Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast
Results 81 to 100 of 102

Thread: Concurs "Watch Dogs"

  1. #81 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Wow ! Multumesc CG si Media Galaxy !

  2. #82 SP
    Junior Member dragosdmx's Avatar
    Woooooohhhuuuuuu joy, joy, joy!!! Multumesc CG & Media Galaxy - astept jocul cu nerabdare.

  3. #83 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am trimis datele voastre catre Media Galaxy... sa ma anuntati cand le primiti. Din pacate nu am niciun ETA, dar astept detalii. Momentan am inteles ca e nebunie cu livrarile...

  4. #84 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am trimis datele voastre catre Media Galaxy... sa ma anuntati cand le primiti. Din pacate nu am niciun ETA, dar astept detalii. Momentan am inteles ca e nebunie cu livrarile...


    Ok MonkY te anuntam, cedem ce si cum ne anunta cand vor fi livrate.

  5. #85 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  6. #86 SP
    Member colossus's Avatar
    Felicitari castgatorilor ; Dupa parerea mea trebuiau date exemplare free si pentru toti adminii site-ului & conducerea CG ,pentru munca depusa in ultimul timp .

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din cate am inteles de la MG, jocurile de PS4 si Xbox 360 au plecat deja spre castigatori. Ramane PS3. Sorry pt. delay... but it's not upto me!

  8. #88 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din cate am inteles de la MG, jocurile de PS4 si Xbox 360 au plecat deja spre castigatori. Ramane PS3. Sorry pt. delay... but it's not upto me!


    Si.....au ajuns! Sa nu ma creada careva nerecunoscator, ba inca sunt foarte bucuros.....dar....si la premii dau "Promotional Copies, not for resale"??????
    Attached Images Attached Images wp_20140603_001.jpg wp_20140603_002.jpg

  9. #89 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    djleo666: Cred că e suficient să mulțumești pentru joc.

  10. #90 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    djleo666: Cred că e suficient să mulțumești pentru joc.
    Alexandru - nu ma intelege gresit, sunt foarte multumit si multumesc din suflet consolegames.ro si Mediagalaxy. Doar ca nu ma asteptam la Promo Copy, atata tot... Adica m-a cam luat pe neasteptate, ma gandeam ca vine jocul retail...

  11. #91 SP
    Junior Member dragosdmx's Avatar
    @Monky: ai vreun info de la MG? Crezi ca ajung si variantele pentru PS3 pana la sfarsitul saptamanii? Multumesc!

  12. #92 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Djleo: nici eu nu stiam in ce varianta vin... Dragos: dau un email si intreb.

  13. #93 SP
    Member colossus's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Si.....au ajuns! Sa nu ma creada careva nerecunoscator, ba inca sunt foarte bucuros.....dar....si la premii dau "Promotional Copies, not for resale"??????
    Da ,asa e ....insa e ca si cand ai fi cumparat un bundle (consola + joc) ,iar pe coperta jucului scrie exact acelasi lucru : "not for sale'' ,nu e mare diferenta .

  14. #94 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Si.....au ajuns! Sa nu ma creada careva nerecunoscator, ba inca sunt foarte bucuros.....dar....si la premii dau "Promotional Copies, not for resale"??????
    Pai sa fii bucuros chiar. Varianta primita de mine arata asa:
    Dar ma interesa jocul pe care oricum l-as fi cumparat.
    Multumesc CG!
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1401826575678.jpg

  15. #95 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by colossus View Post
    Da ,asa e ....insa e ca si cand ai fi cumparat un bundle (consola + joc) ,iar pe coperta jucului scrie exact acelasi lucru : "not for sale'' ,nu e mare diferenta .
    - e diferență între bundle copy și promoțional copy. (poți spune că seamănă felul în care sunt prezentate, in sensul că nu există artwork pe disc, nu sunt destinate revânzării, cele pentru Playstation nu vin în carcasă standard etc.)

    - în general copiile promoționale se oferă înainte de lansarea oficială celor care se ocupă de review-uri, pe când o copie bundle o primești în general când cumperi o consolă. (jocul fiind oferit ca un bonus, în general jocurile aflate sub Microsoft) În ziua de azi, în marea majoritatea a cazurilor (excepție făcând Microsoft, din ce am văzut se oferă copii standard ale jocurilor când cumperi un bundle cu o consolă)

    - uneori mai primesc și magazinele specializate pe gaming astfel de copii promoționale.

  16. #96 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu cred ca lumea se astepta ca jocurile oferite sa fie de provenienta Media Galaxy, nu publisherul jocului, el fiind cel care distribuie jocurile in formatul asta. Magazinul nu comercializeaza in formatul asta.

    In cele din urma, bine ca s-a putut face atat si pe viitor la cat mai multe ocazii de genul asta.

  17. #97 SP
    Junior Member dragosdmx's Avatar
    @Monky: Ai primit un raspuns de la MG? Multam!

  18. #98 SP
    Admin MonkY's Avatar
    dragosdmx: au spus "in cursul saptamanii acesteia". O sa-i mai bat la cap...

    Imi pare rau, daca stiam ca vor trimite promo copy si va merge atat de greu... nu m-as mai fi agitat.

  19. #99 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    dragosdmx: au spus "in cursul saptamanii acesteia". O sa-i mai bat la cap...

    Imi pare rau, daca stiam ca vor trimite promo copy si va merge atat de greu... nu m-as mai fi agitat.

    Rahat, man stai linistit noi astia mici apreciem ce ai facut pt. noi, site, everyone.... Ideea din spatele MediaGalaxy era ca nu ne asteptam sa ajunga sa dea premii Promo Copy Pana mea... e ditamai magazinul, dar se pare ca au reusit sa-si faca reclama fara sa scoata bani din buzunar. Asta era idea. Si inca ceva e ciudat ca anumite jocuri premii nu le-au trimis pentru ca LOR nu le-au ajuns Promo Copy in depozite!!! La un magazin...sa ajunga jocuri Not For Resale

    ---------- Post added 05-06-2014 at 19:40 ----------

    Asta era la baza idea : Consolegames.ro very cool....MediaGalaxy not so cool

    ---------- Post added 05-06-2014 at 19:41 ----------

    Oh and BTW : buy a Mercedes-Benz, at least you, because I can"t afford one

  20. #100 SP
    Junior Member dragosdmx's Avatar
    @Monky: multam pt efort...promo, nepromo sper sa vina cat mai repede...cert e ca odata ce s-au vazut cu boii la caruta si-au facut de cap

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-08-2013, 08:35
  2. Watch Dogs va fi "acelasi joc" By Marinake in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 16-07-2013, 13:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts