Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 53

Thread: Concurs "Call of Duty: Advanced Warfare"

  1. #21 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu imi doresc o copie a jocului(indiferent ps3/x360) pentru a o pune direct la licitatie.

  2. #22 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    As vrea sa joc Call Of Duty: Advanced Warfare datorita personajului/caracterului jucat de Kevin Spacey (sunt un mare fan House Of Cards). As vrea sa vad cum o sa fie povestea si as vrea sa experimentez si multiplayer-ul.

    X360

  3. #23 SP
    Member enemigo's Avatar
    Le-am jucat cam pe toate, sunt curios ce poate ultimul din serie. PS3, sa fie cu noroc!

  4. #24 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Pana la Destiny nu am mai jucat shootere pe consola, dar am inceput sa ma obisnuiesc. Nu am jucat alte COD, dar asta l-as incerca datorita trailer-ului superb.
    Ps3 - sa fie cu noroc !!!

  5. #25 SP
    Junior Member ivanandrei's Avatar
    Salut,eu as dori sa joc COD AW pentru ca ,in primul rand sunt fan COD,iar in cel de-al doilea rand,nu am ratat nici un COD din serie.
    Ar fi primul COD care l-as juca pe XBOX ONE si as face un review cu mare placere.
    Un concurs excelent,Bravo!

    XBOX ONE

  6. #26 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    As vrea sa joc Advanced Warfare pentru [strike]Frank Underwood[/strike]Kevin Spacey si pentru ca am pofta de un FPS multiplayer.
    PS3

  7. #27 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ok, incepe eu cu povestile mele... Sit down....
    Prima data cand am jucat un CoD, a fost la un internet cafe prin 2004-2005. Imaginati-va ca toti jucau CS si eu jucam CoD. Mi-a placut foarte mult, eram foarte entuziasmat. Mrog, trec peste era PS2...

    Mi-am luat CoD 4 pentru X360, dupa ce l-am facut 1000G m-am gandit sa intru putin sa vad cum e in multiplayer si.... Aia a fost. A fost o vreme in care am jucat MW1, MW2 si MW3 multiplayer foarte mult. Din pacate, Black Ops nu mi-a atras atentia deloc si Black Ops 2 inca sta pe raft. Peste Ghost am sarit.

    Vreau sa joc Advance Warfare pentru ca nu am mai jucat nimic in multiplayer pe consola, poate cu ocazia asta o scot de la naftalina.

  8. #28 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Vreau sa incerc noile moduri: uplink si momentum si noul costum exo cu abilitatile sale: boost jump, boost dodge, boost slide, boost dash si boost slam.
    Playstation 3

  9. #29 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    De ce as dori sa ma joc noul Call of Duty pe PS3?
    E simplu, in luna Noiembrie se lanseza o sumedenie de jocuri noi, cateva chiar inovative, altele interesante, dar majoritatea merita interes sporit.... inafara de Call of Duty Advanced Warfare care nu-mi prezinta absolut nici o inclinatie spre a-l cumpara. Nu suport publisherul Activision si nu as putea sa cumpar nici un joc din repertoriul lor, mai ales un joc din seria care e mulsa in momentul de fata la o intensitate neantalnita in industria gamingului.
    Daca l-as castiga nici nu m-as osteni sa-l incerc, desi sunt un om destul de curios. L-as folosi insa pentru a-mi prelungi un pic statusul de premium member, facand o donatie pe aria de licitatii. Intr-un cuvant l-as folosi la fel cum se foloseste de el si Activision. Am un principiu in viata, cu cat respect dai, atat primesti inapoi. Activision NU merita mai mult.

  10. #30 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    As juca noul COD pentru ca am jucat toata seria, dar daca l-as castiga ar ajunge la licitatii pentru a ajuta site-ul. Il primesc bucuros pe PS3 sau X360
    Felicitari OEE si ConsoleGames

  11. #31 SP
    Junior Member cristi1910's Avatar
    As juca Call of Duty: Advanced Warfare deoarece:
    1) Am jucat toata seria pana la el,
    2) De la acelasi publisher am jucat Destiny si mi-a placut,
    3) Este cel mai nou joc de acest gen,
    4) Sunt curios de elementele noi pe care le aduce.

    XBOX 360

  12. #32 SP
    Member proto's Avatar
    Frumos concurs. As dori sa joc call of duty advanced warfare deoarece pare combinatia perfecta intre viitor si prezent . si sunt de acord sa fac review ul pentru xbox one. Ddeci doresc varianta de xbox one

  13. #33 SP
    Junior Member dragosdmx's Avatar
    Joc Call of Duty inca de la primele aparitii, iar acum sunt curios sa vad care sunt noutatile avand in vedere ca mai fac un salt in timp.
    In caz ca imi surade norocul as vrea varianta de PS3.
    Succes tuturor!

  14. #34 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    As dori acest joc pentru ca sunt un inrait fan al serie, cu peste 150 de ore jucate in multiplayer in toate jocurile predecesoare. Le detin pe toate pe PC, dar din pacate acesta nu ruleaza pe configuratia mea si nici nu am venitul necesar sa il achizitionez pe consola, strang ocazional sa imi cumpar jocuri ce nu am apucat sa le joc pe Playstation. Acesta ar fi si primul shooter pe care l-as incerca si chiar sunt curios daca ma descurc cu DS3.

    Playstation 3.

  15. #35 SP
    Junior Member cypryan1217's Avatar
    Doresc sa incerc COD:AW deoarece aduce un suflu nou unei serii care a devenit monotona. Aceasta este o sansa sa revitalizeze aceasta franciza. Curiozitate este destul de mare, ca la fiecare COD aparut, deoarece sper sa vad ceva nou. Felicitari pentru concurs. XBOX 360

  16. #36 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Am jucat toata seria CoD. La inceput pe PC, apoi pe consola. Pur si simplu a fost seria care m-a captivat cel mai mult si m-a facut a imi doresc prima platina la un joc. Din ce am vazut pana acum, jocul este foarte bine facut, candidand cu sanse reale de cel mau bun joc al francizei.
    Apreciez initiativa acestui concurs.
    Respect ConsoleGames !




    Am PS3.

  17. #37 SP
    Junior Member Bogdan91's Avatar
    COD AW , fast-pace futuristic unlimited grind !
    PS3

  18. #38 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    As vrea sa joc CoD:AW (pe PS3) pentru ca n-am mai jucat niciun CoD bun de la World at War incoace, si nici ala n-a fost stralucit. Daca trecutul nu mai e la moda, iar prezentul a fost rasuflat de atatea ori, poate viitorul este cheia succesului. Asadar, as vrea sa-i mai dau o sansa acestei francize.

  19. #39 SP
    Member eneea's Avatar
    As vrea CoD AW pt Xbox 360, deoarece sunt curios sa vad ce imbunatatiri aduce jocu francizei CoD

  20. #40 SP
    Banned nurv's Avatar
    Joc pe SONY Playstation 3.

    De ce as juca CoD AW? Pentru ca daca in primele 3 parti am calatorit in timpul celui de-al doilea razboi mondial, in Modern Warfare am adus razboiul in zilele noastre intr-o lupta fascinanta si fictiva intre Statele Unite si Rusia, culminand cu cel de-al treilea razboi mondial intre fortele NATO si ultranationalista Rusie.

    In World at War am fost aruncat inapoi in timp pe vremea celui de-al doilea razboi mondial iar Black Ops ne-a trimis in teatrele de operatiuni din timpul razboiului rece si am luptat impreuna in razboiul din Vietnam, fiind instruiti sa...

    You will move without boundries. You will act above the law. You will use any means necessary to stop the wars that are hidden from the world. And if you succeed, you will do so, without any recognition. Because you do not exist
    In Ghosts am fost trimisi intr-un timeline alternativ, dupa un atac nuclear asupra Middle East-ului, in anul 2017...

    Cu CoD Advanced Warfare vreau sa ajung in 2054, sa lupt alaturi de Marina Statelor Unite impotriva Coreei de Nord si sa opresc atacurile teroriste ale KVA. Razboiul impotriva Atlas de abia a inceput, iar in razboi...

    "...in war, no one fights alone."

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Advanced Warfare By tbe in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 06-11-2015, 23:45
  2. Call of Duty: Advanced Warfare By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 366 Last Post: 03-11-2015, 15:03
  3. Call of duty advanced warfare help ! By Ionut Laurentiu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 28-01-2015, 18:55
  4. Licitatie: Call of Duty Advanced Warfare By Danny in forum Licitatii
    Replies: 15 Last Post: 29-12-2014, 16:38
  5. Call of Duty: Advanced Warfare anuntat By paunstefan in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 12-06-2014, 17:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts