Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 54 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1068

Thread: iOS Games

  1. #841 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Merci mult Trefla! Nu mi-a trecut prin cap sa apas pe iconul acela mic

    apbaciu: nu merge sa introduc Baciualex. Vrea email sau battle tag. Al meu e #2347

  2. #842 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Vezi ca daca nu ma insel battle tagul e ceva gen 'Baciualex#cevanumereaici' adica cu tot cu 'baciualex'.

  3. #843 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Techno Kitten Adventure FTW!
    Attached Images Attached Images screen3.jpg

  4. #844 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    L-am pus si eu pe iPad 2 si se misca execrabil. Nu pot sa cred. Si GTA San Adreas se misca inzecit mai bine...

  5. #845 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Discuția legată de Heartstone s-a mutat în threadul dedicat, postați acolo id-uri Battle.net și orice altceva legat de subiect.

  6. #846 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci e incredibil nivelul la care au ajuns niste jocuri de mobile... Dupa ce am vazut The Collectables (pe CryENGINE), acum am dat de Leo's Fortune. Sunt complet diferite, pt. ca aici vorbim de un platformer... insa la naiba, cum arata. Aveti mai jos un mic trailer. Costa 4.99$ dar cred ca merita ultimul banut (sau asteptati sa fie la discount).


  7. #847 SP
    Member AccenT's Avatar

  8. #848 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    IGN Free Game of the Month: The Wolf Among Us: Episode 1 - IGN

    Eu am primit codul, Hola Unblocker activat, US adress.

  9. #849 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Thomas Was Alone App Store Un joc foarte bun chiar daca la prima pare o porcarie , are chiar si un story foarte interesant.

    L-am terminat mai demult pe Vita dar cred ca il mai iau o tura pe iPad

  10. #850 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Deus Ex: The Fall - IGN's Free Game of the Month - IGN

    Folositi VPN de US pentru a lua codul.

  11. #851 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Republique este acum free: https://itunes.apple.com/us/app/repu...687888390?mt=8 so go get it!


  12. #852 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, Godfire is out (6.99$).



    Aveti si ceva gameplay aici:


  13. #853 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da...din pacate merge doar pe iOS7 deci nu-l voi putea juca pe iPad2-ul meu

    On other news, cel mai addictive joc din ultima vreme este Th!nk (free to play):

  14. #854 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Deus Ex: The Fall - IGN's Free Game of the Month - IGN

    Folositi VPN de US pentru a lua codul.
    Dar iti trebuie sa fie so contul de Itunes pe US nu?....Al meu e pe Romania si nu merge...

  15. #855 SP
    Member AccenT's Avatar
    A aparut Stronghold 3 pt iPad: https://itunes.apple.com/ro/app/id767537984?mt=8


  16. #856 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca e clar. Deja la urmatorul iPad, sau poate la anul, vom avea console games pe tablete (pe iPad cel putin). Sunt din ce in ce mai bune si mai multe... din ce in ce mai tari engine-urile. Nu mai vorbim de pret si de discount-uri...

  17. #857 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Call me old fashioned, dar numarul jocurilor pe care chiar le-as vrea pe o tableta nu e prea mare. Jocuri gen Limbo, Braid, Super Meat Boy ar fi super, dar le-am jucat deja. Un Mario ar merge, recent am jucat Papers Please care ar fi superb pe o tableta. Ar mai fi si seria The Walking Dead care e chiar foarte ok pe tableta, asa pot sa vina si cu Wolf Among Us si alte alea, dar inca nu exista un joc pe vreo platforma mobila care sa ma faca macar pe jumatate sau sfert de entuziasmat asa cum as fi de un joc pe console.

    Degeaba grafica vine din urma daca jocurile pe care chiar merita sa le joci e atat de redus. Si nu sunt singurul care e de parerea asta.

  18. #858 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai jucat Super Meat Boy pe tableta ? Unde ? Ca in AppStore nu este...
    Singuru joc asemanator (si foarte bun de altfel) este League of Evil (ambele mi s-au parut extrem de bune).

  19. #859 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tudy: tu oricum esti greu de multumit Nu toti sunt asa, si daca-i spui femeii ca nu are ce sa joace pe iOS, o sa rada de tine. Eu am vreo 30-40 de jocuri care asteapta sa fie jucate (nu mai zic terminate)... Si din pacate lista creste, pt. ca tot timpul apare ceva interesant.

    Arunca o privire aici, dupa care gandeste-te ca n-am trecut acolo nici 1-2% din jocurile bune si tari de pe iOS. O sa incerc sa updatez lista, dar nu stiu daca are rost, pt. ca oricum unii vor spune in continuare ca nu se compara. Asa este, nu se compara cu PS4... si nici nu trebuie. Desi nu cred ca mai e mult...

  20. #860 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Razvan, ma refeream la faptul ca le-am jucat deja pe console.

    Eu inteleg ce zici MonkY, sunt jocuri OK, dar vorba ta, nu se compara cu restul de pe console si PC incat sa le acord vreun rol prea important in gaming.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 54 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  2. iOS 8 By MonkY in forum Apple
    Replies: 158 Last Post: 10-04-2015, 13:43
  3. iOS 7 By MonkY in forum Apple
    Replies: 245 Last Post: 25-08-2014, 18:28
  4. IOS updates By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2013, 21:19
  5. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts