Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 109

Thread: Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy"

  1. #61 SP
    Member chesterb's Avatar
    Nu mai bine folosiți random.org?

  2. #62 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Ma bucur sa vad ca magazinele de profil ( sau in cazul de fata "semi-profil" ) isi indreapta atentia catre comunitatea noastra. Eu cred ca au mai mult de castigat decat sa puna un banner aiurea pe diferite site-uri. Nu de multe ori dupa ce s-a postat un joc la oferta de la Altex in "Jocuri cu preturi bune", produsul respectiv a fost in scurt timp out of stock. Multumesc Altex si staff-ului CG ca ati facut posibila aceasta colaborare.

    PS4.
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  3. #63 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Gata cu offtopicul mai bine profit de ocazie pentru inca o sansa
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1408900028.625634.jpg

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Oricum cei cu prieteni mai mulți câștiga, nu cred ca sunt prea multe voturi obiective.
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Nu mai bine folosiți random.org?
    Eu credeam ca am scris clar in primul post al threadului. Doar primii 3 vor fi alesi pe baza a ceea ce a scris, a imaginii urcate si a numarului de thanks-uri (nu va castiga nimeni doar pe baza numarului de thanks-uri si atat). Ceilalti vor fi trasi la sorti cu random.org. Am incercat sa impacam "si capra si varza".

  5. #65 SP
    Member ramonski's Avatar
    Eu nu inteleg agitatia asta.
    Exista o sansa dar nu este panica man!
    E doar un concurs
    Attached Images Attached Images keep-calm-no-panic-2.png keep-calm-eat-kfc.png

  6. #66 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Am o intrebare in imagine si la jocurile oferite sunt in total 11 jocuri dar la regulament scrie de primele 3 locuri si ca prin random.org vor fi date urmAtoarele 12 jocuri ..... deci sunt 15 sau 11 jocuri ?

  7. #67 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyTiME View Post
    Am o intrebare in imagine si la jocurile oferite sunt in total 11 jocuri dar la regulament scrie de primele 3 locuri si ca prin random.org vor fi date urmAtoarele 12 jocuri ..... deci sunt 15 sau 11 jocuri ?
    A ramas un copy/paste de la celalalt concurs: http://www.consolegames.ro/forum/f79...-reaper-souls/. Acolo erau fix 15 jocuri. Am modificat textul. Thx.

  8. #68 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    La Altex am dat precomanda de Fifa 15 la cel mai mic pret de pe piata !
    Attached Images Attached Images sony-paystation_1267715.jpg

  9. #69 SP
    Member flames95's Avatar
    Ca o adaugire a primului post Altex/Media Galaxy isi respecta clientela si doreste sa isi imbunateasca serviciile,chiar daca au ridicat cu mult nivelul nu se opresc si il imbunatesc in continuare ....

    Ps4
    Attached Images Attached Images video-game-bystander-logic-funny-6-27-12.jpg

  10. #70 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Neata' baieti, super concurs doar ca e neglijata Xbox One-ul la premii

    De la Media Galaxy nu am comandat niciodata, tinand cont ca e aceasi firma ca si reteaua de magazine Altex atunci nu pot sa fie diferiti. Altex pe de alta parte are avantajul promotiilor in special pe partea de jocuri si console (si frigidere, masini de spalat,, TV-uri, etc...) sunt primii de Romania care au avut Xbox One la promotie la 1.499 lei, au preturi excelente la jocurile care mai au cateva bucati in stoc, accesorii, etc..

    Nu am intampinat pana acum niciodata probleme cu ei, sper sa nu se intample niciodata, poate e pur noroc sau nimereala, cine stie dar pana acum sunt foarte multumit de ei.

    Consola care o am momentan este un Xbox One a carei librarie de jocuri sper sa se inmulteasca luna ce vine, poate chiar prin intermediul Altex.
    Attached Images Attached Images south-park-xbox-one.jpg wii-vs-ps3-xbox_o_94247.jpg 14-1.jpg

  11. #71 SP
    Member felixxx's Avatar
    Ce imi place la Altex/MG este numarul mare de jocuri in promotie si posibilitatea de a rezerva in magazin.
    Ce nu imi place si mi se pare chiar deranjant pentru o firma atat de mare este lipsa raspunsurilor la sesizarile trimise pe adresa de contact. Mi-i s-a intamplat de mai multe ori sa le scriu cu o problema si sa nu raspunda nimeni.
    Attached Images Attached Images 10593080_934011646615584_9053483956723974838_n.jpg

  12. #72 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Apreciez pe cei de la Altex / Media Galaxy pentru ca au de toate pentru toti, a fost singurul magazin din care am putut achizitiona fizic "Xbox One Play and Charge Kit", deasemenea au si cel mai bun pret daca compar si cu alte magazine electronice.

    Stiu ca au multe promotii pentru PlayStation 4 / PlayStation 3, dar as aprecia daca ar avea si pentru Xbox One / 360, stiu ca PlayStation se vinde de 2 ori mai bine in afara Romaniei si poate chiar mai bine in Romania, dar incerc si eu .


    AlexB

    Xbox One
    Attached Images Attached Images pic-2.jpg

  13. #73 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Altex/Media Galaxy au inceput de mai mult timp sa ofere niste preturi avantajoase si promotii foarte bune la jocuri, atat recent lansate, cat si la cele mai vechi, un lucru greu de imaginat acum cativa ani cand pentru un joc din magain trebuia sa dai o suma destul de mare, indiferent cat de vechi era si trebuia sa apelam ori la intermediari, ori la siteuri straine. Good job pentru preturi si promotii, dar as vrea ca staff-ul sa fie mai bine informat pe aceasta categorie si din pacate am avut cateva probleme cu unii angajati din magazin din cauza lipsei de profesionalism, dar am avut parte si de angajati care au sarit imediat in ajutor.

    sunt sigur ca mai au multe lucuri de imbunatatit, dar sunt pe drumul cel bun si in acest moment, altex/mg sunt cele mai bune optiuni daca vorbim de console si jocuri.

    PS: Ps4
    Attached Images Attached Images gamers-church-funny-9-2-13.jpg

  14. #74 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Imi place Media Galaxy pentru că pot găsi Angry Birds la 170ron pentru PS4. Uitați ce fericit este acest consumator.
    Attached Images Attached Images angrybirds.jpg

  15. #75 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Altex/MG campionii consolelor moderne

    PS 2 cumparat de la Altex
    Xbox 360 cumparat de la MG
    Nintendo WII cumparat de la Altex
    PS 3 cumparat de la MG
    PS 4 cumparat de la Amazon - s-a busit si Altex m-a salvat cu un stoc fresh de console si livrare rapida acasa.

    Nuff' said !
    Attached Images Attached Images magazine-cover-1998.jpg

  16. #76 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Altex/MG:
    + Promotii chiar foarte bune
    - sistem prost de precomenzi si customer support
    Attached Images Attached Images 20a585d4efefe44fbaa3770a034831f92011fb283e9e4dbe12fbef78120ff668.jpg

  17. #77 SP
    Member deepjinx's Avatar

    Cool

    Preturi foarte bune la jocuri PS3/PS4/PSVITA/PC, si filme bluray. Livrare prompta la comenzi online.
    O singura data a trebuit sa apelez la suport comenzi dar m-au rezolvat destul de repede dupa un telefon.

    Edit: Am PSVITA.
    Attached Images Attached Images hotline_miami.jpg

  18. #78 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Revin cu un post fiind proaspat "parlit" de MediaGalaxy.
    Cum asa ?
    Uite asa...
    Dupa mai multe deliberari, ieri m-am hotarat sa-mi cumpar Diablo III - Reaper of soul pt. PS3 de la Altex. Rezerv produsul la pretul de 159.99 lei.
    Azi ma duc pe la pranz si il cumpar din MediaGalaxy cu 159,99 lei. Ajung acasa, ma suna un prieten care stia ca vreau sa-mi iau Diablo III si imi zice ca e la reduceri la 129,99 lei la Altex/MG.

    Totusi, fatuca aia de la Media Galaxy nu putea sa-mi spuna ca s-a redus ?
    Angajatii lor ori vand nasturi ori jocuri PS3, e totuna. Cred ca, in realitate, unii dinte cei angajati sectorul de gaming nici nu au tinut in viata lor un controller de consola in mana...
    Nu mi se pare corect.
    Rusine Altex/MG !

  19. #79 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Poate era o promotie locala la un magazin care nu mai avea multe pe stoc.

  20. #80 SP
    Member Striker09's Avatar
    De ce Altex? Pentru ca este singurul magazin din Romania de la care am cumparat jocuri pentru Playstation (2, 3, 4). De ce? Intrebati-i pe ei.

    PS4
    Attached Images Attached Images funny-pictures-grandma-playstation-images-photos.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Lansare Destiny cu Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 93 Last Post: 11-09-2014, 14:15
  2. Concurs "Hai la Reviews" By OEE in forum Concursuri
    Replies: 71 Last Post: 12-06-2014, 08:34
  3. Concurs "Hai la reviews" Part 2 By OEE in forum Concursuri
    Replies: 14 Last Post: 11-06-2014, 17:24
  4. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts