Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 54 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 1068

Thread: iOS Games

  1. #281 SP
    Member kside's Avatar
    SEGA are niste reduceri la 1$, desi nu cred ca cineva joca asa ceva pe iPad/ iPhone ...

    * Virtua Fighter 2
    * Gunstar Heroes
    * Brick People
    * ChuChu Rocket! HD

    mzl.glpebteu.320x480-75.jpg mzl.brozllfi.320x480-75.jpg segaiosappsale.jpg

    NAMCO si POPCAP cateva la 1$

    * Buccaneer Blitz
    * Fossil Feast
    * Jetpack Joyride
    * Plants vs. Zombies (iPhone doar e redus)

    mzl.cvaglpxn.320x480-75.jpg mzl.pqypnnhz.320x480-75.jpg mzl.dzdpdige.320x480-75.jpg mzl.ztewhjsn.320x480-75.jpg

    Si ceva nou, FREE
    Dawn of Magic * un JRPG 2D ... dragutz, insa iPhone only (la 18 MB nu sunt pretentii epice)

    mzl.dxtenkxg.320x480-75.jpg mzl.zwjpkqwe.320x480-75.jpg + video

  2. #282 SP
    Member kside's Avatar
    Light It! HD = FREE

    PROPE au si ei reduceri (nu stiu daca de Halloween, dar nu conteaza in final ) = 0.79 E / 1 $

    PD -prope discoverer- (un fel de Myst, dar mai mult showcase decat joc)
    Real Animals HD (Full) (mai mult educativ pt copii decat un joc)

    * mai au ei niste joculetze interesante >> iTunes Store

    mzl.vagoakzv.480x480-75.jpg + mzl.vokramys.320x480-75.jpg mzl.qinnhwjv.320x480-75.jpg

  3. #283 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    kside, pune si tu aici doar jocurile de iPad. Cele de iPhone pune-le in rubrica de iPhone games.

    Fiecare om intra unde are nevoie, in functie de ce device are si un posesor doar de iPhone nu va intra aici si pierde aceste promotii.

  4. #284 SP
    Admin MonkY's Avatar

  5. #285 SP
    Member kside's Avatar
    A aparut Modern Combat 3: Fallen Nation = 5.49 EUR, sa vedem cat de repede ajunge la 1$ ...

  6. #286 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dar de ce sa ajunga la 1$? Pretul actual e excelent.

  7. #287 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Corect. Pretul actual este excelent si refleca perfect calitatea jocului. Il am de joi, de cand a aparut si pot spune ca este in top 3 personal, al celor mai bine realizate jocuri de iOS, cu cea mai buna grafica. Detaliile sunt incredibile. Arata mai bine ca multe jocuri pe generatia actuala de console. Singurul minus pe care-l am (pana acum, dupa 5 misiuni) este o parte de control. Pentru a reincarca, trebuia sa ma duc in colt dreapta sus sa "tap" pe arma. Si ar fi fost foarte folositor un sistem de cover

  8. #288 SP
    Member kside's Avatar
    New sale on iPad games! Now at $0.99/ �0.69 / 0,79 � for a limited time:

    Tom Clancy's Rainbow Six�: Shadow Vanguard HD
    Real Football 2011 HD
    lDungeon Hunter 2 HD
    BackStab
    StarFront: Collision HD
    Attached Images Attached Images mzm.kkrwkceb.175x175-75.jpg mzi.thpudjug.175x175-75.jpg mzi.yslefxmp.175x175-75.jpg mzm.irjmvddg.175x175-75.jpg mzm.kmornhaw.175x175-75.jpg

  9. #289 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Salutare.Sunt detinator de iPad 2 WiFi din Mai.Sunt foarte multumit de el.Am nevoie de un telefon nou si tind sa cumpar si un iPhone 4S.

    Game Center : JeNeI_7

  10. #290 SP
    Member kside's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Salutare.Sunt detinator de iPad 2 WiFi din Mai.Sunt foarte multumit de el.Am nevoie de un telefon nou si tind sa cumpar si un iPhone 4S. Game Center : JeNeI_7
    Foarte bine pentru tine. Daca chiar nu ai tel >> go for it. Daca ai deja eu as zice sa mai astepti jumatate de an.

    * Partea buna e ca-ti vor vor merge (aproape) toate apps-urile pt iPad si pe telefon
    + Din cate am citit, o camera excelenta (photo+video) pusa vreodata pe un telefon mobil...
    * Partea proasta e ca vei investi in ceva care va fi deja depasit in 1/2 an cand va apare iPone 5.

  11. #291 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    iPhone 5 e posibil sa il lanseze tot in septembrie si pana ajunge la noi, mai este cel putin 1 an. investitia merita daca nu ai un iPhone4. 4s este un terminal ffff rapid si te vei minuna de el in fiecare zi.

  12. #292 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by kside View Post
    Foarte bine pentru tine. Daca chiar nu ai tel >> go for it. Daca ai deja eu as zice sa mai astepti jumatate de an.

    * Partea buna e ca-ti vor vor merge (aproape) toate apps-urile pt iPad si pe telefon
    + Din cate am citit, o camera excelenta (photo+video) pusa vreodata pe un telefon mobil...
    * Partea proasta e ca vei investi in ceva care va fi deja depasit in 1/2 an cand va apare iPone 5.
    Este deja comandat.Daca totul este adevarat,atunci maine va si ajunge (pe Orange.ro scrie ca comenzile pana azi ora 5 vor fi primite maine).Can't wait Daca va ajunge atunci cel tarziu Duminica voi face un video comparativ iPad 2 - iPhone 4 -iPhone 4S

  13. #293 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kside View Post
    * Partea proasta e ca vei investi in ceva care va fi deja depasit in 1/2 an cand va apare iPone 5.
    Din pacate asta este valabila cam la tot ce tine de tehnologie in ultima perioada. Pe principiul asta nu mai cumperi nimic niciodata... pentru ca oricum peste 6 luni iese ceva mult mai rapid si mai bun

  14. #294 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  15. #295 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  16. #296 SP
    Member kside's Avatar
    Contre Jour HD = 0.79 EUR



    Un joc excelent facut parca pt touchscreen.
    Grafic e o combinatie intre World of Goo si Cut the rope dar ramane un puzzle-arcade mai mult decat de logica.

  17. #297 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  18. #298 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    Ni ce apare! muahaha

  19. #299 SP
    Member kside's Avatar
    Nu uitati ca e THANKSGIVING peste ocean, si Gameloft face reduceri... 1$

    mzl.sptfjiii.480x480-75.jpg
    Assassin's Creed-Alta�r's Chronicles HD
    BackStab
    Eternal Legacy HD
    Fast Five the Movie: Official Game HD
    Gameloft Action Pack
    Gameloft Sports Pack
    Iron Man 2 for iPad
    James Cameron's Avatar for iPad
    Prince of Persia: Warrior Within HD
    Rayman 2: The Great Escape
    Real Golf 2011 HD
    Sacred Odyssey: Rise of Ayden HD
    Shadow Guardian HD
    Shrek Kart � HD
    Silent Ops
    Spider-Man: Total Mayhem HD
    Splinter Cell Conviction� HD
    StarFront: Collision HD
    The Settlers HD
    Zombie Infection HD
    Si inca doua care seamana..

    * Dark Meadow redus la 0,79 de la 5 EUR
    * Infinity Blade redus la 2,39 de la 5 EUR (pret minim, niciodata nu a fost 1$)




  20. #300 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Infinity Blade a fost 0.79euro. Asa l-am luat eu, acum cateva luni

    Dark Meadow nu recomand, nici macar acum, dupa primu patch, nu au oferit posibilitatea de save/load. Daca mori, oriunde esti, o iei de la inceput.

    Si din lista aia pusa (in cazul in care alea bolduite merita, dupa parerea ta, cumparate), as mai adauga eu ca si BackStab, Prince of Persia si Splinter Cell Conviction merita cumparate, daca nu le-ai jucat deja. Cu primele 2 veti pierde zeci de ore (cel putin eu nici acum nu am re-terminat Prince of Persia, desi am jucat app 10-12h de playtime), iar la BackStab sunt multe misiuni secundare care pot fi facute si ocupa timp.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 54 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  2. iOS 8 By MonkY in forum Apple
    Replies: 158 Last Post: 10-04-2015, 13:43
  3. iOS 7 By MonkY in forum Apple
    Replies: 245 Last Post: 25-08-2014, 18:28
  4. IOS updates By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2013, 21:19
  5. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts