Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 185 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2941 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Dar daca ma decid sa vand telefonul si vreau sa il delink-ez, ca sa zic asa, se poate?

    Evident stiind datele necesare.
    Da, desigur.

  2. #2942 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ma gandesc ca poate vreau sa ma intorc la Android si mi s-ar parea aberant sa imi vand 5s-ul cu 3 milioane

  3. #2943 SP
    Member Pancu's Avatar
    Salut, detin un iphone 5s si as vrea sa-mi cumpar un incarcator auto..si as vrea niste recomandarii as vrea ceva bun sa nu imi strice bateria eu ma uitam la model respectiv Amazon.com: Belkin Car Charger with Lightning Cable for Apple iPhone 5 / 5S / 5c, iPad 4th Gen, iPad mini, iPod touch 5th Gen, and iPod nano 7th Gen (2.1 AMP / 10 Watt): Cell Phones & Accessories sau care e diferenta dintre asta si model respectiv Amazon.com: Belkin Car Charger 2.1 AMP/10 Watts - Black: Cell Phones & Accessories.. Sau poate veniti voi cu o oferta mai buna .. As vrea sa il iau de pe amazon.com ca am vreo 20dolarii in cont si mar costa diar transportu si as iesi mai ieftin ..

  4. #2944 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cool
    Have you ever wondered what happens to a discarded iPhone? Does it crackle in the sun? Does it wallow in the electronic filth until its battery leaks and runs? Maybe it just sits there like a dusty brick. Or maybe, just maybe, it breathes life a new in the land of China.

  5. #2945 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Spuneti-mi va rog un program cu care sa pun muzica si poze de pe PC pe iPhone. Pana acum am folosit iFunBox dar de la un timp nu mai functioneaza. Cu iTunes simt ca inebunesc.... Folosesc 2 iDevice-uri la acelasi PC iar cand folosesc Autofill imi pune si muzica de care eu nu am nevoie.

  6. #2946 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai chiar daca folosesti 2 device-uri, cu itunes poti selecta chiar ce muzica vrei sa pui, de la artist la melodie etc.

  7. #2947 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ok... Cu muzica am rezolvat. Credeam ca atunci cand sterg muzica din tab-ul cu muzica si dau autofill imi sterge si de pe telefon. Am pus 2 melodii si erau selectate restul deselectate si cand am dat autofill mi le-a pus si pe cele deselectate.

    Si cu pozele cum sta streaba ? Am pus poze in My Picturesc si cu sync parca, dar acuma nu pot sa sterg de pe telefon nicio poza din acel folder....

  8. #2948 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Itools

  9. #2949 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Itools
    Te referi la asta sau la varianta chinezeasca: iTools - Free download and software reviews - CNET Download.com

  10. #2950 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Huh?! Exista vreo varianta mai decenta decat itunes?

  11. #2951 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Cred ca la ce ai pus link ma refer. Nu sunt pe Pc sa imi dau seama dupa link. E super usor programul si isi face treaba rapid pentru transfer de pe Ios a pozelor, aplicatiilor, melodiilor, explorer si ringtone creator.

  12. #2952 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Stie cineva de ce de ceva vreme, wallpaper-ul pe care il pun pe fundalul chat-ului din Whatsapp, e alb-negru? Indiferent ce poza aleg.

  13. #2953 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da, ai ales chestia aia cu darken colors cumva? De acolo e.

  14. #2954 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Da, asta era. Dar de ce trebuie ca optiunea aia sa isi faca de lucru si cu aplicatiile care nu sunt stock?
    Presupun ca nu exista nicio varianta prin care sa ramana darken colors On si wallpaper-ul colorat.

  15. #2955 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    Am o intrebare mai stupida poate...nu ma pricep...daca am un Iphone 5 blocat icloud si achizitionez altul de pe ebay spart fara sa fie blocat pe icloud...pot schimba ceva din ala spart...in ala bun sa ii scot icloud...si ce se poate schimba sa scap de icloud?Adika unde se gaseste icloud asta in placa de baza in ce ?Mersi

  16. #2956 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha, nu se poate face ce vrei tu.

  17. #2957 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ba da. Pune display-ul de la asta blocat la tel spart si ar trebui sa mearga. In placa de baza se afla toate componentele si daca schimbi doar fata/spatele iar tel spart este functional, se face.

  18. #2958 SP
    Member Hitman's Avatar
    Asta stiind sigur ca si cel cu display-ul busit nu este blocat

  19. #2959 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Logic. Mergem pe principiul ca nu orice aifon de vanzare este furat.

  20. #2960 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 185 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts