocul asta de cand am auzit ca Ubisoft va lansa un asemenea tip de joc. Sunt fan Person of Interest de unde a fost inspirat jocul si cred ca din aceasta cauza m-am atasat de joc foarte mult si cred ca grafica lui va fi geniala. Abia astept sa intru in joc si sa controlez toate camerele si toate calculatoarele din el. E interesant cum au gandit cei de la Ubisoft jocul si gameplay-ul e genial.Cea mai tare faza din trailere e cand stingi lumina in tot orasul ca sa fugi de politie. Sunt un outlaw asa ca Go Go Go Watch Dogs!
    Attached Images Attached Images 1394141313-watch-dogs.jpg

  5. #45 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu astept sa ma convinga sa imi cumpar o consola "next gen".....

  6. #46 SP
    Junior Member Acso's Avatar
    Eu abia astept sa pot sa ma infiltrez in jocul altor jucatori [Imi doresc jocul pentru Playstation 4]


  7. #47 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Open world, cine nu iubeste acest lucru?
    Cum zice un internaut, si bine zice: If we all set our clocks & calendars to May 27th tomorrow, you think they'll release the game???

  8. #48 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum am mai spus, nu am aşteptări prea mari de la acest joc, dar mi-ar plăcea să-l am pe PS3 sa-i fac in acest fel si o recenzie, parca a primit prea multe critici aici pe forum, chiar vreau sa vad daca arata chiar asa de rau pe last gen. Mulţumim MG & CG!

  9. #49 SP
    Member deepjinx's Avatar
    Abia astept sa hack-uiesc telefoane de celebritati.
    PS4

  10. #50 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Sper ca orasul sa fie mare si plin de viata, nu ca si Infamous unde NU AI ABSOLUT NIMIC DE FACUT!
    Attached Images Attached Images image.jpg

  11. #51 SP
    Junior Member dragosdmx's Avatar
    Intotdeauana m-au atras atras jocurile open-world si cu atat mai mult Watchdogs care vine cu o grafica excelenta si cu elemente noi de gameplay:
    -anihilarea inamicilor si prin alte metode decat cele conventionale;
    -multitudinea de actiuni pe care le poti face cu device-ul lui Aiden Pearce ( hack-uirea telefoanelor, diverselor sisteme de care depinde orasul Chicago);
    -libertatea care ti-o ofera prin prisma device-ului pe care il controlezi;
    -stilul incognito al lui Aiden.
    Sunt sigur ca va avea un succes rasunator, personal abia astept sa apara...AMR 11 zile .

    PS: PS3 sa fie

  12. #52 SP
    Member snpz's Avatar
    Sunt foarte curios de soundtrack-ul jocului, sunt sigur ca va fi unul pe masura la fel ca in Sleeping Dogs . Melodia Miles to go , de pe fundal cand moare Jackie este incredibila.

    Ar fi cel mai bun cadou sa primesc Watch Dogs pentru Ps4.

  13. #53 SP
    Junior Member iubesc.albnegru's Avatar
    Jocul, in opinia mea, este un must have, deoarece este un open world, cu o actiune intriganta care este transpus in contemporaneitate. Din cate am vazut in trailere, jocul nu are un pattern fix pe care sa il urmeze personajul principal, ci ai o libertate de alegere care influenteaza direct actiunea jocului. Personal, cred ca dezvoltatorii jocului au lovit piata cu ceva inovator din moment ce au creat un fel de cyber assassin. Mai precis, faptul ca esti o persoana simpla (in-game), dar in acelasi timp si superioara, din punct de vedere al abilitatilor atat fizice cat si cibernetice, confera jucatorului un sentiment de dominare asupra mediului inconjurator, din moment ce poate influenta lumea moderna printr-o apasare de buton (repet, in-game). De altfel, daca jocul single-player este asa intrigant, abia astept sa descopar, pas cu pas, actiunea multiplayer.
    Ceea ce ma intriga pe mine este diversitatea obiectelor din mediul in-game (de la grafica persoanelor pana la aspectul cladirilor sau masinilor).
    Repet, jocul este un must have ! - PS3 owner & proud.

  14. #54 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Abia astept sa fac daune majore in orasul chicago si oricum sunt adeptul open-world (ps4)
    PS:am asteptari mari de la jocul acesta si nu cred ca o sa fiu dezamagit

  15. #55 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Mi-as dorii sa castig jocul pe PS3
    Abia astept sa incerc jocul, sa hackuiesc pe toti cei din chicago.. Pare destul de bun din trailere.. Sa vedem insa produsul final

  16. #56 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Niciodata nu mi-au placut jocurile open world, in afara de RPG-uri medievale sau fantasy, insa Watch Dogs chiar pare promitator. Poate ma va convinge sa incerc si GTA V, cine stie - PS3 all the way

  17. #57 SP
    Member enemigo's Avatar
    Sunt foarte curios de ideea de hacking, asta ar fi feature-ul cel mai interesant al jocului, zic eu. PS3

  18. #58 SP
    Junior Member alexxx2011's Avatar
    Mi-as dori sa experimentez si eu acest joc pe "batranul" meu ps3 si as fi foarte curios sa vad detaliile grafice , modul de joc sa zicem inovator de mp , si de ce nu sa "hacuiesc" in voie
    Attached Images Attached Images watch-dogs-game-images-1024x1024.jpg

  19. #59 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Ultimul trailer al jocului spune tot despre dorința mea de a juca acest joc pe Xbox 360.


  20. #60 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sper ca amanarea lansarii sa-l faca un joc mai bun, cel putin la fel de bun ca GTA V, cu care am pierdut peste 100h deja. Ma astept sa fac acelasi lucru si aici, astept ca dupa ce termin povestea, sa urmaresc oameni si cand ma plictisesc, pur si simplu sa-mi bat joc de politie si sa ma bucur de parkour

    Sper ca batranul meu X360 sa faca fata si sper ca Ubisoft sa nu scada foarte mult detaliile grafice petru "old gen".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-08-2013, 08:35
  2. Watch Dogs va fi "acelasi joc" By Marinake in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 16-07-2013, 13:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts