Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Mortal Kombat vs. DC Universe Videos

  1. #1 SP
    Junior Member w1sT's Avatar

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Mortal Kombat vs. DC Universe Review


  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Toate fatalitatile din MK vs DC Universe

    Well, nu stiu daca sunt chiar toate... dar, enjoy


  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și aici lista completă de combinații (PS3) / (X360)

  7. #7 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    sunt foarte dezamagit de jocul asta....Parea promitator la inceput cand vedeam cate un trailer...dar dupa ce vad din ce in ce mai multe spoilere si clipuri de gameplay...nu vad nimic "mortal" in jocul asta..parca e un fighter kinezesc...unde sange nu se vede decat ca o flicareala pe ercan..
    a mai zis cineva pe aici si bine a zis: "cine a mai pomenit un MK cu rated TEEN"
    sange nu mai e......si kiar ma gandeam acum ceva vreme..ce ar putea face Midway cu violenta din mortal,dar se pare ca sunt intr-un impas enorm de au reusit sa faca un joc atat de ordinar si usor de acceptat de toata lumea.........Mortal Kombat trebuie sa fie interzis minorilr!!!
    asa a fost intotdeauna,inca de la inceput..de ce au trebuit sa strice istoria jocului cu kinezaria asta???????
    de ceeee?

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    DC Universe e orice, numai chinezarie nu. E western culture... care pe noi nu prea ne-a prins, ca deh, traiam in comunism, si in cel mai fericit caz, in loc de vre-un numar DC, noi prindeam Pif sau Rahan

    Acum, nu cred ca nu e un joc bun doar pentru ca nu are sange. Sa fim seriosi, Tekken, Soul Calibur, Street Fighter, nu au sange, si sunt cele mai bune fighting games. Probabil ca e ceva in neregula si la gameplay... anyway, mai e pana vine si la noi jocul. Unii sunt mai "norocosi" si au apucat sa-l joace...

  9. #9 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Acum, nu cred ca nu e un joc bun doar pentru ca nu are sange. Sa fim seriosi, Tekken, Soul Calibur, Street Fighter, nu au sange, si sunt cele mai bune fighting games.
    Da... dar de la un joc MK te astepti la sange... muuuuuult sange

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Post

    Nu vreau să supăr pe nimeni, dar acest joc:


  11. #11 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    nush cum e ca gameplay..daca au respectat combinatiile de butoane din mortaluriile precedente..dar daca ma pui sa aleg intre asta si oricare mortal mai veki...l-as alege pe cel vechi...
    nush...mie prsonal(si este opinia mea personala) mi se pare inacceptabila lipsa de violenta din joc...cand te joci un joc din seria mortal te astepti la mult gore de calitate...
    nu la violenta gen dead or alive....
    dar jocul asta face exceptie de la seria mortal kombat si probabil midway or sa lanseze si un MK demn de numele lui si de next gen console

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Mortal Kombat vs. DC Universe By eXist in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 89 Last Post: 10-03-2011, 03:47
  2. Mortal Kombat vs DC Universe By okei in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 32 Last Post: 10-09-2010, 14:48
  3. Mortal Kombat vs DC Universe - Fatality By MonkY in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 06-09-2008, 02:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts